Adopce chrtů - Greyhound Adoption Czech Republic

Adopce psů - greyhound, galgo, lurcher a podenco

Přejít na obsah

Wendy - greyhound RGT

Zde se dozvíte vše o adoptovaných pejscích v ČR. Zadejte profil svého pejska.

Re: Wendy - greyhound RGT

Příspěvekod pupulu v 17 kvě 2010 10:36

Wendulka se má teda skvěle,vlastní les a ušáci!! {5;19}
pupulu

Příspěvekod vratislav v 03 čer 2010 21:02

Tak , nevím jest-li jsem si přivezl Wendulku nebo šíleného žrouta. První dny přicházela k jídlu jako dáma. Dnes je to největší dravec ve smečce. Jídlo jim každý den vaříme nové a pravděpodobně byla zvyklá pouze na granule. Půl hodiny před jídlem tancuje v předsíni a zpívá své arie. Zbaští naprosto všechno. Maso,rýži,nudle,knedlíky,vařenou zeleninu,syrovou zeleninu ,ovoce, podpůrné vitamíny in natura z hrsti a dorazí se kouskem chleba. Díky tomu se s ní perfektně pracuje a za kus žvance udělá cokoliv. Máte podobné zkušenosti? Je to zlatíčko, strašně se ráda mazlí a jak má těžkou hlavu když se hladí. No co Vám vlastně budu povídat. Všichni jsou stejní a my z toho máme radost. ""-()
vratislav

Příspěvekod stana v 03 čer 2010 21:07

No my nasi Ruby zezacatku cca 2 mesice, krmili lopatou :24: Dnes madam pekne prebere, vybere, odhazi, co nechutna zustane a ceka co bude dal. Je pekne mlsna.
stana

Příspěvekod Magda v 03 čer 2010 23:15

No jistě, s Wendy dorazil o Bo, je u nás v dočasu, jen díky žrádlu jsem ho vychovala :lol: Žere neustále,i koš se musí před ním schovávat,na zavolání přiběhne, ví že bude odměněn. Abbejka s Lašenkou tak šílené nejsou, ale zase se naučily od nahatých baštit i jahody.
A Toffínek /lurcher/ se také učí velmi rychle, je u nás od soboty a doma je po venčení první ve frontě na žrádlo.
Magda

Příspěvekod luckah v 04 čer 2010 06:58

Tak u nás je to podobné :) máme je půl roku a od začátku jak jde o jídlo, tak jsou jako šílení, hlavně Danuška, tak jak ví, že se blíží jídlo, zpívá, poskakuje, poštěkává... a když vezmu misku do ruky, tak mě div neporazí :) Nemluvě o tom, že když se jí ráno zdá, že spíme už dost dlouho a je doba jídla, tak nás bez milosti probudí kňučením, olizováním a oždibováním a nedá pokoj, dokud nevstanu a nedám jim nažrat :)
Lucka, Michal, duo černoušků Jack a Danuzi a útulkář Bobeš
luckah

wendy

Příspěvekod vratislav v 08 zář 2010 20:40

Wendulka konečně ztratila podsadu a po boji se zubním šutrem má zuby jak perličky. Velký pokrok máme v soužití s kočkama. Na dvorku se musí udržovat v pohybu ,ale doma sedí spolu v jedné místnosti a nevadí si.
(každý se dívá jiným směrem ) Naučila se ,že není opuštěná když odejdeme a není nutné okusovat boty a vše co je v dosahu. Je to náš černý ocásek. Kam se hneme tam míří Wendula. Nejraději se s námi vítá.
okusováním a štípání do zadku . Mám pozdravovat ostatní kamarády a prý jdeme vem. Tak zatím......
vratislav

Re: wendy

Příspěvekod Lenka Č v 08 zář 2010 20:56

super se má Wendulka u vás,taky jí moc pozdravujem :103:
Lenka,Michal a Matýsek+ grey Bob,afghán Barbucha Armani a Agátta hroznýšová a Emilie osminohá
Lenka Č

Příspěvekod pupulu v 09 zář 2010 05:12

Zdravíme Wendulku! :113:
pupulu

Příspěvekod vratislav v 22 říj 2010 20:51

Měl jsem 10 grejů od štěnat a pouze jeden byl takové zlatíčko a takový závislák jako je Wendulka. Ty její kukadla kdyby mohla tak mluví. Sotva vstanu tak už stojí u auta a jedem nakupovat snídani. Proběhneme se v lese a jde spát. Před obědem přijde pro mne do dílny, že je čas se nacpat. Po jídle si jdeme dáchnout na společný pelíšek. Odpoledne pracuje na zahradě. Díky přemnožení myší Wendula přeorá půl pozemku.
Po celý den je vlastně s námi jak při práci tak i v době volna.Zvykla si na náš každodenní rytmus života a je podle mne velice spokojená. Dokonce začíná snad i hlídat. Už dvakrát vyloudila tak hrůzný štěkot na nezvané vandráky, že jsme byli překvapeni. Jak říká vnučka: ty jsi se, ale vypěknala. Zdraví Vás Wendulka
vratislav

Příspěvekod pupulu v 22 říj 2010 20:54

To se nádherně čte!Je super,že Wendulka tak zapadla a líbí se jí její nový život! {5;19}
pupulu

PředchozíDalší

Zpět na Adoptovaní