Adopce chrtů - Greyhound Adoption Czech Republic

Adopce psů - greyhound, galgo, lurcher a podenco

Přejít na obsah

Tommy (greyhound) a Amin (italský chrtík)

Zde se dozvíte vše o adoptovaných pejscích v ČR. Zadejte profil svého pejska.

Re: Tommy (greyhound) a Amin (italský chrtík)

Příspěvekod Zuzík v 10 zář 2014 09:32

No ono ty úlomky je takový nejmenší problém. Jsou to vlastně 3 problémy v jeden okamžik. Jak kousky kostí a následné krvácení, tak velký zánět moč. měchýře a ty ochrnující tlapky. A ty paciny mě děsí ze všeho nejvíce. Za chvíli budu volat na kliniku, jak to dnes vypadá a doufám, že se to bude lepšit. Moc se mi nechce jít do mag. rezonance (hlavně, když mi řekli tu částku) a pak popřípadě operace. Už to je přeci jenom starší psisko a narkoza je dost riziková a už teď značně finančně vykrvácíme (hold jsem se rozloučila s novou kuchyní :) )
Zuzka, Luďěk, dětičky Ben a Anička, číči Zrzek, Sisa, Minie a Buclík a zlatíčko Tommy s bláznivým Aminem + sem tam nějaké to psisko navíc
Zuzík

Příspěvekod Zuzík v 10 zář 2014 09:53

Tak Tommy vypadá vcelku dobře. V tlustém střevě má ještě úlomky kostí, ale jdou ven, sám chodí, což jsem ráda, jen tu pravou zadní má pořád šmajdavou. Včera jsem okamžitě vyměnila dodavatele masa, protože v nich byly ty kosti a naštěstí jsem našla dodavatele, který do mletého masa žádné kosti nesemele. Jsem tak ráda, že se ty nohy zpravily, toho jsem se bála nejvíce, protože jinak by to byla asi konečná. Zítra mi z kliniky zavolají a domluvíme se, co dál. Doktorka ho chce nechat ještě určitě 3 dny na atb, které dostává nitrožilně a hodně mu dávají infuze, aby hodně čůral a pak si ho snad přivezeme. Jen doufám, že mi tento měsíc přijde nemocenská včas, jinak skončíme na granulích (ty mám v zásobě, i když je psi moc nechtějí) mi dvounozí.
Zuzka, Luďěk, dětičky Ben a Anička, číči Zrzek, Sisa, Minie a Buclík a zlatíčko Tommy s bláznivým Aminem + sem tam nějaké to psisko navíc
Zuzík

Příspěvekod Nikola.Mull v 10 zář 2014 16:28

No zní to tedy dost strašidelně! A ví se proč ty nožičky nefungovali? Držím pěstičky k brzkému vyléčení :53:
Miláček greyhoundí princezna Urla, bývalý dočásek Dream a v Německu Rhyna, Melody a Stacy.
Nikola.Mull

Příspěvekod Zuzík v 10 zář 2014 18:35

To se právě přesně neví. Tommy má trochu problém se zády v oblasti kyčlí, ale to se mi daří držet na uzdě a nebolí ho to. Tady se zřejmě stalo to, že jak se sešla ta střeva a močák, tak se přidala záda. Mě ale udivuje, že nenaříkal, spíš jako by vůbec nevěděl, že nožky neposlouchají. Co se s nohama děje by asi řekla mag. resonance, ale pokud bude sám chodit, tak ji dělat nebudeme, protože ta finanční náročnost je prostě veliká. Ono bude stačit toto vše a budeme to chvíli rozdýchávat.
Zuzík

Příspěvekod Johnka v 10 zář 2014 18:49

Držíme palce ať je klučina v pořádku. Mě by deptaly i jen minuty bez něj v době,kdy je na veterině sám,ale snad to bude OK. Všichni je tolik milujeme,že raději nebudeme jíst,jen aby se zaplatily výlohy za léčbu. To známe asi všichni. :63:
Martina a Andýsek
Johnka

Příspěvekod Petula v 11 zář 2014 07:42

Zuzí, pozdrav a pozitvno posíláme i my, s celou smečkou. Držíme palce :54: :54: :54:
(a to včera moje holky, baštily syrové hovězí oháňky....).
Peťula, Pája, Majla, Nera, Valina a šéfová Amy, Pongo (žijící ve Španělsku)+ přímé příbuzenstvo Verdy :-)

Zásadní životní otázka dne:
Chcete muže nebo psa?
Odpověď:
Záleží, jestli si chcete nechat posrat koberec nebo celý život...
Petula

Příspěvekod Nikola.Mull v 11 zář 2014 17:39

Ahá, no to je jasné že je to fin. náročné.. moje čuba je po infarktu míchy, takže byla nějakou dobu ochrnutá, oni nenaříkaj, protože to necítí, neví, že se něco děje nebo že je něco neposlouchá. Možná, že měl zrovna jen skříplý nerv. Přeju hodně zdravíčka, hlavně s těma zádama ať je vše ok..
Miláček greyhoundí princezna Urla, bývalý dočásek Dream a v Německu Rhyna, Melody a Stacy.
Nikola.Mull

Příspěvekod Zuzík v 12 zář 2014 10:28

Včera večer jsem si Tommyho přivezla, hurá. Chudák byl takový ze všeho ve stresu, že ještě zvládl počůrat u veta čekárnu a pěkně pokadit. Jakž takž přežil cestu autem. Dostali jsme miliony léků a musíme 3x denně masírovat nožičky a 5x denně rehabilitačně cvičit, takže mám o zábavu postaráno. Tommy nesmí hopkat na gauč (jako by mi to snad šlo), tak ho mám zabarikádovaný polštáři. Jinak pěkně jí, pěkně se venčí. Zadní nohy jsou takové ne moc jisté a pravá zadní trochu šmajdá, tak když jdeme venčit, tak mu na ni dávám ponožku, protože měl trochu krvavá lůžka u nehtů. Mažu mu všechny bolístky domácím třezalkovým olejíčkem, ať se vše pěkně zahojí.
Zuzík

Příspěvekod Blanka v 12 zář 2014 16:33

Přejeme s Amigem brzské uzdravení. :41:
Blanka,Anetka a Amigo
Blanka

Příspěvekod Nikola.Mull v 12 zář 2014 17:07

Hlavně že už je doma, mezi svýma. Kdyby náhodou to šmajdání přetrvávalo, můžu poradit, jak jsme to řešili my. Doufám, že to ale nebude potřeba. To rehabilitační protahování by mě zrovna docela zajímalo.. Jediné co jsme mohli my dělat bylo plavání, to je nejlepší, ale teď už je na něj zima. Přeju taky co nejdřívější uzdravení :54:
Nikola.Mull

Předchozí

Zpět na Adoptovaní