Adopce chrtů - Greyhound Adoption Czech Republic

Adopce psů - greyhound, galgo, lurcher a podenco

Přejít na obsah

BRUNO greyhound z Irska

Zde se dozvíte vše o adoptovaných pejscích v ČR. Zadejte profil svého pejska.

Re: BRUNO greyhound z Irska

Příspěvekod Verda v 08 říj 2012 07:40

Kočičáci se zatím bojí, prý jsou zalezlí pod vanou :)
Bruno bude mít skvělou mamku!!! Je to úžasná paní učitelka ze školy, kde jsme byli s Nibbem a Vidi dělat chrtí prezentaci :)
Verda

Příspěvekod akras v 08 říj 2012 08:23

To chce jen čas, kočičáci posbírají odvahu a začas budou s Brunem jedna veliká chlupatá smečka :113:
Pokud si pamatuji tak Zuzík adoptovala chrta kočkovraha,doma měla myslím 3 kočičky a za 14 dní se všichni sžili a fungují jako sehraná bezproblémová smečka :113:
Šárka,morčák Berťas,králičí dáma Chlupatá,adopťáček Pierre a Zuzka
akras

Příspěvekod Verda v 08 říj 2012 13:07

To je pravda se Zuzíkem :)
Verda

Příspěvekod Miaa v 09 říj 2012 10:54

Bruno! Přejeme ti hodně štěstí v novém domově! "1"-()
Z kočičáků si můžeš udělat harém, co ti bude zahřívat pelíšek, nebo třeba bodyguardy. Takovejch koček!
Tak se už měj jen a jen nádherně! A tvoje panička, samozřejmě, taky! ""5-()
Martina, podenkové Čenta a Rody a činčilák Joke
Miaa

Příspěvekod Verda v 09 říj 2012 14:37

Tak Bruno je očividně v novém domově moc šťastný:)
"
Bruno je asi moc spokojený, protože dnes ráno prý stál u dveří a čekal, kdy přijdeme - po našem odchodu do práce ( řekl mi to do telefonu vnuk, který čekal u nás, až otevřou školu). Našel si místečko pokojíku na válendě a v obýváku na gauči, ale když si chceme sednout, klidně se nechá vyhodit. Na kočky zatím neútočí, ale doma má košík, protože mu ještě nedůvěřujeme. Je moc hodný, radostně nás vítá a až se kočky odváží do jeho blízkosti, asi bude po problémech. Zatím po nich neyjíždí, spíše se zdá, že je ignoruje. "
Verda

Příspěvekod Návštěvník v 09 říj 2012 15:00

krásné zprávičky,Bruníku jsi pašák!!!mám velikou radost ""9-() měj se krásně broučku {5;13}
Návštěvník

Příspěvekod jitka v 09 říj 2012 22:00

tak to je super zpráva že je Bruno v novém domově spokojený. Myslím ,že pokud kočky ignoruje je to dobré znamení. Bruno si na vzrúšo nepotrpí, je spíš introvertní tak snad brzy bude moc sundat košíček. {5;35} /6§:)
jitka

Brunik

Příspěvekod strnadi v 16 říj 2012 18:36

Ahoj všichni,
jsem Bruno, ale teď mi častěji říkají Bruníku. Mám se dobře, protože už druhý týden bydlím v novém domově v Lounech. Jsem sice v paneláku, ale mám k němu naší a sousedovic zahradu, kde se krásně lítá. Moji smečku tvoří dvounožci - Ivana a Libor a kočičáci. Kočičáci jsou docela v pohodě, jen ta jedna "můra" Lejdynka se mi vyhýbá. To se srovná, jsem si tím jistý. V neděli jsem byl s páníčkama v lese. To bylo! Bál jsem se šlápnout na mech a nechtěl jsem do tmavších koutů. Ale, ještě, že mě vzali s sebou. Chtěli sbírat houby - no jo, ale copak to umějí? Kdyby mě neměli, nenašli by nic. Musel jsem jim je ukázat. Mí dvounožci jsou stejně divní! Nechtějí mi dovolit spát v jejich posteli v ložnici. Zas tak moc mě to netrápí, protože si lehnu v obýváku na gauč a je to. Když jsou v práci, odpočívám na gauči nebo na válendě. Když jsou doma, dělám, že mě tyto blbiny nezajímají. Moje panička si asi ještě neuvědomila, jak velkého kluka si přivedla. Dává všechno jídlo moc dolů, tak si dávám a všechno jim sním. Oříšky - nic moc, ale kočičí granule - to byla dobrota! Dnes mi tam zamezili přístup, tím mě naštvali. No, uvidíme, kdo z koho.

To je pro začátek vše, mějte se moc hezky a brzy ahoj Bruník za celou smečku

Obrázek
Obrázek
strnadi

Příspěvekod Dáša Trojáková v 16 říj 2012 19:50

No Bruníku ty se ale máš :-) Jsme rádi, že si nám napsal. Už se těšíme, až o tobě zase uslyšíme. Je vidět, že se máš krásně, a gauč je taky super, ale tak třeba páníčkové brzy povolí ... :-D {5;23} jako my všichni
ObrázekPes je jediné stvoření, které vás miluje víc než sebe a jestli nejde po smrti do nebe, tak chci jít tam, kam půjde on...
Dáša Trojáková

Příspěvekod L + L v 16 říj 2012 21:15

Obrázek

Obrázek
Klikněte a podívejte se na další naše nová videa, je jich už více než 450 !!!:
video.html
L + L
Administrátor

PředchozíDalší

Zpět na Adoptovaní