Adopce chrtů - Greyhound Adoption Czech Republic

Adopce psů - greyhound, galgo, lurcher a podenco

Přejít na obsah

Paul

Zde se dozvíte vše o adoptovaných pejscích v ČR. Zadejte profil svého pejska.

Paul

Příspěvekod Katka17 v 02 dub 2010 08:59

Hezký den všem,
Tak Paulík už byl i v našem parku B. Němcové, hodně se mu tam líbilo mohl řádit konečně s pejsky kteří jsou velcí jako On.Měl tam plno prostoru na běhání, a proto se chystám mu koupit to dlouhé stopovací vodítko ať má rozběh.
Zatím nevím jak tu mám dát fotečky jelikož jsou všechny moc velké a nejde mi to. Už jsme založili Paulíkové webové stránečky tak jak to bude hotové pošleme odkaz tam bude plno fotek.

Tak zatím se loučíme Kačka a Paulik a Bettynka. {5;17}
Přílohy

DSC01098.JPG
Na procházce
DSC01098.JPG (71.07 KiB) Zobrazeno 2521 krát
Katka17

Re: Paul

Příspěvekod Lenka Č v 02 dub 2010 18:44

krásné zprávičky :113: Paulík je fešák :11: jen bych se přimlouvala,stopovačku raději nee,přečtěte si prosím Majly topic,třeba změníte na stopovačku názor :3: :103:
Lenka,Michal a Matýsek+ grey Bob,afghán Barbucha Armani a Agátta hroznýšová a Emilie osminohá
Lenka Č

Příspěvekod Katka17 v 02 dub 2010 19:53

Tak máme teda dočteno... Tak to teda vidím že mu postačí flexina a pak mu koupím kšíry. :P
Katka17

Příspěvekod Katka17 v 06 dub 2010 18:28

Zdravíme všechny,
nedávno jsme s mamkou zjistili že Paul rád aportuje věcičky, dostal totiž tenisák na provázku a Paulik si to veme do pusiny a skáče si do vzduchu :D to je podívána a štěká a naši sousedi v oknech co se děje a pak se směji že to je náš Paulik.Včera dostal nový pelíšek, na kterém už v noci hajinkal. Dnes jsem došla ze školy a čekalo mě krásné Paulíkovo uvítání ale také vysipaný celý odpadkový koš, DOSLOVA CELÝ. {5;40} Ale důležitě se tváříl já nic, a tak jsem si řekla to nevadí jelikož těm jeho kukadlům se to nedá jinak než odpustit a navíc je to jenom maličkost. :shock: Tak se mějte všichni mooc hezky zdravíme i vaše hafíky.
S pozdravem Kačka Mamka Paul a Betty
Katka17

Příspěvekod Lenka Č v 06 dub 2010 18:44

jj,naši kluci to taky umí a teď se bufetit naučili i dvojčata,takže pořád chodím a něco sbírám,hodím do koše,ale za chvíli se to zas válí v obýváku na zemi,takže musím jít asi tak 5x,než to opravdu v tom koši zůstane napořád :lol:
Lenka,Michal a Matýsek+ grey Bob,afghán Barbucha Armani a Agátta hroznýšová a Emilie osminohá
Lenka Č

Příspěvekod wild owl v 06 dub 2010 18:49

Já mám naštěstí odpaďák ještě za dvířky pod dřezem, tam se (zatím) neumějí dostat, ale jakmile ho vyndám a chci vysypat, už v něm má Jetan čumec. A také před nimi musím hlídat třeba namočené staré pečivo pro slepice, to je velké lákadlo a zdroj děsné uprasenosti na podlaze. Jsou to zlatíčka. :lol:
Lída, greyové Jet, Boss a Tiny, podenco Luna, Dani a Tíma (Timanfaya) plus další ...
http://wildowl.webnode.cz/
http://wildowl.rajce.idnes.cz/
http://www.youtube.com/user/rejcka13?feature=mhum
wild owl

Příspěvekod Katka17 v 07 dub 2010 08:07

Jojo, to taky nám mizí záhadně pečivo i suché, co máme nasušené pro koně ;) , nebo taky nedojedené jídlo co si například po obědě jdeme lehnout a pak se nějak záhadně hafani vypaří fuč a je jidlo pryč, také i polívka mu výborně chutnala gulášová, ta byla minutku položená na stole v obýváku šla jsem si jenom pro pití k druhému jídlu a už tam měl čumáček :21: zřejmě mu chutnala dlouho je ještě oblizoval. {5;26} Dnes máme ve škole volno tak tu se mnou lenoší oba dva milášci :8:

Mějte se hezky zdraví Kačka Paulik a Betynka {5;32}
Katka17

Příspěvekod wild owl v 07 dub 2010 08:24

Suché pečivo také, to je nechám klidně (čistí si na tom kámen ze zubů) a drobky se zametou dobře. Jen se divím, že jim to chutná. :?
Mě poměrně dobře naučila uklízet všechno jídlo z dosahu už před 7mi lety dobrmanka Reva, ta se uměla obsloužit perfektně. Navíc uměla otevírat dveře (až teprve klika otočená nahoru ji přibrzdila v samostatnosti), ale stejně se občas chybička vloudí, třeba před 3mi roky jsem ji zahlédla mizet ven s celou čtvrtkou másla v hubě. Jsem se chechtala - holka, ty se dneska po..reš, ještě, že spíš venku... :lol:
No a Klára si vezme také, na co dosáhne, když není nikdo na blízku. Kluci jsou ještě trochu vyšší, tak teď si zase dávám dost pozor. Někdo nás tomu pořádku naučit musí, když se to našim maminkám až tak moc nepovedlo, žejo? ;) :lol:
Lída, greyové Jet, Boss a Tiny, podenco Luna, Dani a Tíma (Timanfaya) plus další ...
http://wildowl.webnode.cz/
http://wildowl.rajce.idnes.cz/
http://www.youtube.com/user/rejcka13?feature=mhum
wild owl

Příspěvekod Katka17 v 07 dub 2010 09:49

Ano, přesně tak. Taky se dívím že jim to chutná, dokonce pejsánci od známých kradou přímo oves co je nachystán pro koně a ostatní koňské granule :39: to zatím Paulíka nenapadlo. Stejně bylo nejlepší asi před dvěma týdny, mamka ráno vstala a říká Paulíkovi a Bettynce tak děcka dnes vám dam psí sálám ( né klasický ale ten pro psy) pesani už jakoby rozumněli a už čekali v kuchyni kdy se něco začne dít a ono pak nic. Pak jsme jeli nakoupit nám něco na oběd, vrátíme se hafani se ani neukázali a mě to hlava nebrala jako co se stalo, celý ten salám 1,5kg byl na drobečky po celém obýváku a bylo to rozťapané všude :lol: no pak venku jsem to nabírala na každém rožku, ostatní se na mě dívali jako na totálního blbce :78: dokonce sem se smála i já. No co no, měl jim to mamča dát hnedka do misek ať se napapají... pak už do večera nejedl nic. :lol: No rozhodně s těma hafíkama se člověk nenudí ale naopak někdy padá smíchy, co dovedou.
Katka17

Příspěvekod Petula v 08 dub 2010 10:16

Je super, že Paulík zapadl do své úžasné nové smečky. A malé lotroviny jim fakt člověk nemůže neodpustit... {5;40} ...jsou to andílci.... {5;38}
Peťula, Pája, Majla, Nera, Valina a šéfová Amy, Pongo (žijící ve Španělsku)+ přímé příbuzenstvo Verdy :-)

Zásadní životní otázka dne:
Chcete muže nebo psa?
Odpověď:
Záleží, jestli si chcete nechat posrat koberec nebo celý život...
Petula

Další

Zpět na Adoptovaní