Adopce chrtů - Greyhound Adoption Czech Republic

Adopce psů - greyhound, galgo, lurcher a podenco

Přejít na obsah

Joy

Zde se dozvíte vše o adoptovaných pejscích v ČR. Zadejte profil svého pejska.

Joy

Příspěvekod andrea v 22 kvě 2010 22:05

Joy
andrea

Re: Joy

Příspěvekod andrea v 22 kvě 2010 22:45

Tak od čtvrtka je Joyka už ve svém novém domově, cestu od Lídy zvládla na jedničku doma se hned u vchodu seznamovala s našima kočkama, neproběhlo to nijak divoce, obešla si cely dům, deku z auta jsme jí daly na pelíšek a tak tam hned zamířila(asi si ji poznala po čuchu) první noc spala Rozárka s Joykou v obyváku kdyby něco, ale nic se nedělo, druhou noc už nocovala sama, a proběhlo to také klidně, dneska ráno jsme ještě dodělávali kus plotu a zátaras na naší terasu, a pak jsme se připravovali na první vypuštění, ale ještě předtím proběhlo další seznamování s kočkou, Joyka na vodítku a kočka u u mě(Luboš) v náruči, probíhal přibližovací manévr a asi ze vzdálenosti 10 cm hňap po kočce, chvilku ji držela trochu v zubech ale kočka se vytrhla a mizela evidentně ju ta kočka zajímá, a zajímala i po vypuštění, naší zahradu širokou nebo dlouhou jak kdo chce asi 50 m Joyka přelítla za 3 vteřiny a samozřejmě oči na kočičku, chvíli jsem si myslel, že ten plot je jen taková sranda a že jim prolítne pletivo nepletivo jako David Copperfield přes zeď. Ale kočky se vypařily, bylo mě jich líto, pořád tu byly s námi neohroženy a teď se stávají kořistí teda v očích Joyky, ale třeba se to ještě vyladí.
Dneska měla manikůru a koupel zvládla to opět v pohodě.
Na fotce to jede domů
andrea

Příspěvekod andrea v 22 kvě 2010 22:48

Jo fotka se nepodařila tak zítra si stím ještě pohraji

Luboš
andrea

Příspěvekod Lenka Č v 23 kvě 2010 08:05

krásné zprávičky :113: Joyka se krásně zabydluje.
Zvykání si na kočičky trvá drobet déle a chce to drobet trpělivosti..Na zahradě je vždycky prožene,zvlášť ty cizý.A ty čičiny jsou vaše?
Lenka,Michal a Matýsek+ grey Bob,afghán Barbucha Armani a Agátta hroznýšová a Emilie osminohá
Lenka Č

Příspěvekod Kačka v 23 kvě 2010 18:40

Ahoj Joyko, vítáme tě!!! "1"-() Jsi moc šikovná holčička a děláš zatím pánečkům samou radost! A kočičky, to chce čas, nepůjde to hned, ale ty to jistě zvládneš! My jsme dnes měli návštěvu a přišli s malým pejskem a reakce byla stejná jako u vás na kočku, připravili jsme se, Minnie měla košík a byla na vodítku, ale hned šla po něm a cvakala, nebýt košíku tak :shock: "3"-() Prostě malý pejsky nemusí! :10:
Už plánujeme cestu za tebou, moc se těšíme, máš super výběh, to se s Minnuškou vylítáte!!! {5;34} Vidím to na nějakej víkend, ale tenhle ještě určitě ne, musíš si doma pěkně zvyknout a zabydlet se! :21: A Joyko, napiš nám jestli už jsi ukořistila gaučík? :78: A nebo seš zatím poslušně na svým novým krásným místečku? A jak se ti na něm spinká?
Tak se měj a napiš nám jak je ti v novém domově, pa a těšíme se na tebe!!!!! :103:
Mags, Daronek, Kačka, Michael a Minnie která v našich srdcích navždy zůstane
Kačka

Příspěvekod Zuzík v 23 kvě 2010 20:17

Ahoj Joyko, to je moc fajn, že jsi už doma. Pokuď kočičky nejsou v bytě, tak nevím nevím, jak je přijme za smečku, což je zapotřebí. Tommy má naše už v pohodě, ale jednou mi jedna utekla ven, a ten ji na zahrádce moooc prohnal a nejsem si jistá, že by ji alespoň trochu necvakl.
Tak se mějte krásně a pěkně se zabydlujte.
Zuzka a Tommík
Zuzka, Luďěk, dětičky Ben a Anička, číči Zrzek, Sisa, Minie a Buclík a zlatíčko Tommy s bláznivým Aminem + sem tam nějaké to psisko navíc
Zuzík

Příspěvekod andrea v 24 kvě 2010 10:24

těším se na Vás Kačko - to víš ,že již vyzkoušela sedačku (jak ji tam rozárka našla tak jí to nedovolila) máme tichou dohodu-když nejsme doma je tvoje milá Joy ,ale když jsme doma tak MUSÍME dělat že je sedačka naše.
Na pelíšku se jí leží fajn-trochu si ho dupáním přizpůsobila a další strategické místo našla mezi kuchyní a obývákem.Taky ochutnala vodu rybičkám v akváriu :lol: Rybičky snad ne :lol: Na vodítku si na kočky netrufne a na volno jí dáváme košík.Snad zvládne i dnešní samotu-už jsem šla do práce a děti do školy.Včera byla také 2 hodiny sama ,protože jsme byli na oslavě a určitě to prospala.U nás doma je pořádný šrumec ,tak je možná ráda, že má klid .Luboš snad vloží nějaké fotky.
andrea

Příspěvekod Verda v 24 kvě 2010 10:31

Určitě si na kočičáky zvykne! Úžasná vlastnost adopťáků je to, že se nás snaží potešit, jsou na začátku jako houby - co se naučí, že je dobře nebo špatně, pak zvládají bez problémů. Jen to chce důslednost... můj přítel těžko Nibblerovi vysvětluje, že sedačka je občas i nábytkem lidí a ne jen jeho :)
Verda

Příspěvekod andrea v 03 čer 2010 19:33

Dnes je tomu 14dní ,co je Joy u nás.Každý den nás něčím překvapí.Nejhezčí jsou její rozvalovací a spokojené polohy na pelíšku nebo na koberci.Sedačku používá hlavně v noci.Přes den jsme ji ubránili.Sice tam třeba je ,když nikdo není v obýváku,ale jak nás uvidí, tak sleze nebo stačí ukázat a říci "místo" a je dole. :lol: Venku na procházkách je taky užásná.Dá se s ní i běhat.Na zahradě jsme ji začali pouštět na volno, {5;34} ale potom co napadla starší kočku ,která si seděla na okně se vracíme ke košíku.V domě třeba uvidí kočku za oknem a po chvíli od ní odvrátí pohled nebo zavře oči a spí..Je to trochu složitější v tom ,že kočky nežijí s námi v domě.A navíc povaha těch koček je také každá jiná.Šla jsem s Joy na zahradu na vodítku bez košíku(nemohla jsem ji dát košík,protože by si odřela hojící se strup za setkání s Lídinou králíkárnou).Otevřu dveře a kočka 30cm před Joy.Strnula jsem. :shock: Kočka však neprojevila žádný strach a vyšla k Joy.Joy k ní přiblížila čumák a dali si čumáčkem pusinku.Prostě pro mě neuvěřitelné :o .Ve chvíli kdy jsem maličko povolila vodítko ,tak se Joy chtěla na kočinku vrhnout ale ta pochopila a zmizela mezi laťkami.Té starší se nepovedlo včas utéci a Joy ji chytla a držela v zubech.Bylo to jen chvilka nepozornosti.Manžel šel pro dřevo a nevšiml si,že kočka sedí na okně a Joy tam vyskočila a chŃapla ji.Přišla jsem tam,až když jsem uslyšela křík.Vídím Joy od krve a na dlaždíčkách kapky krve a kočka nikde.V té chvíli si manžel ani nevšiml kam utekla.Ten den jsme ji nenašli a vzhledem k té krvi jsme si mysleli,že někde zahyne .Překvapení nastalo druhý den večer ,když přišly obě kočky na krmení a nikde ani stopy po nějakám zranění.Myslím,že Joy sekla kočka do čenichu a ta k krev nebyla tedy kočky ale Joy.Strup se zahojil,tak bude mít zase košík(hodně se snaží si ho sundat o trávu )ale nedá se nic dělat. Chce to čas a trpělivost.S fotkami mějte ještě strpení,ale budou.
andrea

Příspěvekod Petra v 04 čer 2010 08:55

Holy mi taky na začátku chytil kočku. Asi měsíc chodil po zahradě s košíkem, ale pak usoudil, že je lepší se na micky vyprdnout a být bez košíku... chrti jsou chytří, ono jim to dojde
Petra

Další

Zpět na Adoptovaní