Adopce chrtů - Greyhound Adoption Czech Republic

Adopce psů - greyhound, galgo, lurcher a podenco

Přejít na obsah

Bonnie a Karma

Zde se dozvíte vše o adoptovaných pejscích v ČR. Zadejte profil svého pejska.

Re: Bonnie a Karma

Příspěvekod Magda v 23 dub 2010 08:21

Ranní zprávy: Pesani dorazili domů v 10 večer, dnes už si dali dostih po zahradě. Karma je v klidu, Bonnie zatím nepochopila že jokšírek patří do její nové smečky, takže páníčci hlídají, jsou s pesany doma, věřím, že během dne se vzájemně poznají, jokšírek se přestane bát, a Bonnie si zvykne. Držíme palce ve vzájemném sbližování.
Magda

Příspěvekod Lenka Č v 23 dub 2010 13:51

posíláme hromadu pusinek :11:a myslím na vás celý den,jak to zvládáte,a jak píše Magda,jorkšírka až se drobet dostane z toho šoku,co jste jí to domů dovezli za obry,udělá si doma pořádek a Bonnie ji začne respektovat.Naše Kačka se s ní taky nemazlila,ale jinak byly kámošky :P tak držím moc palečky :54: :103:
Lenka,Michal a Matýsek+ grey Bob,afghán Barbucha Armani a Agátta hroznýšová a Emilie osminohá
Lenka Č

Příspěvekod Kačka v 23 dub 2010 14:24

Super, tak už budou konečně doma!!! Jo a prosím vás nedávejte sem ty fotky ""-(9) , taky jsem to oplakala "8"-() , ale všechno je tak jak má být!!! Tak jim přejeme ať mají skvělý domov a jsou tam šťastní, páníčkům ať si užívají krásných chvil s těmito úžasnými pejsky!!! :113:
Mags, Daronek, Kačka, Michael a Minnie která v našich srdcích navždy zůstane
Kačka

Příspěvekod Blanka v 23 dub 2010 16:24

Vidíš mami,děti se mají fajn,co víc si přát.
Blanka,Anetka a Amigo
Blanka

Příspěvekod Lenka Č v 23 dub 2010 20:18

jj,jen Bonča-ďáblík drobet zlobí :39: asi zabalím Kačenku do balíku a pošlu jí tam.Srovná Bonnie a jorkšírkovi ukáže,že se jí nemusí bát :33: protože on tam byl první,a dvojčata to musí respektovat.Alespoň u nás to tak funguje :3:
já vim že se tam mají dobře,ale moc mi prdelky chybí {5;17}
Lenka,Michal a Matýsek+ grey Bob,afghán Barbucha Armani a Agátta hroznýšová a Emilie osminohá
Lenka Č

Příspěvekod Lenka Č v 24 dub 2010 18:52

dneska jsem mluvila s páníkem po telefonu,tak už je to drobet lepší,ale stále hlídají,malá jorkšírka se postupně přestává bát.Mám velikou radost :113: :103:
Lenka Č

Příspěvekod Jana v 24 dub 2010 19:38

Za tyhle dvojčata mám velikou radost,že už mají to své - doma -je to velké štěstí pro ně i pro jejich novou rodinku. Ta jejich malá ségra si na ně určitě zvykne a potom je trošku porovná,vždyť je to paní domu! Mám radost ,že se našli takový fajn páníci a za chvilku jak si přivyknou bude všechno fajn. Moc Vám přejem krásný život a hodně štěstí a poděkování,že jste jim dali domov. :41:
Agir a Keliška a Jana ze Dvorů
Jana

Příspěvekod Magda v 26 dub 2010 17:06

Tak dvojčátka pohoda, jokšírku už celkem Bonnie respektuje, naopak jokšírka se už nebojí, pro změnu zase Karma se straní jokšírky, no oni si to rozdělí, ale zvykají si pěkně. Ještě pár dní a budou spinkat s malou fenečkou pohromadě.
Magda

Příspěvekod Lenka Č v 26 dub 2010 18:57

super :113: posíláme celé smečce hromadu pusinek :11:
Lenka Č

PředchozíDalší

Zpět na Adoptovaní