Adopce chrtů - Greyhound Adoption Czech Republic

Adopce psů - greyhound, galgo, lurcher a podenco

Přejít na obsah

Layla (greyhound)

Zde se dozvíte vše o adoptovaných pejscích v ČR. Zadejte profil svého pejska.

Re: Layla (greyhound)

Příspěvekod LanaNN v 26 zář 2010 12:03

tak takto Laylinka s Fló pomáhaly v létě na chatě při povodních :DDDDDDD
Obrázek

Obrázek

Obrázek
LanaNN

Příspěvekod LanaNN v 26 zář 2010 12:13

to VERDA: Laylinka se má královsky. Pravidelně spolu jezdíme k mému otci na baráček, protože má obrovský pozemek kde se obě holky (Layluška i Floík) mohou vyběhat a laylinka si udržuje svoji vysportovanou postavu. Řekla by jsem, že už i lépe papá a hodně se spravila. Žebírka jí lezly až moc ven a teď jsme i dle pana veterináře v nejlepší formě :) ... také srst má teď dokonalou. Když se k nám dostala měla jí matnou, nepěknou a teď se blíská na dálku. Dělá mi jen radost a už jsme se naučili základní povely. Ale nebojte! I když už hezky poslouchá, volně jí pouštím pouze v uzavřeném prostoru a každý den chodí na dlouhé procházky...sice na vodítku, ale i tak to je myslím účelné :) Laylinka všechny zdraví a doufá, že panička bude mít štěstí a hromadné venčení bude někdy kdy panička nebude mít žádné jiné zvazky a půjde se pak s ostatními projít a seznámit :)
LanaNN

Příspěvekod pzlkovanova v 26 zář 2010 12:32

Zdravíme Laylinku i její parťačku Fló a jsme rádi, že se vám všem daří fajn!!! Doufám, že povodně zasáhly jen vaší zahradu, jak je vidět na fotkách :109: .. Budeme se moc těšit na setkání na společném venčení, nebo nějaké jiné akciče :)
pzlkovanova

Příspěvekod Lenka Č v 26 zář 2010 14:09

ty brďo takovej rybník na zahradě jen tak někdo nemá :109: ale koukam Layle a Floímu se to líbí :103:
Lenka,Michal a Matýsek+ grey Bob,afghán Barbucha Armani a Agátta hroznýšová a Emilie osminohá
Lenka Č

Příspěvekod pupulu v 26 zář 2010 14:12

No super jak si to chrťáci užívali,vypadají tak šťastně!! {5;13} Doufám,že voda opravdu zasáhla jen zahradu a udělala radost chrtíkům :109:
pupulu

Příspěvekod Verda v 26 zář 2010 19:06

Díky za zprávu a fotečky, dlouho jsem o Laylince neslyšela a moc na ní s mamčou z transportu vzpomínáme!
Je vidět, že si adopťácký život užívá jak se patří!
Verda

Příspěvekod LanaNN v 26 zář 2010 19:14

Děkujeme za starost :) ... ano povodeň zasáhla pouze zahradu. Je to takto každý rok. Vždy vytáhneme lodičky a narozdíl od nešťastně zasažených oblastí se bavíme v našem soukromém, zahradním, říčním bazénku. Voda byla jako vždy v rámci pozemku maximálně do půl lítek, takže holky lítaly a bavili se jak divé. :) Bohužel následné odbahňování zahrady, znovu stavění mola, sázení trávy a uklízení už nebylo tak zábavné :) . Zabralo to pár víkendů. Byla jsem docela překvapená, že holky v té vodě lítaly a blbly, protože běžně se mi do vodičky takto nehrnou. Každopádně s námi věrně hlídali stoupání vody na zahradě a uhlídali to báječně :D
LanaNN

Příspěvekod pzlkovanova v 29 led 2011 22:57

Jakpak se má Laylinka??!
pzlkovanova

Příspěvekod LanaNN v 24 bře 2011 12:33

Dloho jsme se s Layluškou neozvali, tak to napravujeme teď. Z Layluchy je předpisový gaučák a nevím jak jí, ale mě je s ní úžasně a je o ní pečováno lépe než o miminko. Dneska zaskočíme do psího obchůdku a mrknem tam na psí kšiltovku ať v Zoo můžem honit parádu.....možná najdeme i nějaký ten fešný obojek. :) Na víc máme velikou radost, že už sluníčko ukázalo své paprsky, protože mžeme jezdit běhat na chatu. Přikládám aktuální foto, aby jste viděli ten její potrhlý a spokojený výraz.
Obrázek
LanaNN

Příspěvekod Verda v 24 bře 2011 13:24

Jsem ráda, že se daří dobře!! {5;13} Moc jí to sluší :)
Verda

PředchozíDalší

Zpět na Adoptovaní