Adopce chrtů - Greyhound Adoption Czech Republic

Adopce psů - greyhound, galgo, lurcher a podenco

Přejít na obsah

Jigsaw

Zde se dozvíte vše o adoptovaných pejscích v ČR. Zadejte profil svého pejska.

Re: Jigsaw

Příspěvekod Jitka N. v 20 kvě 2017 16:55

Krásná smečka - Dali a jeho harém - jen tak dál... {5;32} ""5-()
Jitka a "černá zlatíčka" Rino a Moro
Jitka N.

Příspěvekod u2la v 20 kvě 2017 17:00

Dobrý den, hlásím se po hoooodně dlouhé době. Jiggy měla v březnu 12. narozeniny a chtěla jsem se poptat, protože už tu moc koukat nechodím a přehled nemám, kdo ještě z adopťáčků z várky únor 2011 je ještě živ a zdráv, nebo alespoň živ. Jiggy už je špatná na zadní nožky a mám obavu, že tento rok je pro ni poslední :-( Ale má odběháno tuším 132 dostihů a je možná spíš zázrak, že se držela až do nedávné doby v dobré kondici. Děkuji za případné informace o ostatních z tohoto transportu
Jitula + vipetí holky Záhir a Gárcia + adopťačka Jiggy + kotí trio Píďa, Naty a Weny + morčecí duet Machu a Piccu
u2la

Příspěvekod Lidka v 22 kvě 2017 21:39

Ahojky chrťáčci :-),
my jsme měli pejska až od roku 2013, takže o dřívějších transportech nic nevím, ale i tak vám přeji zdravíčko a pevnější nožky, užívejte každé chvíle, dáváte jí to nejkrásnější, co jste jí mohli kdy dát .....život v rodině, kde je milována a také si v ní dožije svůj sen. O tom kdysi v kleci snila a měla to štěstí, že je u vás a dožívá se tak krásných let. Nesmutněte, že už holčička nemůže tak, jako dřív, je to přirozené a vše má svůj čas. Je to krásné čtení, když si uvědomím, že vaše holčička psí s vámi žije krásný a dlouhý život, jste hodní a patří vám dík, dík za vše co jí dáváte ze srdce i z dlaně ...Užijte si společně ještě všechno co jde ... všechno, co si budete jednou celý zbytek života pamatovat ... Moc vás zdravíme a pohlaďte prosím za nás vaši lásku sametovou ..., jste báječní ... "1"-()
Přílohy

8fdc2f334c_37439615_o2.jpg
8fdc2f334c_37439615_o2.jpg (27.98 KiB) Zobrazeno 1630 krát
Maldini už s námi není,...avšak poslal nám Tajgyho, jako jeho pohlazení ...
Tiger+L+J
Lidka

Příspěvekod u2la v 23 kvě 2017 10:19

Moc děkuji za krásná slova, ale bohužel jsem musela před chvílí Jiggy objednat na uspání :-( Paní doktorka přijede k nám domů ve čtvrtek, aby u toho nebyly děti. Situace se dost zhoršila, jak jsem psala, že že špatná na zadní nožky, tak to bylo stručně napsáno a poslední dva měsíce trpí bolestmi. To se teď bohužel ještě zhoršilo a bolesti má i přes prášky...naříká i v noci, i když někdy přes den má světlejší chvilky. Ale v podstatě je situace horší každou hodinou a nechci to nechat dojít do naprostého utrpení. Paní doktorka sice navrhla silné opiáty na bolest, ale mám obavu, že se je to prodloužení jen o pár dalších dní. Ostatním třem dlouhým nosů bude moc chybět a mně úplně nejvíc "8"-()
Jitula + vipetí holky Záhir a Gárcia + adopťačka Jiggy + kotí trio Píďa, Naty a Weny + morčecí duet Machu a Piccu
u2la

Příspěvekod Lidka v 24 kvě 2017 22:44

To je mi moc líto, ale když přijde jejich čas, jsme tu od toho, abychom jim to ulehčili ... a vy to chápete správně ... vím, jak to bolí, ale neplačte, holčičce nadešel její den rozloučení a bude jí už jenom dobře, než aby se trápila bolestmi, jste hodná, že o tom píšete i tyto věci musíme v životě řešit a prožít i když jsou moc smutné a bolí ... myslíme na vás a zítra ve čtvrtek na vás budu myslet celý den v práci ... buďte stateční všichni doma a držte se udělali jste ji šťastnou po celý její zbytek života a za to vám patří obrovský dík.
Pohlaďte holčičku a usmívejte se láskou k ní, vždyť to žití s ní stálo přece za to a hodně vám určitě dala, tak jako vy jí...
Moc na vás myslím - držte se ...
Maldini už s námi není,...avšak poslal nám Tajgyho, jako jeho pohlazení ...
Tiger+L+J
Lidka

Příspěvekod Jana v 28 čer 2017 13:15

(::sv::)
Je mi líto,že Jigy odešla,ale měla štěstí na krásný život a po takovém těžkém dostihovém období je opravdu úžasné,že to zvládla až doteď. A to díky tomu,že u Vás se měla nádherně a byla šťastná. Je to moc smutné,že nám pejsci odcházejí,ale oni na nás budou čekat a my za nima příjdeme a zase bude fajn. Držte se a díky za její život.
Agir a Keliška a Jana ze Dvorů
Jana

Příspěvekod akras v 04 črc 2017 02:04

(::sv::)
pozdravuj za duhovým mostem holčičko
Děkuji za vše, co jste pro holčičku udělali. Jednou se opět setkáte.
Šárka,morčák Berťas,králičí dáma Chlupatá,adopťáček Pierre a Zuzka
akras

Příspěvekod Janina v 04 črc 2017 07:31

Holčička měla u Vás spoustu lásky, pozornosti, svoji mističku, pelíšek, prostě krásný život. A tím nejvíc co jste pro ni mohli udělat, je nenachat ji trápit se v bolestech. MOC díky za to za vše, co jste pro holčičku udělali, protože svému nejbližšímu a milovanému ukončit trápení, chce obrovskou sílu. A vy jste ji měli. Díky za to. Jiggy jen přeběhla přes duhový most, kde už ji nic nebolí. Za duhovým mostem se všichni jednou opět shledáme ....
Myslíme na Vás :54:

R.I.P. princezno

!::=)
PES JE JEDINÉ STVOŘENÍ NA SVĚTĚ, KTERÉ VÁS MILUJE VÍC NEŽ SEBE
POKUD V RÁJI NEJSOU PSI, POTOM CHCI PO SMRTI JÍT TAM, KAM ODEŠLI ONI.
Janina

Předchozí

Zpět na Adoptovaní