Adopce chrtů - Greyhound Adoption Czech Republic

Adopce psů - greyhound, galgo, lurcher a podenco

Přejít na obsah

TAZ

Zde se dozvíte vše o adoptovaných pejscích v ČR. Zadejte profil svého pejska.

TAZ

Příspěvekod tazmánský čert v 31 bře 2010 20:00

Vítejte na stránkách TAZmánského čertíka :)
Tak abych začala pěkně od začátku..cesta domů proběhla naprosto v pořádku, Tazík si v autě lehl na zadní sedadlo, hlavu mi strčil do klína a spal a spal a spal. Dvakrát jsme si udělali pauzičku, přece jsme to domů měli nejdál. Poprvé se jenom prošel, ani vody nechtěl napít a podruhé se vykakal i vyčural..šikulka. Doma bylo velké přivítání :) Všichni zvědaví sousedi vylezli ven a celého nám ho okoukali. Dokonce se spřátelil se sousedovic labradorem-naprosto bez problémů. Akorát teď jak jdeme vedle jejich plotu, tak hází totálního nevšímáka :) Největší strach jsme měli ze schodů, že po nich bobek nebude umět chodit. Ale za piškotek udělá všechno :) Teď lítá po schodech, že někdy mám z toho infarktové stavy aby nesletěl :) Doma jsme si všechno prošli, očmuchali, nejvíce se nám líbilo zrcadlo a kuchyň :) Ta se nám líbí do teď :)Ale už ví, že na kuchyňskou linku se prostě neskáče. Takže si jenom položí hlavu a kouká co tam všechno za dobrůtky je. První noc byla šííílená, protože Tazík měl srajdulu, tak jsem s ním snad co hodinu lítala ven. Do postele jsme mu hned zakázali přístup, ale jak ho chytne rapl a skočí si do peřin, tak nevidím, nesliším..prostě ho od tama nedostanu :) Samozřejmě jak se zklidní, tak ví že má svojí "postel" hned vedle nás, takže spokojený spinká na měkkém i s polštářkem. Nejoblíbenější je ale "jeho" gauč v obyváku, tak snad stráví celý den - teda prospí, pokud není na zahradě nebo na prochajdě. Tazík se učí rychle, je to šikovný chlapík, akorát nám ještě sem tak trošku doma začurá, když se hned neodchytne na zahradu. Srajdula se už taky upavila - držíme dietku a dneska jsme byli u veta, takže máme nějaký prášek do jídla. Kontrola proběhla v pořádku, máme se dostavit příští týden na přeočkování a odběr krve. Teď ho pan doktor nechtěl trápit. Ale šikula, hned s každým kamoš :) Taky pomalu začínáme Tazíka zvykat být sám doma a aha problém...začne škrábat dveře, pokňukává a když jsem mu na 15 min zdrhla, tak vřískal..takže začnem po chvilkách..snad to bude ok. Ale jinak tuleň utulený a moc moc hodný. Zítra tu dáme fotky a kuknete.
Ája, Káša a Tazule
tazmánský čert

Re: TAZ

Příspěvekod dadynka v 31 bře 2010 20:20

No hurá, už je tady, náš Tazík "Ostravák". Moc krásný a miloučký pejsek, dnes jsem jej pár minutek viděla v plné kráse, když jsem si jela k páníčkům pro pytle krmení Gain, které mi od Lucky z transportu pejsků hodný Aleš s Kačkou přivezli. Tazík je nádherný huňatý medvídek s překrásnými kukadly. Hodně štěstíčka Vám všem. :103:
Kája s Baruš a naše štěstíčka Ladynka a Wingsík
dadynka

Příspěvekod Zuzík v 31 bře 2010 20:41

Ahoj Tazíku, to je kásný, jak se máš. A musím se přiznat, že tiše závidím. Tommy zatím ani ocáskem nevrtí, pamlsek si moc nevezme a jen si přijde pro podrbání. Ale to bude časem dobrý, no, ale stejně vám to závidím :113:
Zuzka, Luďěk, dětičky Ben a Anička, číči Zrzek, Sisa, Minie a Buclík a zlatíčko Tommy s bláznivým Aminem + sem tam nějaké to psisko navíc
Zuzík

Příspěvekod Lucky v 31 bře 2010 22:10

Ahoj Tazínku :8: To je prima, že se Ti doma líbí, pozdravuj do Ostravy {5;12}
Lucky

Příspěvekod tazmánský čert v 06 dub 2010 12:59

Halo halo, hlásíme se opět z Ostravy, ať můžeme napsat pár novinek o Tazíkovi. (ano ano vím, že fotky tady ještě nemáme, ale už jsou stáhnuté v pc) :)
Hned na začátku musím říct, že je to zlatíčko umazlené které se pořád tulí a šikula, co se učí rychle. Ale zkouší nás pořád co si může dovolit. Čurat se už konečně naučil na zahradě, dokonce když se mu chce, tak stojí u dveří a čučí na mě :) Když si ho nevšimnu, tak si odkráčí po schodech dolů do haly, ale to už musím letět, ať neudělá loužičku na dlažbě (sem tam se stane no). Dneska ráno nevím co ho to napadlo, ale vyčural se opět na koberec v ložnici :roll: S tou srajdulou už jsme na tom taky dobře. Ale ještě pořád vaříme rýži a mrkvičku, teď akorát začínáme pomalu přidávat rozmočené granulky a musím zaklepat - zatím v poho. Na procházkách se mu mooc líbí. Chodíme na louky za jízdárnu, máme nadstavené vodítko, takže má prostor na čmuchání, ale stejně nejvíc ho zajímají myšky v dírách :) Jak jsme poprvé potkali koně, tak se mi málem urval z vodítka, ale teď už si kolem nich kráčí a nic. Na vodítku chodí pěkně u nohy a dokonce když procházíme kolem slepiček, tak máme jenom vyvalené očička, ale pořád se držíme u paničky. Ostatních pejsků co řvou za plotem si vůbec nevšímáme, Taz kolem nich projde jako lord :))S pejskama co máme v rodině, tak seznámení už taky proběhlo a naprosto v klidu. Tazík si chtěl hrát, ale to jsme ho radši ještě nepouštěli - přece jsou pesani poloviční jak on :) Seznanování s pudlíkem a boloňem probíhalo na zahrádce, tam žádný problém nebyl, jen ti malí byli trošku z toho obra vykulení. S bišončí slečnou to bylo taky v pohodě,ale když jsme ji vzali domů, tak byl trošku nervozní. Nejvíc se mu líbí na zahradě, kde sice není ještě vysazená tráva, ale může si tam zablbnout na volno a taky toho využívá. Stačí mu hodit balon a už sprintuje, vyhazuje "kořist" do vzduchu - prostě pako :)
Ája, Káša a Tazule
tazmánský čert

Příspěvekod tazmánský čert v 06 dub 2010 13:12

Akorát jeden problém by tu s Tazíkem byl..už pár dní ho učíme po troškách, aby byl doma sám. Ale ze začátku málem dveře nerozškrábal, teď už dveře nechává na pokoji, jenom kliku zkusí, jestli si náhodou neotevře. Ale jinak pláče a pláče..no a samozřejmě i když s ním jdeme těsně před odchodem ven a vyčurá se, tak stejně na uvítanou máme udělanou loužičku..zkoušíme zůstat za dveřma a když začne plakat, tak na něho zavoláme, zatřískáme a na chvilku se zklidní. Minutu od minuty prodlužujeme, ale je to pořád stejné. Zkoušeli jsme zajít k mamce- jenom vedle do baráčku a za půl hodiny prostě rachot..Tiše závidíme bílé Millušce, co byla hodinu sama doma a spinkala.. :113: A to má být Taz ve čtvrtek sám doma, protože oba dva jdeme ráno do práce :shock:
Ája, Káša a Tazule
tazmánský čert

Příspěvekod Lenka Č v 06 dub 2010 14:40

zkuste mu tam nechat puštěné rádio a nějaké hračky,kostičku na žužlání,čím by se zabavil,s tímto by vám mohla poradit tereyska,Blacky ze začátku měl taky tento problém :3: držím palečky :54: :54: :54:
Lenka,Michal a Matýsek+ grey Bob,afghán Barbucha Armani a Agátta hroznýšová a Emilie osminohá
Lenka Č

Příspěvekod tazmánský čert v 08 dub 2010 13:58

Tak jenom v rychlosti..Taz byl dneska poprvé osm hodin sám doma - měl puštěné rádio, svůj pelíšek s dečkou a polštářem, kostičku, od pánečka tepláky, ode mě tričko...a jen tak přes telefon jsem se teď dozvěděla, že celou dobu proplakal, vyl, štěkal, vykadil se v jídelně, dostal se nahoru do pokojů (sám si otevřel) žaluzie sundal dolů a počural koberec..no a to má být ještě zítra sám doma..hrůza fakt :( {5;15}
Ája, Káša a Tazule
tazmánský čert

Příspěvekod Lenka Č v 08 dub 2010 14:34

Lenka,Michal a Matýsek+ grey Bob,afghán Barbucha Armani a Agátta hroznýšová a Emilie osminohá
Lenka Č

Příspěvekod pzlkovanova v 08 dub 2010 16:05

doporučuji trénovat od malých chvil, postupně z chvilek natahovat a natahovat ... jde o to, aby pochopil, že se vždy domů vrátíte
pzlkovanova

Další

Zpět na Adoptovaní