Adopce chrtů - Greyhound Adoption Czech Republic

Adopce psů - greyhound, galgo, lurcher a podenco

Přejít na obsah

Ach ti mužský

Odeslat odpověď


Smajlíci
(::sv::) (::-::) DD::) (::/ {5;1} {5;12} {5;13} {5;14} {5;15} {5;16} {5;17} {5;19} {5;22} {5;23} {5;24} {5;25} {5;26} {5;27} {5;28} {5;29} {5;30} {5;31} {5;32} {5;33} {5;34} {5;35} {5;36} {5;37} {5;38} {5;39} {5;40} ((14:)) :D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek: :10: :103: :105: :107: :109: :11: :112: :113: :12: :13: :14: :18: :19: :20: :21: :24: :25: :3: :33: :39: :41: :49: :50: :53: :54: :57: :63: :65: :67: :68: :69: :7: :76: :78: :8: :9: ((x:) ""1-() ""2-() ""3-() ""4-() ""5-() ""6-() ""7-() ""-() ""8-() ""9-() "1"-() "2"-() "3"-() "4"-() "5"-() "6"-() "7"-() "8"-() "9"-() ""-(1) ""-(2) ""-(3) ""-(4) ""-(5) ""-(6) ""-(7) ""-(8) ""-(9) ""-1() ""-2) ""-3() /1§:) /3§:) /4§:) /6§:) /5§:) /7§:) /8§:) /9§:) /§1:) /§3:) /§5:) /§7:) /§8:) /§9:) /§:1) /§:2) /§:3) /§:4 /§:5) /§:)6 /§:7) /§:8) /§:9) !::=) ((4:)) ((5:)) ((6:)) ((7:)) ((8:)) ((9:)) ((10:)) ((11:)) ((12:)) ((13:)) ((15:)) ((16:)) ((17:)) ((18:)) ((19:))
BBCode je zapnutý
[img] je zapnutý
[flash] je vypnutý
[url] je zapnuté
Smajlíci jsou zapnutí
Přehled tématu
   

Rozšířit náhled Přehled tématu: Ach ti mužský

Re: Ach ti mužský

Příspěvek od westička v 28 bře 2013 10:51

Tak to je super {5;24}

Re: Ach ti mužský

Příspěvek od Verda v 28 bře 2013 10:04

Nemůžu najít topic s vtipy, tak to hodím sem:

Nedávno mi byla diagnostikována následující choroba - VPDSP:
Věkem Podmíněný Deficit Soustředění Pozornosti.
Projevuje se například takto:
- Rozhodnu se zalít zahradu
- Když jdu k hadici na zdi garáže, všimnu si, že i auto potřebuje opláchnout.
- Jdu si pro klíč od auta, abych ho vyvezl na prostor před garáží.
- Ovšem přitom uvidím na stolku v předsíni neotevřenou poštu.
- Asi bude rozumné se podívat, jestli tam nejsou nějaké složenky k zaplacení.
- Položím klíče od auta na stolek a začnu probírat poštu.
- Přitom vidím řadu reklamních letáků a jdu je hodit do odpadkového koše v
kuchyni.
- Vidím, že je plný, takže letáky položím na kredenc a jdu vyhodit odpadky z koše
do kontejneru na ulici.
- Přitom si uvědomím, že vedle kontejnerů je schránka na dopisy, takže by bylo
dobré hned dát do schránky i ten dopis, co jsem večer psal.
- Jdu si tedy pro něj do pokoje.

- Na stole u dopisu leží hrnek s kávou, kterou jsem před chvílí pil.
- Vezmu ho do ruky a cítím, že káva už vychladla.
- Nevadí, uvařím si nový hrnek kávy. Vezmu hrnek a jdu do kuchyně.
- Cestou vidím, že kytka ve váze začíná uvadat.
- Tak položím hrnek na parapet a chci vzít vázu a napustit do ní čerstvou vodu.
- Přitom uvidím na parapetu své brýle , které jsem hledal ráno.
- Musím si je dát na svůj pracovní stůl, abych o nich věděl.
- Ale nejdříve přece jen doleju vodu do vázy.
- Položím brýle, vezmu vázu do ruky a vidím, že za vázou leží dálkové ovládání od
televize.
- Proboha, zase ho budeme večer hledat.
- Musím ovladač položit k televizi v obýváku.
- No, ale to počká, napřed je přece nutno dolít vodu do vázy.
- Jdu do kuchyně a napouštím vodu. Přitom mi vyšplouchne na kuchyňskou linku a
trochu i na podlahu.
- Jdu do koupelny pro hadr, abych to utřel.
- Pak se vracím do předsíně a přemítám, co jsem chtěl udělat.
- K večeru: zahrada není zalitá, auto není umyté (a nemůžu k němu najít klíče), na
okně je hrnek se studenou kávou, kytky ve váze jsou už úplně zvadlé, dopis není
vhozený do schránky (a taky ho nemůžu najít), ztratily se mi brýle a televizi
musíme ovládat ručně, ovladač je bůhví kde.
- Divím se, že nic není hotovo, když jsem se celý den nezastavil a jsem docela
utahaný.
- No nic, jdu zkontrolovat došlé maily.
- Udělejte mi laskavost. Přepošlete to všem známým, protože si nemohu
vzpomenout, komu jsem to poslal a komu ne.
**_Jo, a nesmějte se, jestli tyhle stavy neznáte! Váš den se blíží!! _**

Re: Ach ti mužský

Příspěvek od jesterka v 27 bře 2013 18:40

To je dobrý :D

Re: Ach ti mužský

Příspěvek od Dáša Trojáková v 27 bře 2013 16:52

Bože :-D {5;24}

Re: Ach ti mužský

Příspěvek od L + L v 27 bře 2013 15:42

Dneska přišel E-mail od Lenky Thoma z Floridy....
s přílohou - malé postesknutí..


Tak to je opravdu realita, to nemá chybu!!!!
...ach jo, ti chlapi

Měla k nám včera nečekaně přijít návštěva, v ledničce vymeteno, a tak jsem poslala svého muže do Tesca nakoupit. Povídám: "Drahý, v kuchyni máš lísteček, co máš koupit." a šla jsem si po svém. Sedl do auta,odjel a za 15 minut telefon: "Prosím tě, jak mám koupit 250 gramů hladké mouky?" Místo lístku s nákupem velkým jako kráva mi sebral recept na buchtu, který jsem měla položený u počítače a jel podle toho nakupovat!

Mě pobavil, když mi "ukradl" ve sprše peelingový sprchový gel (byl línej si dojít pro svůj) a povídá: "Prosím tě, jak to tady máš dlouho? Dyť je v tom nějakej písek nebo co, to je zkažený, ne?"

Můj syn byl na podzim se svým tátou na víkendu v horách. Přijeli a já se ptám, co to má syn na sobě? Tatínek, že prý jsem mu asi koupila nový tepláky, ne? Synek běhal celý víkend venku v pyžamových kalhotách.V čem spal, to netuším.

Je to už dávno, dcera byla v jeslích. Tatínek ji šel konečně poprvé vyzvednout. Řekla jsem mu "Jitka má kyblíček". Pro nás ženský je samozřejmé, že se jedná o značku na šatničce. Co myslíte, že hledal? Ano, samozřejmě hledal kýbl, ve kterém má dcera oblečení. Není to poklad?

On je pečlivý, přesný matematik, ale je třeba naprosto přesně nazvat položku, kterou chcete koupit, protože jinak nepřinese nic. Tak třeba "Šlehačku neměli". A já na to: "Neměli? A koukal ses tam vedle jogurtu?"On: "Jo, koukal, ale neměli. Měli tam 12% a 18% smetanu ke šlehání, ale šlehačku NE! A nedělej ze mě blbce!"

Vrcholným kouskem bylo "Kup mi vložky". Napsala jsem mu na lístek "Libresse, oranžový obal, na kterém mají vpravo dole 5 hvězdiček a z toho 3 jsou plné a 2 vpravo jen obrysy". Jenže! V té době se zrovna u těchto vložek měnili obal: byl skoro stejný,jen těch hvězdiček tam najednou udělali místo 5 jen 4. No a byl v prdeli!

Volal mi z Delvity, vztekal se u regálu do telefonu na celé kolo, ať mu řeknu "přesný název těch vložek" - ale ten já si samozřejmě nepamatuju, tak jsem ho požádala, ať mi PŘEČTE ty názvy, a tak začal nahlas do telefonu slabikovat "Libresse, Ultra Fit and Slim, Libresse....."Já už ani nevím, co přinesl, ale myslím, že zákazníci i prodavačky v Delvitě měli tehdy docela veselé odpoledne. A můj muž mi řekl, že už mi nikdy vložky kupovat nepůjde.

Můj muž jen tak mimochodem povídá: "Já jsem ani nevěděl, že máme pračku se sušičkou!" Já na to: "No to teda nemáme." On: "No to je divný, já jsem vypral prádlo a když jsem ho vyndal, tak bylo suchý! No ale stejně jsem ho pověsil na balkon, aby doschlo!!!" Ano, prádlo bylo suché, protože nepustil vodu! Pračka tudíž neprala, on vyndal ty svý smradlavý a špinavý fusekle a ještě je pověsil na balkon! Já jsem nedávno mého drahého nachytala, jak utírá prach na televizi svýma ponožkama. Na můj zděšený výkřik reagoval slovy:
"No co, stejně se budou prát!"

Můj muž jel jednou na služebku a místo sprcháče si vzal můj kondicionér na vlasy. Když jsem se ptala, co s ním dělal, tak prý myl (i vlasy). Prý mu bylo divný, že to nepění, ale asi prý nějaká novinka...

Můj muž miluje ty sladké čokoládové kokosové tyčinky, oplatky,banánky v čokoládě atd. Při nákupu v Kauflandu ukládáme všechno do tašek páté přes deváté a doma to vyklopíme a uklízíme, kam patří. Manžel iniciativní jal se vybalovat nákup a své zamilované tyčinky si odnesl do svého šuplíku. Jenže se mu k těm dobrotám přimíchala i jedna malá náhradní kostka do WC, co se dává do obalu a zavěsí v záchodové míse. Večer u televize slyším jako vždy typické rozbalování a šustění, křupnutí, cucání a najednou vyskočil z pohovky, rozsvítil a zařval: "Fuj,co to dělají za hnůj, zase nějaká inovace...". No zkrátka, mlsný jak pes a už neví, co by sežral.

Byla jsem v porodnici a chtěla jsem po manželovi koupit balení neperlivé vody, prsní vložky a toaletní papír. Dostala jsem balení minerálky, odličovací tampóny a papírové kuchyňské utěrky...

Uvařila jsem hrachovou polévku, dojedli jsme jí a já jsem napustila vodu do hrnce, aby se odmočil. Druhý den jsem přišla z práce později než manžel a ptala jsem se, jestli má hlad. Odpověděl, že dojedl tu polívku.......

Muž jel výjimečně do práce autem. Stál u semaforu, tak chtěl využít čas tak, že si koupí noviny. Rychle vystoupil z auta, šel ke stánku s novinama a najednou vidí, jak kolem jede tramvaj, kterou běžně jezdí. Tak se za ní rozběhl a dojel s ní do práce...
Když šel z práce, vzpomněl si, že jel autem a auto nikde! Tak volal na policii, že mu ukradli auto...a policajti říkali: "Tak to jste byl vy, kdo nechal to auto na křižovatce???"

Manžel jel na služebku do Francie. Ptal se mě, co bych chtěla přivézt jako dárek. A protože si radši oblečení, parfémy a šminky kupuju sama, tak povídám: "Třeba nějakou masku na obličej." Ráno před odjezdem mě budí:"Prosím tě, jaký máš číslo obličeje???"

Včera jsem koupila chlebové placky Pita. Dala jsem je do zásobníku na chleba a když můj muž opět prolézal kde co, aby něco zbaštil, přišel za mnou s těmi plackami a ptá se: "Je tohle k jídlu?" No a já, právě v dobré náladě mu říkám: "Ne, to je nový toaletní papír." A on odpověděl: "Tak proč to je mezi chlebem?"

Já jsem včera pekla rebarborový koláč, ruce opatlané od těsta a zapomněla jsem si vystříkat plech takovým sprejem místo vymazání. No a s těma zapatlanýma rukama říkám manželovi: "Mohl bys mi, prosím Tě, vystříkat pekáč?" Jeho překvapený výraz vidím ještě teď a když se mě zeptal s mrknutím oka:
"Teď . .. . když děti ještě nespí"???

Re: Ach ti mužský

Příspěvek od wild owl v 16 bře 2013 14:15

Veru, psala jsem vám to...

Re: Ach ti mužský

Příspěvek od Verda v 16 bře 2013 08:13

jakto, že tita nahrála?

Re: Ach ti mužský

Příspěvek od jesterka v 15 bře 2013 17:53

Ani dočas ani dofurt, Martin mě přemohl a Tíťa mu nahrála ...

Re: Ach ti mužský

Příspěvek od jesterka v 15 bře 2013 10:43

Martinovi je jasné že dočas rovná se dofurt, že jak jednou bude u nás tak ho nedam

Re: Ach ti mužský

Příspěvek od Johnka v 15 bře 2013 09:14

Vem ho jako na dočas.

Nahoru

cron