Adopce chrtů - Greyhound Adoption Czech Republic

Adopce psů - greyhound, galgo, lurcher a podenco

Přejít na obsah

Angie grey, Venny whippet a Dorotka galgo

Zde se dozvíte vše o adoptovaných pejscích v ČR. Zadejte profil svého pejska.

Re: Angie grey, Venny whippet a Dorotka galgo

Příspěvekod kvetamama v 16 úno 2014 18:09

Krásný přírůstek :-)
kvetamama

Příspěvekod Betynečka v 17 úno 2014 08:13

Akras: No oni jdou krásně spořádaně, netahají, až na Angie, která když v dáli uvidí něco zajímavého začne vyvádět a vzpínat se jak bujný hřebec :-D Ale to jsme také vyřešili, původně jsem jí dávala ohlávku ale teď jsme přešli na něco, co negativně nepůsobí na Angiinu krční páteř a tím je postroj pro snadnou chůzi.
{5;36}
Koupila jsem dva, ten druhý mám schovaný pro Vendelína až zase bude na procházce zuřivě útočit na psy za plotem :-D
"Buď si cestu najdu, nebo si udělám vlastní."
Podenco mallorquin Betynečka adopťáčci greyhound Angie , whippet Vendelínek a galgo Dorotka, labutěnka Ellis a naháčka Čiki, Tervík - turbík Cookie, malý knírač Cassie a irský setr Apolena
Betynečka

Příspěvekod akras v 17 úno 2014 08:26

Tak to jste tedy krásně vychytali venčení na vodítkách. Pierrek chodí na haltině a i tak když chce tak táhne jako blázen a Zuzka je takový poťuk - takové odrostlé štěně, které táhne permanentně, takže venčení je někdy hooodně zajímavé.
Postroj jsem asi už viděla, mám takový pocit, že ho jednou ukazovali v nějakém převychovávacím TV díle z Anglie,ale osobně s ním zkušenosti nemám. V případě Pierrka jsem vděčná za haltinu :-)
Šárka,morčák Berťas,králičí dáma Chlupatá,adopťáček Pierre a Zuzka
akras

Příspěvekod Petula v 18 úno 2014 12:52

Krásná smečka...ať Ti dělají radost :54: :54: :54:
Peťula, Pája, Majla, Nera, Valina a šéfová Amy, Pongo (žijící ve Španělsku)+ přímé příbuzenstvo Verdy :-)

Zásadní životní otázka dne:
Chcete muže nebo psa?
Odpověď:
Záleží, jestli si chcete nechat posrat koberec nebo celý život...
Petula

Příspěvekod L + L v 25 úno 2014 13:39

Klikněte a podívejte se na další naše nová videa, je jich už více než 450 !!!:
video.html
L + L
Administrátor

Příspěvekod slipka nadherna v 25 úno 2014 14:11

Úžasný. Kdy se můžeme objednat na trénink? {5;36}
Iveta a Jirka - lidé , Kimi a Polly - basenji, Didi , Píňa a Walinka - podenco , o patro výše Káča (Kuřátko)- dcera a její smečka čtyř psů
slipka nadherna

Příspěvekod Johnka v 25 úno 2014 22:14

Super, všichni se parádně proběhli.
Martina a Andýsek
Johnka

Příspěvekod jitka v 26 úno 2014 07:42

""5-() ""4-() ""-()
jitka

Příspěvekod Betynečka v 24 dub 2014 07:19

Tak se zase hlásíme, jak se smečka má :103: a přidáváme pár foteček.

Angie je stále něžnou dámou, která ovšem v dáli nesmí nic vidět, ale je v pohodě i s malými pejsky, jen si je nejprve musí očichat. Myslím, že většina greyů se dá naučit soužití s malými pejsky a kočičkami, jako tomu bylo například u Harryho. V životě bych neřekla, že bude někdy schopen žít pod jednou střechou s kočkou a ejhle, díky skvělému tréninku Tytynky a Lidky se to podařilo.
/§:9)

Angie forum1.jpg
Angie forum1.jpg (81.08 KiB) Zobrazeno 3096 krát

Vendelínek je rošťák, co se neustále dobývá do sudu s krmením, který stojí na chodbě. Coursing ho moc baví a je šikovný. Jen mu poněkud stouplo sebevědomí a začal si dovolovat na cizí psy, díky čemuž jsme museli přestat dělat agility, protže hajzlík jeden, kdykoliv si odběhl svůj parkur, šel se hned s někým porvat. (Následkem toho přišel o svoji chloubu :109: )Taky nesnese, aby na něho cizí pes zavrčel nebo se ho nedej bože pokusil nakrýt...To pak Vendelínek nejde pro ránu daleko. :68: Ale na druhou stranu své smečce je oddaný a bránil by svůj harém před nepřítelem za každou cenu. Je to mazlík, rád se ke mě přitulí, nebo když sedím u počítače, tak mi rejdí čumákem ve vlasech, případně vleze na psí gauč, přední nohy dá na stůl, čučí mi do klávesnice a "paničko, chtěl bych pomazlit" :-) Má na svědomí mé dva mobily a ovladače :21:

Veny forum1.jpg
Veny forum1.jpg (72.34 KiB) Zobrazeno 3096 krát

Dorotka je úžasná, milá, mazlivá, nežná dáma, :105: která to ovšem umí rozparádit, když vidí na zahradě kosáka nebo holuba...To se z ní stává číhající lovec, který v nestřeženém okamžiku vyrazí na svou kořist. Naštěstí vždycky neúspěšně, protože u toho s radostí štěká . Ráda si hraje s Vendelínem, vydržela bych se na jejich něžné okusování a blbnutí dívat celé hodiny. Dorotka je šikulka, už umí "sedni" a také, z toho teda už takovou radost nemám :109: , dokáže otevřít šuplík, ze kterého si Vendelínek následně podal můj druhý mobil a ovladač :20: Ale jinak všechno dobrý :41:

dorotka forum.jpg
dorotka forum.jpg (88.88 KiB) Zobrazeno 3096 krát

Společně s Betynečkou jsou veselá smečka a dělají mi samou radost.
{5;35}
"Buď si cestu najdu, nebo si udělám vlastní."
Podenco mallorquin Betynečka adopťáčci greyhound Angie , whippet Vendelínek a galgo Dorotka, labutěnka Ellis a naháčka Čiki, Tervík - turbík Cookie, malý knírač Cassie a irský setr Apolena
Betynečka

Příspěvekod kvetamama v 24 dub 2014 08:40

Teda Majdi, krásné fotečky i psaní, ale nezapomněla jsi na někoho ? :-D :-D
Já vím, že Betynka má vlastní topík, ale chybí ti tam i fotka společná :-D .
kvetamama

PředchozíDalší

Zpět na Adoptovaní