Adopce chrtů - Greyhounds
  adopce chrtů Greyhound adopce chrtů

   Kontakty * * *   Greyhound Adoption Czech Republic, Ičo: 265 65 871,  č.ú.: 228200236/0300, ČSOB, a.s.   * * * Kontakty

 - Prohlášení presidentky PAWS -

Animal Rescue, Mullinahone County Tipperary, Irland

 

Anglický překlad  Kingdom ORIGINAL TEXT

Vážení všichni ,

cestovala jsem do Prahy na 14. března na setkání s Lucií Miričovou, o které jsem si myslela, že je dobrý kamarád jak můj tak i psů -  greyhoundů.
 
Lucie mi řekl, že během mé návštěvy v prosinci, chce pracovat  pouze s Terezou a panem Lacinou a uspořádat další dopravu - transport.
 
V té době Lucie nesouhlasila s Janou a já jsem se vydala do Prahy, abych zjistila, co se děje.
 
Myslím, že jsem mohla mylně hodnotit  Janu na této schůzce a kvůli věcem které mi Lucie o ní řekla.
 
Jelikož nebyla ani jedna jediná zmínka ( od Lucie ) o plánu uspořádat žádný další transport rozhodla jsem se  vydat do Prahy se dvěma psy a Hannah Honcho ..
 
Když jsem dorazil na letiště bylo velmi zřejmé, že došlo k neshodě a viděla jsem  dvě samostatné skupiny na letišti.
 
Z letiště jsem jela s Lucií do restaurace se setkat  s Terezou a panem Lacinou,  a na cestě jsem se dohodla s Lucií, že nebude probíhat žádný „boj“  s nimi, a že bude i řešení  i pro sraz co máme mít v květnu.
 
Ale běda, Lucie nedodržela její  slib a boj chtěla..  bylo to jako taková světová válka 3.
 
Lucie byla skálopevně přesvědčena, že s nimi ( Terezou a p.Lacinou )nebude spolupracovat  a také řekla, že ona by již další transport ani adopci  dál nechce dělat, že nemá čas kvůli práci, svým  výstavám  a chovu štěňat , že jí to bere až příliš mnoho jejího času.
 
Lucie mi dala 310 euro, a požádal mě potvrzení o přijetí, které jsem jí vydala.
 
Domluvili jsem si schůzku s Lucií na 10 hodin ráno druhý den ( neděli ), než jsem měla opustit hotel , ale ona nedorazila a ani nezavolala – nezrušila schůzku, ani nezvedla telefon.
 
Zjistila jsem během  Vánoce,  prostřednictvím Jany, že jeden z našich psů chybí (zmizel ) a to brzy po příjezdu do Prahy, další zemřel a já vím od některých lidí, že Lucie vydala NAŠE psy bez jakékoliv kontroly nového domova a potřeby zjistit komu psa dává.
 
Tento není způsob není podle podmínek organizace, což Lucie věděla. Všichni lidé, kteří žádají o adopci, by měla vyplnit  dotazník organizace, nebo jeden z jejich dobrovolníků by měl navštívit rodinu, abyste zjistili, zda je toto vhodný domov. 
Teprve poté rodina  může přijmout psa.
 
Také jsem slyšel od Jany, že Lucie uspořádala aukci pro veterinární náklady lurchera „Manuka“, kterého jsme zachraňovali v roce 2007. Také jsem neobdržela peníze.
 
Lucie nám odmítla vydat kontaktní údaje rodin, které přijaly cca 170 psů z Irska v posledních 3 letech, proč se je bojí a omítá vydat podklady a to v případě, že odchází z adopce – záchrany greyhoundů?? Skrývá snad něco??
 
Všichni psy co mají pasy a v nich můžete najít, že se všechny právně patří do Paws organizace.
 Jsem smutná, že se toto stalo, považovala  jsem Lucii vždy jako přítele, ale moje srdce  je teď  těžké.


Srdečné pozdravy Vám všem .

Jinak pokud můžete tam přidat už jen co mi Deidre řekla osobně.. je že pokud bude potřeba další prohlášení .. máme od Deirdry podporu a napíše další.
Lucie nezvedá Deirdre telefony a ani nereaguje na její korespondenci, ač přislíbila už několikrát, že psy co chybí a nemá o nich záznam kde jsou předá jmený seznam .. i ty Lurchuery kteří nejsou na greyhoun-data.com. neb nezávodí. nemají už dlouho o  nich ponětí kde jsou. o to je podmínka záchrany a to Lucie moc dobře ví, která psy i přeprodávala. Proto také přijede v květnu manager kennele na sraz, který už Lucii upozorňoval na to že chce vědět kde jsou ti psy.
 
tereza

 

Z důvodu napadení našeho starého diskusního fóra jsme vybudovali fórum zcela nové a lépe zabezpečené proti SPAMovým robotům:
Zde můžete vstoupit do našeho zcela nového fóra. Snad se nám ho podaří lépe zabezpečit a ochránit proti SPAMům.
vstupte
Zde můžete vstoupit do starého diskusního fóra 
vstupte
Zde můžete vstoupit do našeho E - Shopu a probíhajících Aukcí. Využijte Vašich slev. Levně nakoupíte a ještě pomůžete pejskům:
Vstupte do našeho E-Shopu, kde levně nakoupíte a ještě můžete uplatnit své slevy člena Klubu nebo člena OS.
vstupte
Zde můžete vstoupit do právě probíhajících Aukcí a vydražením věci pomoci adopci chrtů.
vstupte
Nasloucháme Vám...
Posílejte Vaše podněty a nápady....
Nebojte se na cokoli zeptat....
Na našem fóru se těšíme na všechny Vaše podněty...
Poradna zvládnutí adoptovaných chrtů...
Poradna pro zdraví adoptovaných chrtů...
Společná setkání adoptovaných chrtů...
Ze života adoptovaných chrtů...
Foto-soutěž o ceny Zima 2009...
Foto-soutěž o ceny celoroční 2009...
Nástěnný kalendář adoptovaných chrtů...
Kavárnička - pokec o všem možném...
:: Calibra krmivo :: Baron.cz :: Nemovitosti na prodej :: Byty na prodej :: Luer.cz :: Plastová okna :: Ankety.kompletne.cz :: Plastová okna ceník :: Veterinární klinika :: Vjedová vrata :: Škola pro psy :: Greyhound :: Beta Glukan :: Chrti v nouzi :: Dočasné domovy pro psy :: Luxusní titanové nádobí :: Titanové pánve :: Titanové nádobí :: Fondue:: Piercing - prsteny - hodinky :: Česká bižuterie :: Psí oblečky - obojky :: Nádobí titanové :: 
Designed by: Elegant Web Templates
 Copyright © 2008 Shark studio. All rights reserved.