Adopce chrtů - Greyhounds
  adopce chrtů Greyhound adopce chrtů

   Kontakty * * *   Greyhound Adoption Czech Republic, Ičo: 265 65 871,  č.ú.: 228200236/0300, ČSOB, a.s.   * * * Kontakty

 


OsobnostPlemeno
Osobnost
Rodina
Adopce
Na dráze
Péče
Výživa
Fakta
F.A.Q.'s
Je vhodný ?

Osobnost Greyhounda
Toto je prastaré plemeno chrta, které patří do rodiny psů známé jako "psi lovící zrakem". Tito psi mají velice vyvinutý lovecký instinkt a loví svou kořist zrakem nikoli čichem. A jdou tvrdě za svou kořistí. To se samozřejmě liší  pes od psa a záleží na výchově. I přes jejich loveckou povahu je možné u mnoha greyhoundů pokojné soužití s ostatními domácími zvířaty, včetně koček, psů a dokonce i dalších drobných zvířat. Je velmi důležité, Když uvažujete o přijetí chrta do své rodiny, je velmi důležité, dát nám k dispozici dostatek informací o Vaší rodině a okolí, kde bude adoptovaný pes žít. Musíme vědět, zda již doma máte jiného domácího mazlíčka – psa, kočku .. a to nám i Vám pomůže při pečlivém výběru psa.
 
Obecně jsou greyhoundi známí svou jemnou povahou, jsou to velice milující psi oddaní svým pánům. Velice rychle Vás přijmou, jakmile Vás poznají a získáte jejich důvěru. Opravdu rychle k Vám přilnou, v tomto jsou „mistři“.
Neočekávejte od chrtů, že se budou chovat jako hlídací psi - dobrými hlídači určitě nejsou - jsou skutečně zběhlí ve "sledování", ale je to o míře jejich starostlivosti o Váš domov. Greyhoundi štěkají velmi málo, což je výborné pro zájemce do bytu, a jsou obvykle přátelští vůči cizím lidem. Pokud se dostanou blíže k nim, nemají tendenci útočit, protože jsou přátelští ve své rodině.
 
Mezi nejčastější mylné informace o greyhoundech patří, že jsou hyperaktivní. Obvykle je to pravý opak. Tento chrt je v podstatě klidný pes, který stráví většinu svého času spánkem ve svém oblíbeném místě. Přestože jsou vyšlechtěni tak, aby měli všechny předpoklady stát se rychlým závodníkem, jejich neuvěřitelné rychlosti je dosaženo krátkým sprintem. Tato akce vyžaduje několik málo desítek vteřin. Po té se greyhound stává velmi líným tvorem a vyžaduje mnohem méně pohybu než mnohé jiné rasy.
Z důvodu napadení našeho starého diskusního fóra jsme vybudovali fórum zcela nové a lépe zabezpečené proti SPAMovým robotům:
Zde můžete vstoupit do našeho zcela nového fóra. Snad se nám ho podaří lépe zabezpečit a ochránit proti SPAMům.
vstupte
Zde můžete vstoupit do starého diskusního fóra
vstupte
Zde můžete vstoupit do našeho E - Shopu a probíhajících Aukcí. Využijte Vašich slev. Levně nakoupíte a ještě pomůžete pejskům:
Vstupte do našeho E-Shopu, kde levně nakoupíte a ještě můžete uplatnit své slevy člena Klubu nebo člena OS.
vstupte
Zde můžete vstoupit do právě probíhajících Aukcí a vydražením věci pomoci adopci chrtů.
vstupte
Nasloucháme Vám...
Posílejte Vaše podněty a nápady....
Nebojte se na cokoli zeptat....
Na našem fóru se těšíme na všechny Vaše podněty...
Poradna zvládnutí adoptovaných chrtů...
Poradna pro zdraví adoptovaných chrtů...
Společná setkání adoptovaných chrtů...
Ze života adoptovaných chrtů...
Foto-soutěž o ceny Zima 2009...
Foto-soutěž o ceny celoroční 2009...
Nástěnný kalendář adoptovaných chrtů...
Kavárnička - pokec o všem možném...
: Calibra krmivo :: Baron.cz :: Spokojenypes.cz :: Luer.cz :: Ankety.kompletne.cz :: Reality a byty.cz :: Veterinární klinika :: Škola pro psy :: Beta Glukan

Designed by: Elegant Web Templates
 Copyright © 2008 Shark studio. All rights reserved.