Adopce chrtů - Greyhound Adoption Czech Republic

Adopce psů - greyhound, galgo, lurcher a podenco

Přejít na obsah

Sunset Boy-Sunny

Zde se dozvíte vše o adoptovaných pejscích v ČR. Zadejte profil svého pejska.

Re: Sunset Boy-Sunny

Příspěvekod Jana v 23 říj 2016 10:58

89.jpg
89.jpg (141.25 KiB) Zobrazeno 1747 krát

90.jpg

81.jpg
81.jpg (163.58 KiB) Zobrazeno 1747 krát
Agir a Keliška a Jana ze Dvorů
Jana

Příspěvekod Lidka v 23 říj 2016 18:33

Suníčku, ty jsi teda nádhernej pes ""9-() . Jsi jako předloha pro sochaře :11: ...měj se krásně kloučku a na modrásky já mám slabost, vzpomínám si když jsme se viděli na sraze na výletě u hradu Zvíkov, tak jsem na tebe koukala jak na zjevení, krásný modrý, elegantní a hodný, velký chrt ...my jsme tam byli s Maldíkem-taky modrásek můj milovaný...a dokonce jsme šli jednu chvíli vedle sebe a ty jsi byl takový medvídek rozvážný a klidný a ten náš brouček, byl křehčí s hlavičkou dole, ale oba jste šli vedle sebe a moc vám to slušelo ... :8: ráda na to vzpomínám a pamatuju si tě :-) mějte se moc hezky a Sunymu posílám pohlazení a vám také ...protože je váš ... ((14:))
Maldini už s námi není,...avšak poslal nám Tajgyho, jako jeho pohlazení ...
Tiger+L+J
Lidka

Příspěvekod Jana v 04 dub 2017 12:53

96.jpg
96.jpg (133.27 KiB) Zobrazeno 1221 krát

Tak Vám musím ukázat jak se tady věčně náš Sanísek(já mu dost často říkám Sandolín) vyvaluje v posteli. Je tady teď trošku víc,protože jeho malá panička má zlomenou nožku a tak ,aby se doma nepletl tak je tady. Jo taky měl na zadní nožce-nártu operovaný nezhoubný nádorek. Zadní noha na zápěstí-rychle boulička vyběhla a zapouzdřila se takže byla operace. Nakonec to bylo prorostlé skrz packu kolem zápěstních kůstek. Snad to vyndali všechno-teda co se dalo a budem doufat,že se to nezopakuje, je i ta možnost. Hojil se dobře měl tady ještě dva týdny límec na spaní a teď už dobrý. Takže se tady doléčoval a dobrý.
{5;19}
Ono byla tady i Keliška takže počet psů - 3 a já coby obsluha.

Je moc fajn a stále pohodovej obřík,ale ty bouřky se teda fakt bojí no a petard taky. A bouřka tady byla včera tak to prochodil a profuněl.

Ono byla tady i Keliška takže počet psů - 3 a já coby obsluha. /§9:)

Tak se mějte krásně a jarně - všichni a zase se ozveme.
Jana

Příspěvekod Lidka v 12 dub 2017 21:57

Broučínku stříbrnej už to bude dobrý, myslíme na tebe chlapečku, mějte se krásně :-)
Maldini už s námi není,...avšak poslal nám Tajgyho, jako jeho pohlazení ...
Tiger+L+J
Lidka

Příspěvekod Jana v 05 zář 2017 13:22

72.jpg
72.jpg (120.03 KiB) Zobrazeno 510 krát

Tak jaro se překulilo do podzimu a naši tři pejskové už nejsou tři,ale odešel Agirek jak už víte z mého psaní.

No užila jsem si jich všech celé léto a až do posledního dne prázdnin. Potom odjel Saník i Keliška domů. A mně tady zůstal jen prázdnej pelíšek a vzpomínky na krásné léto v plném psím obsazení. Ale to už jsem psala u Agirka - odešel a byli tady s ním oba dva pejsci. Suník s ním celou dobu spával v posteli a nebo si zabrali každý jednu manželskou postel ,aby měli pohodlí.

Když Agirek odešel tak Suník z toho byl velice špatnej a psychicky fakt mizerný. Nebylo mu dobře a do až do té míry,že musel přijet páneček ,protože jsem si myslela,že nám snad odejde i on. Potom se dal trochu do pořádku a nakonec ani nemusela přijet paní doktorka, zvládli jsme to a zklidnil se a taky možná i díky zapnutému odpařovači s D.A.P. hormony. Takže jsem ráda,že se nestalo ještě něco dalšího a ten obřík je snad v pohodě a taky díky tomu,že už je doma u své rodinky.

Tak jen chci říct,že Ti naši pejsci(a i ostatní zvířátka) jsou moc a moc citlivé dušičky a všechno co se děje doma a kolem nich se jich hodně dotýká. Musíme na ně dávat pozor a hlavně si užívat každý společný den a opravdu neodkládat nic co s nimi chceme podniknout až na "potom-někdy". Musíme využít jejich společnosti a to ,že jsou tady s námi a teď.

Takže všem přeji hezký a klidný podzim a zase budu čekat kdy sem zase přijede na dovolenou.
Hlavně buďte všichni zdraví a držte se !

A já sama nechávám všemu volný průběh, pokud by byl nějaký nahatý peruánek v nouzi tak mu nabídnu domov a případně na jaře se uvidí,ale zcela jistě bez "svého" naháčka zůstat nemůžu, nemohla bych tak dál. :54:
Jana

Předchozí

Zpět na Adoptovaní