Adopce chrtů - Greyhound Adoption Czech Republic

Adopce psů - greyhound, galgo, lurcher a podenco

Přejít na obsah

Layla (greyhound)

Zde se dozvíte vše o adoptovaných pejscích v ČR. Zadejte profil svého pejska.

Re: Layla (greyhound)

Příspěvekod pzlkovanova v 24 bře 2011 13:31

Moc děkujeme za zprávy a doufáme, že vás uvidíme na srazu v Doksech ! akce.html
Layla je nádherná a evidentně moc spokojená :)
Pro obojky a další nezapomeňte na naší sekci potřeby pro naše chrty :) ! viewforum.php?f=133
pzlkovanova

Příspěvekod Lenka Č v 24 bře 2011 15:19

holka krásná spokojená :11:
Lenka,Michal a Matýsek+ grey Bob,afghán Barbucha Armani a Agátta hroznýšová a Emilie osminohá
Lenka Č

Příspěvekod pupulu v 24 bře 2011 15:23

Je krásná Laylinka!!! {5;13} Moc jí zdravíme a doufám,že jí uvidíme na srazíku!! {5;32}
pupulu

Příspěvekod LanaNN v 25 bře 2011 10:45

Srazík by jsme velice rády navštívili, ale blbé je, že nikdy nevím co bude zítra a obvykle okolo jara do začátku léta mám hodně cestování. Pokusím se mrkat na fórum častěji a pokud by se ukázalo zase nějaké hromadné venčení do Zoo či kamkoli jinam v okolí Prahy, tak se budeme snažiti dorazit, aby jste jí konečně vyděli taky jednou na živo. :)

Jinak děkuji za doporučení nákupů potřeb pro chrtíky. Určo by bylo pěkné v rámci osvěžení vyzkoušet jiný obchod i když s těmi kam chodíme jsem maximálně spokojená. Jen zásadně nenakupujeme na internetu, ale vždy si zaskočíme osobně. Je to spolehlivější a obě holky mají vzhledem k jejich zařazení atipický rozměr krku (Fló širší a Leylunka užší), takže je nutno vždy zkoušet, aby nám to sedělo. :)

Zdravíme všechny chrtíky a snad se brzy potkáme! :)
/§:5)
LanaNN

Příspěvekod Verda v 02 kvě 2011 12:40

Na srazu jsem okouněla na malé černého greye a bílobéžového vipeta a říkám, kdo to je??!? Vedli je dva chlapi a ty byla Layluška s Floooooo!
Škoda že jsem se na ně nevrhla :)
Verda

Příspěvekod LanaNN v 05 črc 2011 15:48

Ty dva chlapi byli můj brácha a kamarád. Nechtěla jsem, aby holky o tu legraci přišly a tak je tam brácha s kamarádem zavezli. Pak mi vše barvitě povyprávěli a už máme na autech nálepky co na srazu zakoupili. Dělala jsem si z nich srandu, že páni s chrtíky vypadali jako kdyby k sobě patřili. :-D
Teď v létě jsou holky jako v ráji, protože prakticky bydlíme na chatě a ony mohou lítat jak divé. :-)
LanaNN

Příspěvekod Verda v 06 črc 2011 08:17

No tak to opravdu vypadalo :24:
Verda

Příspěvekod LanaNN v 26 říj 2011 15:39

Dlouho jsme se s Laylíkem neozvaly, tak naši chybu napravujeme. Nic se od posledně nezměnilo až na to že se Layla naučila stlát postel. Má ráda více pod hlavou a jen polštář jí nevyhovuje, tak si přenáší peřinku na polštář. S Fló se sem tam přetahují o hračky, ale mají jich tolik, že je to stejně dlouho neba a ujmou se trhání nějaké jiné vlastní. Už se těšíme na jarní sraz, kterého se budu snažit stůj co stůj s holkama také zúčastnit. Při nejhorším tam zase pošlu holky s někým jiným z rodiny. :-)
LanaNN

Příspěvekod Zuzana v 26 říj 2011 17:08

Zajímalo by mě, jaký z chrtů nestele postele... :D
Nebyla by nějaká fotečka...?
Zuzana, Bedříšek, Jenny a náš páníček Michal
Zuzana

Předchozí

Zpět na Adoptovaní