Adopce chrtů - Greyhound Adoption Czech Republic

Adopce psů - greyhound, galgo, lurcher a podenco

Přejít na obsah

Paddy - pes/2006

Zde se dozvíte vše o adoptovaných pejscích v ČR. Zadejte profil svého pejska.

Re: Paddy - pes/2006

Příspěvekod jitka v 07 zář 2012 09:21

Ted mi přišla zpráva, že zlatíčko rozkousalo košík. Jeho kolega Bradley si ho už taky podal ze stolu a zdevastoval. Posílám nový a budu doufat, že si Paddy nevybere nic dražšího. Brett si nedávno podal ze stolu brýle od DG za pár tis.,a úplně je rozštípal. První co mě napadlo, jesli nespolkl střep, naštěstí nic ale já jsem naštvaná hlavně na sebe protože Bretta znám vím co dokáže a nikdy není nic dost vysoko. Zkusím to řešit přez pojistku odpovědnosti za škodu psem, kéž by alespoň něco z nich vypadlo. Párkrát už jsem byla nahlásit nějakou drahou věc ale nedali mi ani korunu. :)
jitka

Příspěvekod corc.kerry v 07 zář 2012 09:45

Jitko Paddy od začátko košík vyloženě nesnáší tak holt si řek,že pro jistotu rozkouše a bude mít klid :lol: .Nojo jenže na nás si chlapec nepříde má po prdce dostane nový:)))O víkendu pošlu fotečky jak se tvářil nešťastně, když ho vyfasoval při mém odchodu do práce a to ho měli tak dvě hodky než se vrátila dcera. Nojo tragédi naši milovaní.Myslím si,že u nových páníčků ho také dlouho potřebovat nebude je přátelský,ale jistota je jistota.
Angelika,Kristýna,jezevec Šmudla, dva drobečkové Sonic a Bambi
corc.kerry

Příspěvekod kvetamama v 07 zář 2012 12:51

Jitko, se zničenejma věcma doma se pojišťovna strašně cuká. Musel by u vás doma zničit věc někoho jiného (!), pak by to mohlo projít. My to takhle měli s náklady za veterináře, kdy můj pes ke klacku přikousl (má hodně velkou tlamu a evidentně to nechtěl udělat) dcery kníračku. Dcera sice už 7 let doma nebydlela, ale byl to pes "člena" rodiny a tak nám to neuznali. Přeji hodně štěstí.
kvetamama

Příspěvekod catchie v 07 zář 2012 18:25

Tak to musí být nějak propojení s Ivy. Doma absolutně nic nezničila, ani když byli doma sami, ale dnes odpoledne jsem se šla natáhnout a probudí mě takové žvýkání. Tak kouknu a Ivy si vytáhla z "psí"tašky na výlety košík a žvejkala ten kožený pásek! Naštěstí mě to probudilo včas, takže ho jen "načala" a všechny dírky jsou normánlě použitelný. Ale hrozně mě překvapila! Držím palce s pojišťovnou a snad to byli alespoň na hodně dlouhou dobu poslední škody.
Štěně Nery a Felíska galgo Alfredo, galga Marisol a kobylka ČT Amanda; tzv. "víkendoví psíci" český teriér Taxis, kříženec Charlie; z lidské smečky: já (Katka) a partner Mirek :)
catchie

Příspěvekod Betynečka v 07 zář 2012 19:08

My s Angie zatím beze ztrát :-) Jinak ta kůže je asi hodně láká. :-)

{5;26}
"Buď si cestu najdu, nebo si udělám vlastní."
Podenco mallorquin Betynečka adopťáčci greyhound Angie , whippet Vendelínek a galgo Dorotka, labutěnka Ellis a naháčka Čiki, Tervík - turbík Cookie, malý knírač Cassie a irský setr Apolena
Betynečka

Příspěvekod Nikola.Mull v 08 zář 2012 09:46

Tak taky přeju aby z tý pojistky něco bylo! Jinak u nás zatim teda taky bez škod, sama doma je Dream fakt zlato ze začátku si párkrát pískne a pak si lehne a spí, natáčela jsem jí. Akorát je zavírám zvlášť protože holkam nevěřim, Starky je dominantnější a dělá si na vše nároky, i když jsou oddělený tak jim to nevadí a jsou hodný :-)
Miláček greyhoundí princezna Urla, bývalý dočásek Dream a v Německu Rhyna, Melody a Stacy.
Nikola.Mull

Příspěvekod corc.kerry v 09 zář 2012 19:32

Paddy byl dnes na malém výletě na zahradě u rodičů.Do auta jsem ho musela zvednout nechtělo se mu asi měl strach,že ho vezu pryč.Také dostal prasečí pacičku od dočasné paničky babi jako Sonic a Bambi.Takže měli moc práce :lol:.

DSCF3855.JPG
DSCF3855.JPG (136.44 KiB) Zobrazeno 1118 krát
Angelika,Kristýna,jezevec Šmudla, dva drobečkové Sonic a Bambi
corc.kerry

Příspěvekod Baby v 13 zář 2012 17:35

Ani jsem nevěděla Angeliko, že máš doma dočáska :D, tak to si to pěkně užíváš. Hlavně, aby se našel hodný páníček-držím pěsti :54:
Eliášek+Péťa+Olda, Emilka+Baby+pohodář Archie
Baby

Příspěvekod monika v 18 zář 2012 14:48

No tak to je super! Další ze zářijové partičky jde domů, to jsem moc ráda ""4-()
Monika, Agáta-bulteriérka a Sue-greyhoundice
monika

Příspěvekod Stříberka v 19 zář 2012 13:21

Tenhle pejsek je krasavec :))
Stříberka

PředchozíDalší

Zpět na Adoptovaní