Adopce chrtů - Greyhound Adoption Czech Republic

Adopce psů - greyhound, galgo, lurcher a podenco

Přejít na obsah

Ivy - fena/2008

Zde se dozvíte vše o adoptovaných pejscích v ČR. Zadejte profil svého pejska.

Re: Ivy - fena/2008

Příspěvekod Dáša Trojáková v 05 říj 2012 08:06

Za jeden den 2 pejsci, to je úžasný :-) moc gratuluju Ivynko, měj se krásně a piš :-) ať dočasná mamka nemá starost :-)
ObrázekPes je jediné stvoření, které vás miluje víc než sebe a jestli nejde po smrti do nebe, tak chci jít tam, kam půjde on...
Dáša Trojáková

Příspěvekod Verda v 05 říj 2012 08:07

Hodně štěstí :)
Verda

Příspěvekod Nikola.Mull v 05 říj 2012 09:21

já to věděla už včera :-)) přeju Ivynce všechno nejlepší v nové rodince a gratuluji rodince ke krásné a hodné čubince "4"-()
Káťo teď nám je oboum smutno nezajedem na Mácháč? :D
Miláček greyhoundí princezna Urla, bývalý dočásek Dream a v Německu Rhyna, Melody a Stacy.
Nikola.Mull

Příspěvekod catchie v 05 říj 2012 09:42

Počkej na příštím srazu :19: Smutno mi je, ale už mi přišla zpráva z nového domova, že až na jednu loužičku (bohužel zrovna do nového pelíšku) proběhlo vše v pohodě. Je trochu smutnější, ale to se určitě brzy srovná. A zítra jdeme společně venčit do Divoké šárky, jupííííí!!!! Hrozně moc se těším :69:
Štěně Nery a Felíska galgo Alfredo, galga Marisol a kobylka ČT Amanda; tzv. "víkendoví psíci" český teriér Taxis, kříženec Charlie; z lidské smečky: já (Katka) a partner Mirek :)
catchie

Příspěvekod Nikola.Mull v 05 říj 2012 16:00

jéé ty se máš že jí máš aspoň ve městě, ale prý se asi uvidíme na srazu takže se na něj těším už dvojnásob..
Miláček greyhoundí princezna Urla, bývalý dočásek Dream a v Německu Rhyna, Melody a Stacy.
Nikola.Mull

Příspěvekod catchie v 05 říj 2012 18:23

Dnes mi přišla milá zpráva od paničky Ivynky - musím se s Vámi o ni podělit, ať sami vidíte, jaké má skvělé páníčky! Lucko, děkuji moc za ni :53:

zdravíme Vás Katko s Ivynkou,
tak dnes jsme začali trénovat kratičká odloučení-a to sice, že jsme byli doma ale zavřeli jsme dveře kde byla a nechali ji tam 10 minut a normálně něco dělali ve druhém pokoji aby nás slyšela. Poprvé několikrát škrábla na dveře ale po okřiknutí to už neudělala. Po 10 minutách jsme tam vešli jakoby nic nechválili nic prostě normálka a pak to ještě zopákli. Rovněž jsme dnes šli na půl hoďku úplně pryč do řeznictví pro něj.supr kost a nežli jsme za sebou zavřeli dveře tak jsem jí dala na hryzání pamlsek. Když jsme přišli bylo tu všechno v pořádku. Budeme dále trénovat postupně a věříme, že Ivy pak zvládne časem i být doma sama až bude přítel chodit zase na celý den do práce. Za chvilku se půjdeme podívat na psí hřiště na Černokosteleckou. Tak zatím přejeme hezký podvečer a doufám, že se zítra všichni uvidíme. LUcie

""-() Ivynka je šikulka a páníčci zodpovědní! Co víc si jen přát :)
Štěně Nery a Felíska galgo Alfredo, galga Marisol a kobylka ČT Amanda; tzv. "víkendoví psíci" český teriér Taxis, kříženec Charlie; z lidské smečky: já (Katka) a partner Mirek :)
catchie

Příspěvekod westička v 05 říj 2012 18:33

Hodně štěstí Ivy v novém domově! :) Jsi šikulka, samotu za chvíli určitě zvládneš na 1* :113:
"Za peníze si můžeš koupit docela dobrého psa, ale nekoupíš si zavrtění jeho ocasu."
westička

Příspěvekod Yvett v 07 říj 2012 08:24

Je to holka šikovná. Přejeme vám spoustu krásných zážitků, lásky a radosti. :41: :54:
Yvett, Columbo, Judy a teddy Jolly
Yvett

Příspěvekod monika v 07 říj 2012 16:51

Moc to Ivince přeju!
Koukám, že paní psala, že se za chvíli jdou podívat na psí hřiště na Černokosteleckou, to ona musí teda bydlet někde tady okolo nás...To by bylo super se tam někdy potkat, mohly by si se Sue spolu zaběhat... ""5-()
Monika, Agáta-bulteriérka a Sue-greyhoundice
monika

Příspěvekod catchie v 08 říj 2012 19:46

Mončo, Lucka bydlí na Průběžné a já o čtyři zastávky dál na Bohemians - musíme se někdy sejít! :)
catchie

PředchozíDalší

Zpět na Adoptovaní