Adopce chrtů - Greyhound Adoption Czech Republic

Adopce psů - greyhound, galgo, lurcher a podenco

Přejít na obsah

Greyhoundi Nibbler a Grace (+ Vidi za duhovým mostem)

Zde se dozvíte vše o adoptovaných pejscích v ČR. Zadejte profil svého pejska.

Greyhoundi Nibbler a Grace (+ Vidi za duhovým mostem)

Příspěvekod Verda v 03 kvě 2010 10:48

Vítám Vás na svém topicu,
můj příjezd na prnvího máje byl tak trochu nejistý, měl jsem se jít zatím socializovat na dočas, ale dostal jsem se rovnou do pravého domů, panička přemluvila chlapa a mám rodinu. Bydlím v bytě s Verdou a přítelem Nikim, zatím jsem tu jedináček ;) K bytečku máme i zahráku, ale ještě není dodělaná, takže hlavní vyběhání si užiju u Verdy mamči Petuly s Majlou a italačku Amy, jen budu muset mít prý košík, nevím proč, ale nechtějí abych po malé chňapal. Jinak jsem totální asociál - schody ne, nástup do auta ne, městská džungle ne, televize ne :10: Ale vše se jistě brzy naučím, jsem šikula, zvládám čůrání jen venku! Také jsem šikovnej hrabokoš - vytáhnu z koše ty nejlepší odpadky co tam jsou!
Zatím si pořád nejsem moc jistý zda tohle je fakt můj domov, takže si paničku hlídám jak můžu, zítra ale začnem trénovat osamocování. Odpoledne se půjdu seznámit s italačkou, tak vám dám vědět, jak jsem jí prohnal :mrgreen:
Verda

Re: Nibbler - greyhound

Příspěvekod Azzamína v 03 kvě 2010 10:58

Zdravíme Nibblerka:) Zajímalo by nás, jak ti doma říkají:)jestli ti zůstane tvoje jméno...prý je podle toho, že okusuješ ruce:)))jestli si to pamatuju dobře:)
Někteří pejskové zůstávají asociálové celý život ovšem narozdíl od adoptovaných chrtů, kteří se během týdne mění v absolutně vychované pány psy. Až na hrabošení v koši, kradení z talířů a lovení...to jim zůstává.
Vím, že chcete Nibblera se vším hned seznámit, ale dopřejte mu zpočátku víc klidu než se rozkouká, aby pochopil, že jste už napořád jeho. My první týden se Sobíkem trávili skoro pořád doma, menší vycházky a hooodně drbáníčka...pak nabyl jistoty a vše šlo postupně samo.
Těšíme se na fotky...zdraví Soberano a Azzam
Azzamína

Příspěvekod Magda v 03 kvě 2010 10:59

Ahoj Niblere, povídala naše panička, že zas takovej asociál nejsi, prý už si strávil noc v posteli :lol:
Takže to ostatní se naučíš taky, co by po tobě taky chtěli hned první den v novém domově.
To u nás je chaos, Jack nechce kamarádit s nahatejma, tak mezi nás nesmí, vždy jen na chvilku s košíkem, jde mu to dost pomalu pochopit, že nahatý jsou kámoši a ne lovná :o , to Bo už pochopil a spinkal s námi, i když pro jistotu s košíkem, takže ti radím až půjdeš odpoledne za Majlou, tak nechytej to malý italský mrně, protože by ti hubovali a musel bys mít košík pořád.Lepší je s ním kamarádit, uvidíš, bude to psina.Pošli foto.
Čauky Abbejka, Lašenka a smečka, + Jack a Bo v dočasu.
Magda

Příspěvekod pupulu v 03 kvě 2010 11:37

Ahojky nibblerku,už ti doma prozradili jak o tebe panička bojovala,mluvila,prosila?!Máš moc prima paničku co si tě vyhrála!!Moc si to užívej a nezlob.Ať páneček vidí jaký jsi skvělý pejsek. {5;17}
pupulu

Příspěvekod wild owl v 03 kvě 2010 11:46

Držíme palce i tlapky ve všem! :P :113:
Lída, greyové Jet, Boss a Tiny, podenco Luna, Dani a Tíma (Timanfaya) plus další ...
http://wildowl.webnode.cz/
http://wildowl.rajce.idnes.cz/
http://www.youtube.com/user/rejcka13?feature=mhum
wild owl

Příspěvekod Verda v 03 kvě 2010 12:45

Byl to opravdu boj, včera se přítel bavil jen s Nibblerem a mě dával najevo, jak jsem ho překvapila, že jsem ho jako fakt dovezla! Prý si myslel, že ho nepřivězu...teda chlapi jsou větší naivky než ženský :lol:
Dnes ale uznal, že to přehnal a užíváme krásných prvních dní se psím mimi. Musím ted Nibloše nenápadně povzbouzet, aby šel k páníčkovi, protože ten žárlí, že se fixuje na mě. Jinak se moc snaží, ikdyž musíme zapracovat na vztahu k ostatním pesenům..chňape po všem, co není greyhound.
Teď vytrhl chomáč chlupů z velkýho knírače přítelových rodičů, musela jsem si na ty chlupy stoupnout, aby to přítel neviděl, jsem jak matka, co omlouvá pořád svoje dítě :lol: Pak jen stačilo zaškubat s vodítkem a už si jich nevšímal. Využíváme techniku, jak říkala paní doktorka na srazu...když je poblíž pes, Nib kvílí a stoupá si, tak zaškubu trochu vodítkem a udělám nepříjemný zvuk, abych upoutala jeho pozornost.
Přikládám dnešní fotečku..

P2060017malá.JPG
Verda

Příspěvekod Zuzík v 03 kvě 2010 12:51

No to je paráda Verdo, posílám velkou gratulaci k vybojovanému psímu miláčkovi ""5-() Přítel velice brzo zjistí, že s greyem to to moooc pohoda a Nibbler brzo vše pochopí i italačku vezme za svou. Však víte, že i Tommy snáší kočky a to jsou KOČKY a ne psí kámoš. Já jsem opravdu moc ráda, že Vám to vyšlo, až se to popsat nedá. Tak až někdy zavítate s mamkou do Mělníka, tak se musíme určo sejít, to bude fajn psí společnost (a samo i lidská) a ti naši chlapi můžou poklábosit, jak ty miláčky čtyřnohý milujou :113:
Zuzka, Luďěk, dětičky Ben a Anička, číči Zrzek, Sisa, Minie a Buclík a zlatíčko Tommy s bláznivým Aminem + sem tam nějaké to psisko navíc
Zuzík

Příspěvekod Verda v 03 kvě 2010 12:53

Zuzi, určitě brzo dorazíme. Greyové jsou hrozně rádi v greyí smečce, tak bude fajn, až je všechny tři proběhnem!
Děkuju za gratulace, ani nedýchám, aby ve bylo ok :lol:
Pozdravujte Tommíka
Verda

Příspěvekod Petula v 03 kvě 2010 12:56

Ahoj naše zlato, vítáme tě na topíku a těšíme se na odpolední setkání (tedy Majla a Pája), Am zatím žije v blažené nevědomosti. Na fotečce ti to moc sluší. Miluj Verunku a občas se vtírni páníčkovi do přízně, ať máš doma zajištěna všechna privilegia ;)
Za chvíli jsme u vás a budeš s Majlou trénovat schody {5;17}
Peťula, Pája, Majla, Nera, Valina a šéfová Amy, Pongo (žijící ve Španělsku)+ přímé příbuzenstvo Verdy :-)

Zásadní životní otázka dne:
Chcete muže nebo psa?
Odpověď:
Záleží, jestli si chcete nechat posrat koberec nebo celý život...
Petula

Příspěvekod Verda v 03 kvě 2010 17:25

Na oslavu paničky narozenin dorazila moje milovaná Majliška, hned jsem obživl a začal vrtět ocáskem. Ukázala mi schody a já je také sešel, jen nevím zda to zmáknu bez názorné ukázky až půjdeme ven bez Majly. Byl jsem se podívat zase na knírače a už je beru, mají sice divný chlupatý hlavy, ale asi to budou taky psi.

P2060004net.JPG
já jako model

Tenhle balíček dostala Verda k narozeninám - všechny dobrůtky jsou MOJE!
Přílohy

P2060006mala.jpg
Verda

Další

Zpět na Adoptovaní