Skip Navigation

Cena:  Kč 1476.00
1476.00

Tisk
Granule pro psy Luer » Granule pro dospělé psy

Enova Adult Large Breed 23kg

S přihlédnutím na nutriční potřeby psů velkých plemen bylo vytvořeno krmivo speciálně pro ně, Enova ADULT LARGE BREED; tento výrobek svým obsahem plně podporuje optimální rozvoj dospělých psů o hmotnosti nad 30 kg.


I pro dospělé psy s ukončeným procesem růstu, je vhodné zajistit přísun látek jako je glukosamin sulfát a chondoitin. Značnou hmotností zatížené klouby jsou pak méně opotřebovávané a nedochází tak k závažným zdravotním problémům. Vzhledem k velmi příznivým účinkům na kůži, srst, a pro regulaci zánětlivých procesů byly přidány mastné kyseliny Omega 6 a Omega-3 získané z kvalitních zdrojů - kuřecí tuk, lněné semeno a rybí tuk.

Hlavní složkou krmiva je kuřecí maso vyznačující se vysokou stravitelností.

Důležitým aspektem je snížený obsah vápníku a fosforu, u kterých bylo prokázáno, že jejich nadměrná konzumace u psů velkých plemen způsobuje nenapravitelné škody na zdraví.

Přidána zelenina (mrkev, rajčata, rozmarýn) pro své známé příznivé účinky na organizmus pomocí obsažených antioxidantů a vitamínů.

Složení:
Dehydrované kuřecí maso, rýže, ječmen, kuřecí tuk, rýžové otruby, vejce v prášku, sušené řepné řízky, lněná semena, hydrolyzáty bílkovin, sušené kvasnice, rybí tuk, difosforečnan vápenatý, sušená mrkev, sušená rajčata, sušené mořské řasy, chlorid sodný, chlorid draselný, glukosamin, condroitina sulfát, rozmarýn.

Analýza
Bílkoviny: 23,5% - olej a tuk: 13,0% - Vláknina: 4,5% - popel: 7,5% - vápník: 1,0% - fosfor: 0,9% - vlhkost: 10, 0% - Omega 6: 2,1% - Omega 3: 0,8% - energetická hodnota: 15,4 MJ / kg - glukosamin: 1.000 mg / kg - chondroitin: 1.000 mg / kg.

Krmné dávky naleznete na každém pytli.
Doporučené dávky musí být upraveny podle životního stylu, věku a úrovně aktivity vašeho psa.

Jedná se o kompletní krmivo, neurčí-li veterinář jinak, není nutné přidávat vitamínové či jiné doplňky stravy.

« Zpět