Adopce chrtů - Greyhound Adoption Czech Republic

Adopce psů - greyhound, galgo, lurcher a podenco

Přejít na obsah

Matt- Matelot greyhound

Zde se dozvíte vše o adoptovaných pejscích v ČR. Zadejte profil svého pejska.

Re: Matt- Matelot greyhound

Příspěvekod colorka3 v 30 říj 2012 21:03

Jasné někdo psy neoblíká,ale nesmíš zapomenout,že Matt je v ČR již delší dobu,takže může být zrovna choulostivý.Pokud se klepe,tak mu je zima.Obleček je malej a nezakrývá mu vůbec hruď,krk atd.Možná by bylo lepší koupit něco přes net přímo na chrty.Zajímalo by mě kolik asi tak ta zkušená prodavačka oblíkala chrtů,že radí koupit raději menší velikost!! :D {5;35}
Starinka, Hanička a Summer Mostecký,Zdenčí a Míša
colorka3

Příspěvekod Baby v 31 říj 2012 09:21

Tak já lidem na krámě radím, že nejlepší je vzít psa s sebou a vyzkoíušet. Každej obleček padne jinak a že Vám prodavačka radila vzít menší se mi ani nechce věřit, pak ten obleček ztrácí trochu smysl, že? "6"-() {5;15}(teď to není myšleno, jako narážka na Vás a na kvality té prodavačky) . Je vždy lepší vzít o trochu větší a doma ho třeba trochu zapošít, pokud tedy nemůžete sehnat jinou velikost. A že by mu to někde odstávalo, to by mě bylo fakt fuk, hlavně, že mu bude teplo.
Tak přejeme šťastné vybírání a hlavně se nenechte od "zkušené" paní prodavačky ukecat ""5-()
Eliášek+Péťa+Olda, Emilka+Baby+pohodář Archie
Baby

Příspěvekod Baby v 31 říj 2012 09:22

nevím, jak se tam vyskytl ten andílek-toho jsem tam rozhodně nechtěla dát - pardon ;)
Eliášek+Péťa+Olda, Emilka+Baby+pohodář Archie
Baby

Příspěvekod wild owl v 31 říj 2012 11:27

Já halamáky neoblékám, naši jsou otužilí, jejich kabátky se už dvě zimy zbůhdarma válejí na dně skříně. Ale je fakt, že se venčí na zahradě, takže se prolítají (a při tom zahřejí) a když mají dost, jdou hned domů, žádné zdlouhavé návraty přes půl města... :lol: Dneska je pěkně, sluníčko hřeje, tak jsou i podenčáci všichni bez kabátku. Podenčáci ho nosí víc, ale oni nemají vůbec podsadu. A moji greyové jsou na zimu chundelatí jak medvědi.

Prostě záleží hodně na způsobu venčení. Jestli venčíte jako já, oblékat většinou není nutné. Pokud venčíte procházkou po městě spojenou třeba s nákupem a čekáním psa před obchodem, pak je kabátek nutný.

A měl by být psovi takhle nějak: :3:

kabatek.jpg
kabatek.jpg (12.72 KiB) Zobrazeno 2000 krát

kabatek-1.jpg
kabatek-1.jpg (19.07 KiB) Zobrazeno 2000 krát
Lída, greyové Jet, Boss a Tiny, podenco Luna, Dani a Tíma (Timanfaya) plus další ...
http://wildowl.webnode.cz/
http://wildowl.rajce.idnes.cz/
http://www.youtube.com/user/rejcka13?feature=mhum
wild owl

Příspěvekod Tina v 31 říj 2012 12:59

Nakonec má Matt tu 70 a asi mu padne líp, sice to vypadá jak přehozená velká deka, ale nevadí. Zakryje ho to úúúplně komplet.
Rozhodně Matta nenecháváme stát před krámem :D bych se bála, že už tam nebude, protože on by odešel s každým. Když mrzne, tak ani já rozhodně nemám náladu někde courat, ale vezmeme to jenom kolem "parku" před barákem a rychle domu, takže by taky i bez oblečku přežil. Se mnou se nikdy neklepal, jenom mamka říkala že ráno, jak začaly ty mrazy (a ještě neměl žádný obleček) tak mu asi byla zima, ale to si umím představit, že s ním někde stála, protože musela čekat na naší ťapku, kterou venčit je opravdu něco. Matt vykoná potřeby hned ale ona všechno očichává půl hodiny, tak komu by zima nebyla...
Tina

Příspěvekod Johnka v 31 říj 2012 15:26

To je dobře ,že jste vzali větší,vážně jsme to myslely dobře a pokud budou velké mrazy,klidně dám Andýsovi pod ten černý nějaký nátělník,tam také má holé břicho.
Martina a Andýsek
Johnka

Předchozí

Zpět na Adoptovaní