Adopce chrtů - Greyhound Adoption Czech Republic

Adopce psů - greyhound, galgo, lurcher a podenco

Přejít na obsah

Joy

Zde se dozvíte vše o adoptovaných pejscích v ČR. Zadejte profil svého pejska.

Re: Joy

Příspěvekod Magda v 08 led 2011 20:09

Hlavně je to nějaká telepatie, protože jsme v Plzni dnes o Joyce s Lídou mluvily jak se asi má. Vidíme že fajn, moc zdravíme a díky za zprávy.
Magda

Příspěvekod pzlkovanova v 08 led 2011 20:11

Super, díky Andrej, že jste napsala.. je skvělé, že se vlastně "nic neděje" a vše jde hladce.. jsem moc ráda, že má Joy takov báječný ničím nerušený život a že se jí daří bájově :D
Když nám sem vložíte ještě nějakých pár foteček tak už budeme úúúúplně spokojení :113:
Zdravíme žíhanou madam a doufáme, že se uvidíme na jarním srazu ! {5;13}
pzlkovanova

Příspěvekod andrea v 07 úno 2011 13:16

Na ty fotky pořád uháním muže ,ale jak vidíte zatím nic.Nevím jestli dojedeme na sraz,momentálně máme auto ve velmi špatném stavu.Taky se snažím na tom zapracovat u muže,ale zatím nic k lepšímu.Do května to můžeme ještě vyřešit ,na Macháči je totiž mooooc pěkně a supééééééééér lidičky a pejciiiiii.
andrea

Příspěvekod pzlkovanova v 03 kvě 2011 21:05

Joyka.. minulý rok v květnu vystreslý nováček, po roce naprosto vyladěná princeznička.. aneb starý mazák :lol: :113:
Přílohy

P4301170.JPG
P4301170.JPG (49.9 KiB) Zobrazeno 634 krát

P4301169.JPG
P4301169.JPG (53.79 KiB) Zobrazeno 634 krát

P4301167.JPG
P4301167.JPG (47.23 KiB) Zobrazeno 634 krát

P4301163.JPG
P4301163.JPG (49.63 KiB) Zobrazeno 634 krát
pzlkovanova

Příspěvekod jitul v 03 kvě 2011 21:10

Ježíš, tohle je Joy??
Já ji mám pořád zafixovanou z příjezdu..nééé že by nebyla krásná, ale teď...čiší z ní pohoda a klid :113:
Ti psi fakt (všichni) u těch svých rodinek tak rozkvetou do krásy :-) {5;15} to je paráda :113:
jitul

Příspěvekod Verda v 04 kvě 2011 12:09

Jitul, já jí také nepoznala!!!
Verda

Příspěvekod andrea v 23 kvě 2011 12:12

Děkuji moc za vložené fotky .Jsou nádherné .Nakonec jsme na srazu strávily 2krásné dny a v dobré společnosti a v neděli jsme si s Joy udělali výlet na hrad Bezděz .Loni při příjezdu transportu jsme nebyli ,ale ta atmosféra je asi stejná a pro mě hodně dojemná.Joyka se loni třásla a ani se na nás nedívala.Po tom roce bych řekla,že ví ,kdo je její a co je to doma.Asi to nedovedu napsat,ale když jsme přijeli a ona si šla na svůj pelech a pak ke svým miskám,tak jsem věděla,že to DOMA má.Letos bychom s ní chtěli na nějakou kratší dovolenou.Cestu zvládla až neskutečně v pohodě(dokonce i bez prdění).Ještě jsem se chtěla zeptat ,když potkáte na procházce psa bez vodítka a majitel ho neodvolá nebo tam není,tak co uděláte?Joy se totiž bojí a stalo se mi asi dvakrát ,že jsem si musela stoupnout mezi ně ,protože jsem nevěděla zda se nepokoušou. Ty malé pejsky odháním slovně nebo na ně zadupu ,když pobíhají po ulici,ale z vlčáků mám respekt. Taky jsme objednavála Calibru,protože jsme v tombole nevyhráli :) Lacinům díky za super cenu a nový eschop a ty aktualitky jsou bezva,moc internet nenavštěvuji a tohle mě hned trkne.A poslední pozdrav patří Lídě,kterou jsme na srazu nepotkali ,ale myslím na ni a její smečku .
andrea

Příspěvekod Lenka Č v 23 kvě 2011 21:58

mě už se to stalo taky párkrát,že se za námi rozběhl velký pes i vlčák.Zatím mi stačilo jen pořádně a několikrát zařvat nebo hodit po něm něco a dal se na ústup.Nás je ale přeci jenom větší tlupa...
A to mě docela zajímá....Co dělat,když vám nějakej třeba větší pes napadne psa?Jestli jít mezi ně,zkusit zpacifikovat a riskovat 100% pokousání,nebo pustit z vodítka.Pes puštěný z vodítka má větší šanci se ubránit,přinejmenším agresorovi utéct.Ale jak budu pak toho chrta někde honit,když není zvyklý chodit na volno?Ptám se ,protože nás ještě nikdy nikdo nenapadl,ani když sme měli ovčáky...
Lenka,Michal a Matýsek+ grey Bob,afghán Barbucha Armani a Agátta hroznýšová a Emilie osminohá
Lenka Č

Příspěvekod wild owl v 23 kvě 2011 22:34

Teda Lenko?!?! To je hodně nešťastně formulovaný dotaz! :112:

Ahoj Andrejko, také mě mrzelo, že jsem se s vámi na srazu nesetkala, snad to napravím na podzimním...

Měla bys asi nosit sebou pepřák ve spreji, je to celkem spolehlivé, myslím si. Já ho sice nemám, zatím vím, že bych jakéhokoliv psa - agresora zpacifikovala, ale já jsem dost od rány. :D
Lída, greyové Jet, Boss a Tiny, podenco Luna, Dani a Tíma (Timanfaya) plus další ...
http://wildowl.webnode.cz/
http://wildowl.rajce.idnes.cz/
http://www.youtube.com/user/rejcka13?feature=mhum
wild owl

Příspěvekod Martina.vac v 24 kvě 2011 07:01

Já nosím pepřák, zatím jsem ho nepoužila, ale člověk nikdy neví.
Martina, Radek, Zuzana a Filip, Frank a Sonny, kocouři Merlin, Black a Chris, činčilák Viki, chameleón Hugo a agamy Agáta a Světlana
Martina.vac

PředchozíDalší

Zpět na Adoptovaní