Skip Navigation

Registrace On-line

Pokud se chcete zaregistrovat za člena Klubu přátel adopce chrtů nebo se chcete stát přímo členem občanského sdružení Greyhound Adoption Czech Republic, informujte nás o tom vyplněním a odesláním tohoto formuláře:

 

POLOŽKY OZNAČENÉ * JSOU POVINNÉ

Chcete od nás*
Druh registrace*
Napište nám
Pro administrátora
Vaše jméno*
Vaše příjmení*
Nick*
Heslo*
Vaše adresa*
Váš telefon*
Váš e-mail*
Doporučitel*


 

Ochrana osobních údajů
Při vyplňování formulářů na stránkách www.adopcechrtu.eu poskytujete své osobní údaje dle ustanovení § 4 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Uvědomujeme si důvěrnost vašich osobních údajů a působnost zákona o ochraně osobních údajů.

Prohlášení Greyhound Adoption Czech Republic o ochraně vašich osobních údajů
Greyhound Adoption Czech Republic - zpracovává osobní údaje osob zaregistrovaných prostřednictvím webových stránek www.adopcechrtuforum.cz, a to po dobu neurčitou, do odvolání souhlasu daného každou zaregistrovanou osobou. Osoby poskytující informace berou na vědomí, že svůj souhlas mohou kdykoliv odvolat a naše sdružení údaje zlikviduje.

Greyhound Adoption Czech Republic Adopce chrtů jako provozovatel stránek www.adopcechrtuforum.cz tímto informuje subjekty poskytující informace, že veškeré údaje získané z formulářů považuje za vysoce důvěrné a použije je pouze pro vlastní potřebu ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů ke zlepšení svých služeb a k marketingovým účelům společnosti. Vaše osobní údaje nebudou bez Vašeho souhlasu poskytnuty jiné společnosti.