Adopce chrtů - Greyhound Adoption Czech Republic

Adopce psů - greyhound, galgo, lurcher a podenco

Přejít na obsah

Starky a Hanička a Summer

Zde se dozvíte vše o adoptovaných pejscích v ČR. Zadejte profil svého pejska.

Re: SUMMER

Příspěvekod Blanka.Mull v 12 črc 2014 19:01

Tak jsem se za tebe dneska chtěla doma prát,protože vím že patříš ke mě..Bohužel mě pan domácí odeslal do patřičných míst a jestli nechci ubytovací zájezd po celý rok do psychiatrické léčebny a popř.že by to nepomohlo ,tak doživotní ubytovna na Krchově...Ale je to tím že nemáme svoje ale bylo vidět ,že kdyby jsme byli ve svém ,tak se nenechal vůbec dlouho přemlouvat....Takže ti lásko moje přeju moooc štastný život a vím moc dobře ,že než přijdeš,tak už na tebe bude tvoje máma se sl "1"-() zičkama čekat...Papapa
Rhynuška grey, Melody grey, Stacynka pudl, Nikolka a Simonka - moje děti, kanárek Čenda, aquárium a nakonec já Blanka.
Blanka.Mull

Příspěvekod L + L v 05 říj 2014 08:19

V sobotu 4.10.2014 přijel transport s deseti nosánky.. Vítejte v ČR.
Snad se pro Vás najdou brzy nové šťastné domovy :-)

{5;35}
Klikněte a podívejte se na další naše nová videa, je jich už více než 450 !!!:
video.html
L + L
Administrátor

Příspěvekod colorka3 v 05 říj 2014 09:24

¨Zpráva o Summer. :) tak nějak impulsivně jsme se rothodli,že si Summer vezmeme do dočasu,neboť ona jediná nechtěla z klece ven a seděla až vzadu v rohu.V autě byla naprosto v pohodě v kufru se Starinkou a Hanička ke své nelibosti na sedačce.Cesta proběhla v pohodě.V Mostě to byla málem tragedie.Vystoupili jsme z auta a šli k domu,v tom Summer začala jančit,vyvlíkla se z obojku a utekla.Všechno co jsme měli v ruce hodili na zem a za ní.Naštěstí pobíhala kolem aut,ale když jsme se k ní přiblížili,tak pláchla na druhou stranu.O mě se pokoušely mdloby,hlavou mi letěly rychlostí tornáda katastrofické scénáře,moje neschopnost pohlídat psa,který mi byl svěřen do péče.Michal dostal spásný nápad otevřít kufr,skočila tam Starinka a za ní hned Summer.Ten obrovský kámen co mi spadl za srdce, byl určitě slyšet až v Praze. :) Schody holčička zvládla na jedničku,příchod do bytu taky,ale zůstala ležet u dveří.Na granule nereagovala,tak jsme zkusila sýr a ten si dala říct.Poté jsem ji nasadila obojek s vodítkem a odvedla do ložnice k pelíšku.Tam si hned lehla,ale stále koukala kde se co šustne.Misku s baštou jsme dali k pelíšku a nakonec všechno snědla.Naše čubinky jsou naprosto v pohodě,vůbec jim tady nevadí,asi poznaly,že je takový bojánek.Noc proběhla dobře,spinkala v pelíšku,jednou se šla do kuchyně napít s Haničkou a spaly do půl osmé.Ani jednou se doma nevyčurala.Pak jsme šli na hodinovou procházku.Summer dostala náš obojek a Haničky silné vodítko.Venku se hned vyčurala,ale trošku začala zase jančit,je hrozně bázlivá.Za chvilku se uklidnila a šla celou dobu v pohodě.Moje postřehy- bojí se lidí,zvuků,psů,připadá mi,že skoro všeho.Nás už ani ne,nechá se bez stresu hladit a neuhýbá,ale kdyby byla venku,tak asi před námi ještě zdrhne.Venku se drží u jedné,nebo druhé čubiny.Asi by to chtělo pro ni někoho,kdo má už jednoho klidného greye a páníčka zkušeného,který se nedá odradit,její bázlivostí.Chce to hodně lásky,trpělivosti a moc netlačit na pilu.Teď tady spinká v pelíšku,chvílemi pozoruje co se kde děje a zvládla už i nějaké mlsky.Je moc krásná. {5;37}
Starinka, Hanička a Summer Mostecký,Zdenčí a Míša
colorka3

Příspěvekod Nikola.Mull v 05 říj 2014 10:04

:-lol: zdeni my byli na výsypce pak ještě a slyšela jsem nějakou ránu! To musel být hrozný šok hned na začátek, ale máš moc chytrého páníka a dobře to dopadlo. Je to taková zkušenost i pro ostatní, nevim jestli by mě to napadlo. A jak řikáš bylo by pro ní lepší mít u sebe nějakého psa :-) Až na tom bude trochu líp tak pujdem na procházku, Urla dodává bojácným sílu, tak to bude mít trojnásob. :-) {5;28}
Miláček greyhoundí princezna Urla, bývalý dočásek Dream a v Německu Rhyna, Melody a Stacy.
Nikola.Mull

Příspěvekod Lidka v 05 říj 2014 14:15

Zdeničko, teď to čtu a věř mi úplně mě objela zimnice a husí kůže. To byl fakt šok na začátek, ale zvládli jste to bravůrně !!! ...ti chlapi naši fakt někdy zaberou, když mi už propadáme zhroucení a racionálně uvažují a to je ono... :3:
Jste moc hodní, že jste si Summer vzali do dočasu, u vás bude v těch nejlepších rukou a s holkama se naučí všechno i té nebojácnosti.
To je taková ťulinka, jako náš Maldík...
Zrovna taková vyplašená, bojácná povaha potřebuje takovou mamču a společnost ostatních chrtů, jakou jí nabízíte vy, fakt jste moc hodní a jsem ráda, že vás znám osobně...
Zdeni děkuji za to, jaká jsi...posílám pohlazení pejskům a vám s Míšou hluboce tleskám... :54:
""4-() ""4-() ""4-() .
Maldini už s námi není,...avšak poslal nám Tajgyho, jako jeho pohlazení ...
Tiger+L+J
Lidka

Příspěvekod colorka3 v 05 říj 2014 18:58

Lidunko děkuji :) <3 Celý den je Summer hodná,nečurá doma,je strašně tichá.Odpoledne jsme byli opět asi hodinu a půl na procházce,nějakých 100 metrů jsme procházeli centrem na kopec Šibeník.Městem šla celkem hezky,jen když jsem na ni sáhla,tak se chvěla.V parku chodila naprosto vzorně na vodítku,ani naše čubiny,tak neumí chodit. :) Říkám si skvělé,jenže na konci jsme šli kousek kolem hřiště,pro skejborďáky,to už bylo horší,bála se těch zvuků.Na konci parku šel po chodníku kluk a stoupl na skejt a jel.To byl konec,začala se vzpínat,jak kamzík,ale nakonec jsme ji zklidnili.Domů jsme šli zadem,aby těch stresů z města neměla hodně,no jasně,že kousek od baráku vyšel chlap s pitbulem a ten štěkal,jak magor.Summer,šok,třesavka,vzpínání.Michal si k ní dřepl,objal ji a čekal až chlap s čoklem odejde.Samozřejmě,magor měl z toho radost a stál tam dál.Nakonec vzal Míša čubinku do náručí a přešel s ní kus cesty.Doma byla holčička zase vystreslá. :( Odpoledne pak prodřímala.Večer dostala baštu,ale snědla to v ložnici u pelíšku,v kuchyni nechce.Večerní venčení proběhlo jen v parku za barákem.Dostala k obojku ještě Starinky kšíry,pro jistotu,aby se nevysmekla,i když má už jiný obojek.Teď tu holky spinkají a jsou v klidu.Kdo si Summer vezme,měl by být hodně opatrný a trpělivý,je to hodná beruška.Nevím co ji tak vystresovalo,co asi chůdě malé prožila,že má strach skoro ze všeho.nevím,jak byla dlouho v útulku,ale závodila naposled někdy v únoru 2013.Nebyla už u někoho,že nečurá doma a umí chodit po schodech?? {5;17}
colorka3

Příspěvekod Nikola.Mull v 06 říj 2014 11:43

Je zvláštní, už jsem to zpozorovala dřív, jestli to má nějakou souvislost, ale psi co byli dlouho v útulku, jsou vystresovaný, to samé Melody, byla necelé dva roky v útulku a byla totál vystresovaná.. :-(
Miláček greyhoundí princezna Urla, bývalý dočásek Dream a v Německu Rhyna, Melody a Stacy.
Nikola.Mull

Příspěvekod Lidka v 06 říj 2014 18:20

Zdeni, Maldi se taky motal,točil na chodníku, měl třes,když na protějším chodníku šel pes tak myslel, že se zblázní.
Chytil vždycky nekontrolovanou paniku, ale dali jsme to postupně ...Teď už je to nádhera, věří nám a je bezvadný...Myslím na tebe a na naše "roční" začátky a když to srovnám, tak je to teď pro mě skoro nepředstavitelné, že takový byl....stresovaný, bojácný, odevzdaný a někdy pološílený strachem ze všeho....A vidíš, však ho znáš je zlatíčko ...a my už jsme to skoro zapomněli...:-).
Držíme vám palce ať to se Summer přejde hladce v pohodový a krásný život a to bude !!! U nás začátek probíhal stejně, ale týden po týdnu to bylo stále lepší, přesně tak, jak jste mi tenkrát říkaly vy... :54: :54: :54: :11: .
A měly jste pravdu holky zlatý !!!
Tiger+L+J
Lidka

Příspěvekod colorka3 v 07 říj 2014 08:46

Ano Liduš je to stejné,jak u Maldíka.Summer je zlatá holčička,absolutně čistotná,nic neničí,jen kouká z pelíšku,sem tam má snahu přiběhnout do kuchyně za čubinama,ale pak zase prchne zpátky.Nechávám je doma samotné a žádné kňourání,vše v klídku.Baští stále u pelíšku,stejně tak mlsky.Někdy si vezme z ruky,jindy zase ne.Nejhorší je to venku,fakt se všeho bojí.Už sice nejančí,ale zůstane stát a lepí se na mě.Dnes jsem to vzala po hlavní ulici,asi 300m do parku a celkem v pohodě.Už ji neutěšuji,ale jen trochu poplácám a jde se dál.Říkám tomu léčba šokem. :D Včera Michal koupil ještě jedno vodítko,takže má obojek,kšíry a dvě vodítka.Určitě bych ji doporučila spíš klidným lidem,zkušeným,bez malých dětí a nejlépe ještě s jedním chrtem.Ne,že by dětem ublížila,ale potřebuje klid,bez dalšího stresu.Nás se už nebojí,dceru miluje od začátku,ale uděláme jeden krok vpřed a někdy dva zpátky.Mazlení si užívá,má heboučký kožíšek,ještě teda ne moc hezký,ale už začneme vyčesávat.Jinak je uvedeno,že je menší,to není,Hanička je mnohem menší a je dost při těle.Myslím,že je to tím,že neměla pořádný pohyb. <3 {5;19}
colorka3

Příspěvekod Lidka v 08 říj 2014 20:03

Však Zdeni ty ji vyladíš do těch správných ladných tvarů :-) prdelka krásná...máš teď doma nádhernej babopsinec, ...užívej si to, děláš dobrou věc...a ty tvoji tři čumáčci to vědí, co by si bez tebe počaly holky nádherný...
a děláš to dobře, nám se "léčba šokem" tzv. hup rovnou do problému taky vyplatila, protože na tyto bojánky když jim uhneš, tak je v té nejistotě ještě víc podpoříš, ukázat jim, že jdeme dál a s páníkem se nemusí ničeho bát a
oni to pochopí, však ty to všechno víš moc dobře, sama jsi mě učila a dobré rady to byly..takže si tě živě představuju, jak to asi u vás probíhá...
p.s. u nás zatím dobrý prstík už 10 dní se drží na svém místě... pa,pa
{5;34} {5;34} {5;34} .... :54: :54: :54: .
Tiger+L+J
Lidka

PředchozíDalší

Zpět na Adoptovaní