Adopce chrtů - Greyhound Adoption Czech Republic

Adopce psů - greyhound, galgo, lurcher a podenco

Přejít na obsah

Dee Dee a Cleo

Zde se dozvíte vše o adoptovaných pejscích v ČR. Zadejte profil svého pejska.

Re: Dee Dee a Cleo

Příspěvekod Iveta v 31 srp 2009 20:29

a ještě jsem zapoměla,pozdravy jsem vyřídila,holky děkují a zdraví kámoše a jejich smečky :103: a posílají :11: .
Iveta

Příspěvekod tereyska v 01 zář 2009 14:29

.. jee tojsem rada ze zase pises Ivetko :) , myslela jsem na vas jak se asi mate ..
fajn, ze Jessy ja šťastná :)
jinak koukám, že Cleo ti dala tedy zabrat, ale ty si na to přišla a vyřešila, nezbednice jedna :105: , hlavně že to dobře dopadlo a jste všichni ok. holky moc zdravím a tešám na fotečky :103:
tereyska

Příspěvekod Iveta v 03 zář 2009 22:31

Děkujeme ,pozdravy vyřízeny,já jsem taky ráda,že už zase píšu :P ,fotky nevím kdy stihnu,zítra jedu do České Lípy,manžel tam má sraz ze školy,tak si uděláme výlet,vracíme se v neděli,poprvé budu tak dlouho bez hafanů a oni beze mě,tak nevím jak to přežiju :cry: .Je mi jasné,že až se vrátím,Dee Dee se se mnou nebude bavit dva dny :roll: .
Mějte se krásně,zdravíme Blackyho :103: .
Iveta

Příspěvekod Lucky v 03 zář 2009 22:56

Tak to Vám přejeme moc zábavy na srazu a ať není DeeDee naštvaná déle než 5 minutek. ;) :103:
Lucky

Příspěvekod Girlie v 03 zář 2009 23:09

No Ivet jak tak koukám, tak ty se s holkama taky rozhodně nenudíš. :78: Ten výlet si krásně užíj a neboj ony se holčičky krásně zabaví. Cleo bude hledat nějakou tu dírku v plotě a Dee Dee bude mít aspoň čas a klídek na ňáký to žvýkání. :10:
Jo a abych nezapoměla, tak mi říkala ségra, že potkala ve Vítkovicích na veterině tvou dcerku s dogoušem a zdrbly ty naše adoptované andílky. :19:
Girlie

Příspěvekod Iveta v 04 zář 2009 05:56

Joo,tak to byla ségra,Tina to totiž spletla a říkala,že potkala Tvoji kamarádku,no pokecaly si pěkně o těch našich miláčcích :19: .
No bude to docela zajímavé,naše zlatíčka budou hlídat moji rodiče,a protože s náma jede ještě moje ségra s manželem,tak naši budou mít na krku moje dvojčata,moje holky,Murphyho,koníka a neteř a synovce :lol: ,takže nudit se určitě nebudou.
Cleo by už žádnou díru najít neměla,i když se o to snaží pokaždé,když je na zahradě,potvora zvědavá :P ,pár dalších rozkousaných vařeček a misek přežiju,a dvojčata dostala za úkol upozorňovat babičku,aby nikde v dosahu Dee Dee nenechávala jídlo,hlavně oběd,to by taky mohli obědvat chleba s máslem :lol: .
Mějte se hezky,užijte si víkend a :103: .
Iveta

Příspěvekod Iveta v 20 lis 2009 20:28

Ahojte všichni,tak se zase ozýváme po delší odmlce,mám čas,neboť od včerejška bojuju s horečkou(po 4 letech,doufám,že to není prasečí chřipka :) ).Výlet jsem si užila skvěle,doma bylo taky všechno v poho,Dee Dee mě samozřejmě přivítat nepřišla,ale to jsem čekala.Jinaj je u nás vše při starém,jen Cleo se už úplně zadaptovala,každou noc spí s náma v posteli a manžel ani nenadává ;) .Tak se mějte všichni krásně,hlavně žádnou chřipku :103: .
Iveta

Příspěvekod tereyska v 20 lis 2009 20:45

jééé zdravím Ivetko a taky doma všechny :)
doufám, že to brzy vyležíš a nebude to nic vážného jako :49: chřipka..
a taky, že se uvidíme třeba v prosinci v Chrástavě na besídce ?? :113: :103:
tereyska

Příspěvekod Lenka Č v 20 lis 2009 21:02

my taky zdravíme celou smečku a paničce brzké uzdravení :54: :103:
Lenka,Michal a Matýsek+ grey Bob,afghán Barbucha Armani a Agátta hroznýšová a Emilie osminohá
Lenka Č

Příspěvekod Iveta v 20 lis 2009 21:44

Díky,snad to do pondělka vybojuju.
Terezko v Chrastavě se neuvidíme,mrzí mě to,ale je to přece jen dost daleko a před vánocema...
Ale na 2.sraz chrťáků bych ráda přijela,v Doksech to bylo moc fajn.
Iveta

PředchozíDalší

Zpět na Adoptovaní