Skip Navigation

Cena:  Kč 1540.00
1540.00

Tisk
Granule pro psy Luer » Granule pro štěňata

PRO PLAN Puppy Original s kuřecím masem a rýží 15kg

Receptura s OptiStart nabízí vše, co štěně potřebuje pro vybudování silného imunitního systému, pro zdravou kuži a srst a poskytuje dostatek energie. Představuje optimální start pro vývoj celoživotní přirozené obranyschopnosti. * Obsahuje DHA, která se přirozeně nachází v mateřském mléce a je důležitá pro vývoj mozku a zraku.
* S vysoce kvalitním kuřecím masem a rýží jako hlavními složkami.
* Přirozené protilátky z mateřského mléka prokazatelně zlepšují imunitní odpověď o 50%*.
* Přirozené protilátky také podporují správnou rovnováhu mezi „dobrými“ a „špatnými“ bakteriemi trávicího traktu a pomáhají chránit choulostivý trávicí systém.
* Optimální hladiny vápníku, fosforu a ostatních minerálů pro vývoj silné kostry a zubů.
* Vysoce kvalitní bílkoviny, omega 3 a 6 mastné kyseliny, vitamíny a minerály podporují vývoj pevné a elastické kůže a husté srsti, které tak chrání organismus před vlivy vnějšího prostředí.

Složení:
Kuřecí maso (20%), rýže (18%), kukuřičný lepek, dehydrované drůbeží bílkoviny, kukuřice, živočišný tuk (konzervovaný směsí tokoferolů), pšenice, vedlejší výrobky živočišného původu, řepná dužina, rybí tuk, sušená vejce, pivovarské kvasnice, chlorid draselný, fosforečnan vápenatý, chlorid sodný, mlezivo, uhličitan vápenatý, minerální látky, DL-methionin, L-lysin. Síran měďnatý pentahydrát (měď = 12 mg/kg), seleničitan sodný (selen = 0,15 mg/kg). Vitamín A 21000 m.j./kg, vitamín D3 1600 m.j./kg, vitamín E (α-tokoferol) 170 mg/kg, vitamín C (kyselina askorbová) 70 mg/kg.

S antioxidantem – směs tokoferolů bohatá na extrakty přirozeného původu.

Deklarované jakostní znaky

Bílkoviny 30,0%, tuk 19,0%, popel 7,0%, vláknina 2,0%, vápník 1,3%, fosfor 1,0%, vlhkost 8,5%.

« Zpět