Adopce chrtů - Greyhound Adoption Czech Republic

Adopce psů - greyhound, galgo, lurcher a podenco

Přejít na obsah

Tommy (greyhound) a Amin (italský chrtík)

Zde se dozvíte vše o adoptovaných pejscích v ČR. Zadejte profil svého pejska.

Re: Tommy (greyhound) a Amin (italský chrtík)

Příspěvekod Zuzík v 26 říj 2011 11:44

Všechny zdravíme. Včera jsem byla s Amčou u veta na krevním rozboru. Teď jsem tam vozila sousedku s čívkou a když jsem si kupovala léky pro Amču, tak vetka říkala, že by to chtělo kouknout na krev, jak jsou na tom ledviny. Tak jsem ho včera vzala. Jela jsem se sousedkou, čívkou a svými dětmi. Amča je naprostý pošuk. Vyvlíkl se z postroje a musela jsem ho mít na klíně (ještě že policajti nikde nebyli :-) ), bál se, že ho někam odvezu. Pak bláznil v čekárně, tak jsem ho musela držet v náručí. V ordinaci už byl v poho. Statečně si nechal nabrat krev a ještě jsme ostříhali drápky. Rozbory dopadly dobře a zvýšili jsme dávku léků na 3/4, tak to jde.
Tommy je jako vždy v pohodě a nad věcí. Zase má období, kdy vymrzuje s jídlem, člověk aby ho prosil, aby vůbec jedl. Když ale vyhladoví, tak večer svou porci sní. A to jsem si říkala, že by mohl trochu nabrat, z toho asi nebude nic :-)
Zuzka, Luďěk, dětičky Ben a Anička, číči Zrzek, Sisa, Minie a Buclík a zlatíčko Tommy s bláznivým Aminem + sem tam nějaké to psisko navíc
Zuzík

Příspěvekod Verda v 26 říj 2011 12:14

Dobře, že Amča má ledviny v pořádku! Moc vás s mamčou zdravíme!!!
Verda

Příspěvekod Zuzana v 26 říj 2011 17:28

Ještě že je vše v pořádku "1"-()
Zuzana, Bedříšek, Jenny a náš páníček Michal
Zuzana

Příspěvekod Zuzík v 20 bře 2012 22:52

Všechny moc zdravíme. Máme se vcelku dobře. Pejsi jsou v pohodě - teda, Amča si už zase utrhl paspárek, janek jeden, zanedlouho ho čeká očištění zubů ultrazvukem, má je opravdu strašné a ještě horší a všechny přední zuby se mu kývou, tak jsem zvědavá, co mu v hubině zůstane. Tommy pořád zlobí s jídlem a u něj jsem se vás chtěla zeptat, jestli jste se někdo nesetkal s tím, že už se 2x stalo, když leží, začne hrozně plakat. Nepřijde mě, že by měl nějakou křeč, tak nevím. Také se mi už asi 2x stalo, že se mi začal kácet, oboje bez zjevné příčiny, tak fakt nevím, co se to děje.
Jinak mám takový nový přírůstek do rodinky. Mám tu v azylu nalezence, kterého jsme s naším panem starostou odchytli (teda já odchytla a přinesla). Jen co ho vyfotím, tak ho dám do pomoc pro všechny, aby se mu našla nějaká hodná rodinka a napíšu o něm více info, ale je to naprosto úžasný pejsek.
Zuzka, Luďěk, dětičky Ben a Anička, číči Zrzek, Sisa, Minie a Buclík a zlatíčko Tommy s bláznivým Aminem + sem tam nějaké to psisko navíc
Zuzík

Příspěvekod Nikola.Mull v 21 bře 2012 10:16

Já bych řekla že ten pláč může být jen špatný sen, my to máme doma skoro denně. Leží a usne najednou se jí začnou cukat nohy začne vzdychat jako by brečela, vždy na ní jen promluvim aby se vzbudila. A kácení teda nevim, nám se jedou skácela když jsme nevěděli že jí nemáme koupat v teplé vodě :D
Miláček greyhoundí princezna Urla, bývalý dočásek Dream a v Německu Rhyna, Melody a Stacy.
Nikola.Mull

Příspěvekod Verda v 21 bře 2012 10:22

Možná bych raděj udělala krevní testy...
Verda

Příspěvekod Baby v 21 bře 2012 11:03

Zuzi, aby jste s tím nalezencem nedopadli jako my {5;24} .
Babu taky občas řve ve spaní, až ji to samo probudí, ale myslím, že má jen křeč. Vždy se projde a pak spí dál.
Zuzi co sraz? Přijedete?
Eliášek+Péťa+Olda, Emilka+Baby+pohodář Archie
Baby

Příspěvekod Zuzík v 21 bře 2012 12:01

Peti, ráda bych dorazila, ale je to ještě daleko a manžel je hodně rozlítaný v práci, ale když to vyjde, tak se ukážu.

No a Tommy nepláče ze spaní to je právě úplně něco jiného. Taky jsem si říkala, že asi nechám udělat testy. No, příští týden jdeme na očkování, tak to s vetem proberu.
Zuzík

Příspěvekod wild owl v 21 bře 2012 13:08

Ahoj Zuzko, tak jsem na tebe myslela, jak se máte, jak psi - je mi jasné, že máš dost hoňku a času na internet pomálu. Jsem ráda, že ses ozvala... Aminovi i Tommymu držím palce, Aminovi, aby mu nějaké zuby zůstaly a Tomíkovi, abyste přišli na na to, co to je. Boss také někdy takhle začne - zní to jako auauauau, zdvihne se a přestane. Ptala jsem se před časem veta, teda ne na to naříkání, ale připadal mi apatický a jako posmutnělý, vet říkal, že má srdeční aritmii a že se asi podvědomě šetří. Já bych se také přiklánela spíš ke křeči (soudím podle sebe, jeden čas mne chytala křeč do nohou v noci, vždycky jsem vyletěla z postele, abych tu nohu zatížila a nějak křeč rozchodila).
Lída, greyové Jet, Boss a Tiny, podenco Luna, Dani a Tíma (Timanfaya) plus další ...
http://wildowl.webnode.cz/
http://wildowl.rajce.idnes.cz/
http://www.youtube.com/user/rejcka13?feature=mhum
wild owl

Příspěvekod Verda v 21 bře 2012 14:08

nechte udělat i ekg...
Verda

PředchozíDalší

Zpět na Adoptovaní