Adopce chrtů - Greyhound Adoption Czech Republic

Adopce psů - greyhound, galgo, lurcher a podenco

Přejít na obsah

Dee Dee a Cleo

Zde se dozvíte vše o adoptovaných pejscích v ČR. Zadejte profil svého pejska.

Re: Dee Dee a Cleo

Příspěvekod Iveta v 16 led 2009 11:23

Zdravíme všechny na novém fóru.Náš topic na starém fóru naštěstí zůstal,tak to vezmu stručně.
Dee Dee je u nás od 19.12.2007,měla jsem vlastně vybranou Cleo,jenže ta nemohla přijet,tak mi byla souzená Dee Dee.Když přijela,měla strach z chlapů,ale jinak byla moc hodná,nebyly s ní žádné větší problémy.Teď je to tak,že manžela miluje (a on ji),když přijde z práce,vítá ho šíleným chrtím tancem,pusinkuje ho,nosí mu plyšáky a čeká pochvalu :P (někdy až skoro žárlím ;) ).
Cleo je u nás od 28.6.2008,když se znovu objevila v nabídce,bylo jasné,že musí jít k nám.S manželem jsem bojovala dlouho,přesvědčovala,prosila,brečela, až nakonec povolil a Dee Dee dostala sestřičku.Ze začátku z toho teda nadšená nebyla,párkrát po sobě i vyjely,ale vysvětlila jsem ji,že se prostě budou mít rády a hotovo ;) .Holky pochopily a teď spolu spí na jednom gauči,blbnou na zahradě.Když Cleo přijela,byla dost vystrašená,nemohla jsem zvednout hlas,hned se choulila.Teď je z ní úplně jiný pes,hraje si s plyšákama,s tenisákem, a když ji chytne blbá,hází sebou na gauči z jedné strana na druhou.Jinak jsou obě zlaté,celý den se válí na gauči,3x za den se vylítají na zahradě,procházky teď v zimě nehrozí,Dee Dee stávkuje,ujdeme kousek a už se chce vrátit.Vylítat se na zahradě a pak šup zpátky do teplíčka na gauč to jí teď
vyhovuje :P .
Iveta

Příspěvekod Magda v 16 led 2009 11:31

Vítáme na novém foru Dee Dee a Cleo, a už se moc těšíme na fotečky a povídání. A doufáme,že se uvidíme i na srazu.
Magda

Příspěvekod Kateřina v 16 led 2009 11:47

Cleo je hodně podobná Spider :) Pošlete víc fotek, třeba to bude ségra :lol: Jinak i ta doga je moc krásná
Kateřina

Příspěvekod Klub od Ivety v 16 led 2009 14:09

Cleo a Jessy - to je druhá doga mojí nejstarší dcery ;)

Obrázek

Orinek,Jessy a Dee Dee,Cleo se jejich hrátek neúčastní :D

Obrázek

Takhle Dee Dee dopadla,když prozkoumávala odpadkový koš :lol:

Obrázek
Klub od Ivety

Příspěvekod Magda v 16 led 2009 14:17

Poslední foto aspiruje spolu s fotem Page od Žanety na výhru ve fotosoutěži. Opět jsem se zasmála.Krásné fotky, krásní spokojení psi.
Magda

Příspěvekod Klub od Ivety v 16 led 2009 14:25

Děti má Cleo ráda a nevadí jí ani malé a ječící děti :shock:

Obrázek

Páníček se dokonce dělí o sedačku :P

Obrázek

Gauček a polštářek,to je poleženíčko :lol:

Obrázek
Klub od Ivety

Příspěvekod Iveta v 24 led 2009 18:58

Přejeme všem pohodový sobotní večer,máme spoustu nových fotek z dovádění hafanů na zahradě,tak se pokusím nějaké vložit,snad se mi to už povede.
Obrázek
Iveta

Příspěvekod Lucie v 24 led 2009 19:04

teda ted sem se fakt pobavila. CLeo na gauci a panicek si radeji odkrvi nohy aby ona mela pohodlicko.

Neumite si predstavit ten muj pocit, kdyz si vzpomenu jak cleo s briskem plnych miminek smutne stala v kotci a cekala, jestli si ji odvezem do Prahy nebo ne a my ji tam nechavali. Ted? vidim tu nadhernou a stastnou cleo a vim, ze at si kdo chce co rika, pise i nadava mi. at mi pocitaj vsechny me chyby a zapomenou na vsechno dobre. Ja mam dobrej a krasnej pocit, jak Cleo ma nadhernej milujici domov ;) samozrejmen hlavne diky vam ;)

PS: vase nadherne dogy by sitake zaslouzili vlastni TOPIC a dole je misto na nadherne nemecke dogy. Co to je za modro harlekynske zbarveni? vypada to bajecne.
Lucie

Příspěvekod Iveta v 24 led 2009 19:13

Tak ještě jeden pokus
Obrázek
Iveta

Příspěvekod Iveta v 24 led 2009 19:40

Hurá,konečně se mi to povedlo,fotka sice malá,ale je tam.
Děkuju Lucie za hezká slova,když si vzpomenu na ten boj s manželem,aby Cleo mohla k nám a když teď na ni koukám,jak si umí hrát a dovádět tak ten boj stál za to ;) .A když vidím manžela,jak ty hafany rozmazluje a jak se s nima dělí o svůj oblíbený gauček,tak si říkám,vidíš to chlapče,tak moc si ty hafany nechtěl a stejně tě dokázali chytit za srdíčko ,prostě je nejde nemilovat ;) .

Tomu zbarvení se říká šedý tygr a u nás to není uznané zbarvení,ale je opravdu krásné,když jsem Jessy viděla poprvé,tak jsem valila oči :shock: ,takové zbarvení jsem ještě neviděla.
Topic chci dogoušům založit,snad se k tomu už konečně dokopu :P .
Iveta

Další

Zpět na Adoptovaní