Adopce chrtů - Greyhounds
  adopce chrtů Greyhound adopce chrtů
   Greyhound Adoption Czech Republic, Ičo: 265 65 871, tel.: 777 715 882, 736 236 800 adopce.chrtu@seznam.cz


3500 km domů....
PAWS - GACI - GACR
23. - 24. října 2009
Z Irska přes Itálii domů do ČR

Pokud máte o pejsky  z Irska, Velké Británie nebo Šanělska zájem, napište nám: adopce.chrtu@seznam.cz

1000km z ČR do Itálie a zpátky


Itálie - provincie Modena...

GACI - adopce psů...

místo předání...


Po důkladné domluvě jsme se setkali po 8h ráno, abychom odejeli z Moravy do Modeny/Itálie pro Janie, Obamu a Leopolda, vyrazlili jsme směr Brno v sestavě adopčního týmu jak nás nazvala Magda.


( stenograficky cituji: )

Míla v roli výborného řidiče, Lucky - jako navigační prvek, Tereyka - jako podpora řidiče a navigátora..
Auto dále obsahovalo : deky, obojky, vodítka, granulky, konzervy, autolékarníčku, GPS, a odhodlání tuto cestu zvládnout a vrátit se zpět v pořádku ..
.. v Brně menší zastávka abychom se posilnili a koupili si jídlo s sebou ..
V dobré náleadě se vyrazilo .. přes Rakousko do Itálie.. přes hory a doly.. cesta dlouhá, přestávky na benzínce - posilnit auto, nás, pořešit wécko, dálniční známku, mýtné nás čekalo v Itálii, hranice nikde.. 
jen prázdné budky..

.. cesta utíkala, počasí dobré .. navigace ok, jen než jsem vjeli do itálie - navigace si řekla, že Itálii nezná moc dobře a tak si "babo poraď " .. do toho začalo vydatně pršet, a to opravdu tak, že stěrače nestíhali lítat.. únava se dostavili v Bologne ( my toto nemůžeme ani vyslovit už ) , motanice největší asi 6 prohů a pořád nás to nechtělo vyhodit na správný směr na Modenu.. no nebudu rozvádět slovník, ale bylo to něco.. nakonec se nám povedlo dostat se z toho ven a jet na Modenu .. kde pokračovalo v hustém dešti pátrání po Motelu na adresa Via Giordini, to via bylo všude.. který se taky našel ve 3hráno a my mohli po kouknutí na sebe říci hurá a odpadnout do postele a v 9h už hurá znovu na cestu k předávání - volá mi Lily - GACI  " tak za chvíli jsou tady .. " tož jsem do sebe kopli snídani a via Bellaria - nebylo to snadné opět, ale byli jsme blízko když nás doprovodil z benzínky pán z GACI, uf. A pesani jsou tady opravdu ... a kolem hlouček lidí - šťastných lidiček a ještě šťastnějších pesanů kteří se vyndávají z auta .. tu vidíme Janie a taky se zapovídáme s ostatními Italy a jejich značení ulic a navigace a oni se jen usmívají, že to je asi známo.. a že teď už víte určitě jak příště, pokukujeme a čekáme a už se na nás usmívá Janie, aktivka největší z celého transportu, pak přibude Obama  a Leo .. Leošek, venčíme, kafe a papíry vyřešany z GACI , rychlá řeč s členy GACI - Lily a Elisou - foto a via domů, tedy řeknu vám že cesta tedy pěkně dlouhá a docela záhul , obdiv a velké díky patří Mílovi - který vše odřídil...

Přes Alpy do Českého ráje


Cesta zpět byla jasnější, ale dlouhá taky.. ve 3h ráno jsme dorazili k místu určení na parkoviště do Prahy Černý most a páníčci čekali netrpělivě a dočkali se.. předání šťastné - pesani happy - a my ve 4h odjezd směr domů....

Noční předání v Černém mostě


Shrnutí?.....

Moc děkujeme všem, kteří jste nám drželi palečky!

Cesta byla dlouhá, únavná, stálo nás to hodně sil,
trpělivosti i peněz, ale POVEDLO SE!!...