Adopce chrtů - Greyhound Adoption Czech Republic

Adopce psů - greyhound, galgo, lurcher a podenco

Přejít na obsah

TAZ

Zde se dozvíte vše o adoptovaných pejscích v ČR. Zadejte profil svého pejska.

Re: TAZ

Příspěvekod pzlkovanova v 02 srp 2010 20:54

No, konečně taky nějaké zprávičky od vás!!! Gratulujeme pubošovi k narozkám a užívejte si jeho husarské kousky, které v tomto telecím věku rádi vyvádějí "1"-() "2"-()
Doufám, že vás brzy uvidíme na nějaké akcičce, aby se mohl Tazušek vybláznit s kámošema {5;34} ..
Mějte se fajn a užijte si "oslavu" :113:
pzlkovanova

Příspěvekod Girlie v 03 srp 2010 00:35

Všechno nejlepší Tazíkovi k 2. narozeninám. Je to velký zlom, kdy se většinou z puboše stává dospělý pes a puberta odchází. Držím palce, ať se to u vás vyplní. Poud vás to mine stejně jako nás a puberta vytrvá, tak dejte vědět. Nás drží už čtvrtý rok a máte nás jen kousek. Rádi potkáme kámoše. :103:
Girlie

Příspěvekod tazmánský čert v 16 srp 2010 09:50

Gierlie - taky jste z Bělé že? :) Informovala nás paní Pachulová ;) Můžeme se někdy domluvit na společnou prochajdu, když jsme tak kousek od sebe.
Jinak Taze puberta neopustila - myslím, že u něj to taky bude přetrvávat nastálo. Jak ho chytne blbá, tak neví co by udělal. Nejradši má, když může prudit svoji kámošku bišonka. Strašně se mu líbí, když ji něco vyvede a ona se rozčiluje. (hlavně když na ni může dělat nálety a přeskakovat ji) To byste měli vidět ten jeho ksichtík. Papulu má rozesmátou od ucha k uchu. Sem tam do ní šťouchne zadkem a čeká jestli ho bude honit. Někdy si myslím, že se vůbec nedívá kam šlape, protože je mu jedno jestli ji zašlápne, nebo ne.
Taky se nám Tazík už koupal v bazénu :)) Myslel si, že přeběhne plachtu a ouha, nějak se celý potopil. Ale kdyby se třeba lekl, nebo tak - prostě se dvakrát oklepal a lítal dál po zahradě, jako kdyby se nic nestalo. Prostě pako. Naštěstí když se my koupeme, tak za náma neskáče. Tak nějak vodu nemusí. Včera jsme měli v bazénu nafukovací balon a Taz nenápadně čííhal, až nám balon vyletí a hned ho chytal, ještě že ho neprokousnul :)
Jinak jsem se chtěla zeptat na drápky - stříháte nebo pilujete?..už jsem je jednou Tazovi pilovala, ale bylo to na celý den a pilník v čudu. Ještě stěstí, že tomu našemu telátu je všechno jedno a drží, když se s ním dělá cokoliv.
Ája, Káša a Tazule
tazmánský čert

Příspěvekod Lenka Č v 16 srp 2010 15:07

krásné zprávičky :113: máte s Tazem doma veselo :19:
my chodíme na drápky vetovi :103:
Lenka,Michal a Matýsek+ grey Bob,afghán Barbucha Armani a Agátta hroznýšová a Emilie osminohá
Lenka Č

Příspěvekod pzlkovanova v 16 srp 2010 15:43

Ahojky, koukám, že Tazouš je úžasnej pošuk {5;24} .. musí s ním být fakt parádní legrace :D ... mi na drápky taky chodíme k vetovi.. občas si troufnu trošku ustříhnout - ale jen díky tomu, že má pár drápků průhledných a podlě nich střihnu i ty ostatní.. ale pilovat to, to musí být strašná fuška..
Spíš bych šla za tím vetem - konec konců, když náhodou člověk stříhne, tak pejsek na to neumře :65:
Tak se těšíme, až Tazoš dorazí na nějako společnou akci taky konečně a pořádně to tam roztočí {5;34}
pzlkovanova

Příspěvekod tazmánský čert v 05 led 2011 18:26

Ahojky čtyřnozí a dvounozí kamarádi :) Tazíkovci Vám všem přejí šťastný a úspěsný nový rok ;)
Zkusila jsem vložit fotečku, ale nevím jestli se tu objeví - je ve velkém rozlišení a já a technika - to nejde dohromady :) Na facebooku má Tazík plno fotek, tak kdyby se chtěl někdo kouknout - klidně může ;)
No a teď k novinkám : Tazíček na první napadaný sníh reagoval naprosto skvěle. Po dlouhém pozorování, co blbnul na zahradě jak puberťák, jsem vážně uvažovala, co to vlastně k nám z Irska přijelo, jestli chrt, nebo skákací koza :lol: Momentálně pro to naše čtyřnohé dítě je sníh ta nejlepší věc na světě :)
Vánoce jsme zvládli v pohodě - cukroví sežral jenom jednu mísu (ano přiznávám se je to moje chyba, špatně jsem zavřela dveře, ale kupodivu se Taz ani nepos...) stromek pořád stojí, ale než jsme ho nastrojili, tak si Tazíček spletl baňky s balonkama a pár jich rozhryzal (ještě že jsou plastové). Dostal plno dobrůtek a hraček - jeho nejoblíbenější je pískací myš. Asi má šestý smysl v tom, že vycítí, když je něco důležitého v televizi, pokaždé popadnout myšičku a pískat když už, tak půl hodiny, ať to stojí za to.
Silvestr byl taky v pohodě. Tady u nás-na dědině, se moc nestřílelo a to co tady bylo tak Tazík pozoroval z balkonu. Pak si odfrknul, něco v tom smyslu - teda nic moc - a šel sebou praštit do pelechu.
Momentálně opět spinká napapaný na dečce na sedačce a dělá, že je stráášně unavevý, protože celou noc a celý den musel přece hlídat baráček :) Tak se mějte krásně a jak bude čásek a nějaké novinky, tak zase písnu :103:
Ája, Káša a Tazule
tazmánský čert

Příspěvekod pupulu v 05 led 2011 18:44

Zdravíme Tazouška,je to velký pohodář podle toho co píšete.to je moc fajn. {5;13}
pupulu

Příspěvekod wild owl v 05 led 2011 20:18

""5-() ""4-() Je to šikulka.
Lída, greyové Jet, Boss a Tiny, podenco Luna, Dani a Tíma (Timanfaya) plus další ...
http://wildowl.webnode.cz/
http://wildowl.rajce.idnes.cz/
http://www.youtube.com/user/rejcka13?feature=mhum
wild owl

Příspěvekod pzlkovanova v 05 led 2011 20:42

Tak jsem si s úsměvem přečetla tvůj příspěvek :D ... si dokážu Tazoše přesně představit jak hupská v tom sněhu - on byl od začátku takové pometlo :lol: ..však nám fotečky, nebo odkaz na ně vlož do skupiny na FB, tam se všichni budou moci pokochat černouškem {5;34}
Klídek u silvestra vám tiše závidím :( .. viz náš topík... Tak ať se daří pořád bájově a budeme se těšit na ty fota :113:
pzlkovanova

Příspěvekod Verda v 06 led 2011 09:15

U nás je takový "pískomil" - milovník pískání, né písku :lol: Majla. Na Zimním srazu jsem vyhrála velkou, bílou, plyšovou kost - s pískátkem, po 5min píštění do rytmu bych po ní už skočila!! {5;24}
Verda

Předchozí

Zpět na Adoptovaní