Skip Navigation

Cena:  Kč 1684.00
1684.00

Tisk
Granule pro psy Luer » Granule pro dospělé psy

PRO PLAN Adult Sensitive s lososem a rýží 15kg

Citlivějším psům může pomoci podávání krmiva s omezeným počtem zdrojů bílkovin, které snižuje pravděpodobnost vzniku nepříznivých reakcí na krmivo.
Receptura PRO PLAN Adult Sensitive obsahuje pouhé 3 zdroje bílkovin; maso z lososa, kukuřici a rýži. Díky tomu je riziko nežádoucích reakcí na krmivo sníženo na minimum. Neobsahuje pšenici, sóju ani hovězí maso*, které jsou nejběžnějšími zdroji bílkovin v krmivech a proto také nejčastějšími příčinami nežádoucích reakcí na krmivo.

PRO PLAN Adult Sensitive s vysoce kvalitním masem z lososa a rýží, bez barviv a konzervačních látek je kompletní a pečlivě vyvážené krmivo speciálně vyvinuté pro citlivější dospělé psy. Má vysoce chutnou úpravou povrchu granulí a neobsahuje žádné další zdroje živočišných bílkovin.

* SENSI DERMA - vysoce tolerantní receptura z vysoce kvalitních surovin, bez konzervačních látek a s omezenými zdroji bílkovin pro psy s citlivou kůží, kteří výrazněji reagují na vícečetné zdroje bílkovin v krmivu.
* Vyšší hladiny vitamínů E a C pomáhají v boji s volnými radikály a posilují imunitní systém psa.
* Losos jako jediný zdroj živočišných bílkovin pro snadné trávení a omezení potravní citlivosti senzitivních psů.
* Vysoce kvalitní bílkoviny, omega 3 a 6 mastné kyseliny, vitamíny a minerály podporují pevnou a elastickou kůži a hustou srst, které tak chrání organismus před vlivy vnějšího prostředí.

Složení:
Losos (22%), rýže (22%), dehydrované bílkoviny z lososa (15%), kukuřice, kukuřičný lepek, živočišný tuk (konzervovaný směsí tokoferolů), hydrolyzované vedlejší výrobky živočišného původu, řepná dužina, celulóza, chlorid draselný, chlorid sodný, fosforečnan vápenatý, minerální látky. Síran měďnatý pentahydrát (měď = 12 mg/kg), síran zinečnatý (zinek = 180 mg/kg), seleničitan sodný (selen = 0,15mg/kg). Vitamín A 21000 m.j./kg, vitamín D3 1600 m.j./kg, vitamín E (a -tokoferol) 500 mg/kg, vitamín C (kyselina askorbová) 100 mg/kg.
S antioxidantem - směs tokoferolů bohatá na extrakty přírodního původu.

Deklarované jakostní znaky

Dusíkaté látky 30,0%, tuk 19,0%, popel 7,5%, vláknina 3,0%, vápník 1,3%, fosfor 1,2%, vlhkost 8,5%.

« Zpět