Adopce chrtů - Greyhound Adoption Czech Republic

Adopce psů - greyhound, galgo, lurcher a podenco

Přejít na obsah

Bonnie a Karma

Zde se dozvíte vše o adoptovaných pejscích v ČR. Zadejte profil svého pejska.

Re: Bonnie a Karma

Příspěvekod Lenka Č v 22 dub 2010 19:19

hlavně v pořádku dojeďte :54: :54: :54: stejská se mi :cry:
Lenka,Michal a Matýsek+ grey Bob,afghán Barbucha Armani a Agátta hroznýšová a Emilie osminohá
Lenka Č

Příspěvekod pupulu v 22 dub 2010 19:31

Moc držíme palečky dvojčátkům,aby jim cesta uběhla a už byli doma.Jsou moc krásní a od Lenči a celé rodinky vybavení do života.Chápu Leni,že je ti smutno.Ale počkej až uvidíš fotky z nového domova,jak jsou spokojení a šťastní. {5;17}
pupulu

Příspěvekod pzlkovanova v 22 dub 2010 19:47

:? taky jsm musela slzyčku zamáčknout :roll: .. tak hoodně štěstíčka a moc za dvojčátka děkuji hlavně Lence, díky které mohli přijet do ČR, kde získali svoji opravdovou RODINU !!
Novým pánečkům hodně radosti s mazlíkama..
Předpokládám, že byli informováni, aby s jorkšíráčkem zpočátku byli opatrní že :65:
pzlkovanova

Příspěvekod Lenka Č v 22 dub 2010 20:14

jj,páníci vědí..... :3: seznamka pravděpodobně proběhne s košíkama,ale bude to ok,spíše na zahradě více hlídat,Karma je v poho,(ale rád se k Bonnie přidá),Bonnie provokuje občas ke hře,ale myslím že první dny si na to ani nevzpomenou,bude pro ně vše nové.
Kluci jsou strašně hodní teď-asi taky smutní :(
Lenka,Michal a Matýsek+ grey Bob,afghán Barbucha Armani a Agátta hroznýšová a Emilie osminohá
Lenka Č

Příspěvekod Lenka Č v 22 dub 2010 20:18

jj pupul,už se těším na fotečky z nového domova,pomůže mi to :3:
Lenka Č

Příspěvekod jitul v 22 dub 2010 20:41

Berunky už mají domov, super !!!
Myslela jsem, že se mi nebude chtít bulit, ale jako vždy, nakonec chtělo.. :cry:
Tak hodně štěstíčka dvojčátkům :54: :54:
jitul

Příspěvekod Dona v 22 dub 2010 20:54

To budou mít dvojčátka ofňukaný začátek nového vlákna, ale taky mě ty obrázky dojaly - to jak se k sobě tulí na gauči, jak koukají z toho autí....tak snad si je nová rodinka rychle omotá kolem prstu, aby nemuseli po jednom psím ráji na Zemi smutnit. Držíme palečky.
Dona

Příspěvekod wild owl v 22 dub 2010 21:19

Já se musím přidat k Blance, také ani náhodou slzy - já se nad těmi fotkami usmívala, jaké mají dvojčata sympatické páníčky a že jim bude dobře...
Holky, příště nebrečet, je to trénink na dobu, až vám začnou odcházet z domu děti. ;) :lol:
Lída, greyové Jet, Boss a Tiny, podenco Luna, Dani a Tíma (Timanfaya) plus další ...
http://wildowl.webnode.cz/
http://wildowl.rajce.idnes.cz/
http://www.youtube.com/user/rejcka13?feature=mhum
wild owl

Příspěvekod luckah v 23 dub 2010 07:12

No, tak já se přidám k plačkám... :) Ale mám ohromnou radost, že jdou dvojčátka do opravdového domova a budou se mít jen a jen dobře. A Tobě, Leni, patří velké díky...
Lucka, Michal, duo černoušků Jack a Danuzi a útulkář Bobeš
luckah

Příspěvekod tazmánský čert v 23 dub 2010 07:26

chjo úplně mám z toho knedlík v krku :) přeju novým pánečkům i dvojčátkům moc moc štěstíčka :54: a Ludgeřovice jsou kousek, tak už se těšíme na společné venčení {5;36}
Ája, Káša a Tazule
tazmánský čert

PředchozíDalší

Zpět na Adoptovaní