Skip Navigation

Cena:  Kč 0.00
0.00

Tisk
E - Shopy pro Vás DOPORUČUJEME » Čokoládové fontány, grily, fondue

Čokoládové fontány, grily, Fondue

Fondue

Fondue je ohřívaná mísa, která se původně plnila dvěma druhy sýrů, vínem a troškou mouky. Mísa se dávala doprostřed stolu a tak si mohl každý host na vidličku nabrat chléb a sám si ho v rozpuštěném sýru obalovat. Tato "ohřívaná sýrová mísa" vznikla ve Švýcarsku v 18 století, kdy suroviny na výrobu fondue (sýr a víno) měla každá průměrná domácnost.

Čokoládové fontány - sýrové fontány

Ať už se jedná o svatební hostinu, firemní večírek, oslavu narozenin, zahradní oslavu či posezení s přáteli, čokoládová fontána zaručeně zaujme a okouzlí hosty a o Vaší akci se bude ještě dlouho mluvit. Okolo fontány bude neustále živo a Vaši hosté si budou s chutí nabodávat kousky ovoce a dalších připravených pochutin a namáčet je v luxusní belgické čokoládě. Čokoládová fontána se stane vděčným tématem konverzace a pomůže Vám k rozproudění zábavy. Dopřejte sobě a svým přátelům tento jedinečný zážitek. Změřte stereotyp nudných oslav se zákusky, chtějte pro své hosty něco mimořádného a oni Vás za to budou obdivovat. Čokoládová fontána udělá z Vaší akce nezapomenutelnou a jedinečnou událost.

Lávové grily

Lávové grily používají jako zdroj tepla plynový hořák (většinou umístěný pod lávovými kameny). Plynový hořák zahřívá lávové kameny, které absorbují teplo a vyzařují jej na grilovací rošt. Tyto kameny vstřebávají velké množství tuků, který odkapává z grilády, a tím zabraňují jeho nežádoucímu hoření a vzniku škodlivin.
Velkou výhodu přináší samočistící schopnost lávových kamenů, díky které odpadá nepříjemné odstraňování tuků a popela. Proto jsou lávové grily jedny z nejžádanějších pro zahradní grilování.

 

CELÁ NABÍDKA JE PRO VÁS PŘIPRAVENA:

 

[ FONDUE, ČOKOLÁDOVÉ FONTÁNY a GRILY ]

« Zpět