Adopce chrtů - Greyhound Adoption Czech Republic

Adopce psů - greyhound, galgo, lurcher a podenco

Přejít na obsah

SURI (Sue - Kereight Dawn) & BUČ ( Sparkys Michael)

Zde se dozvíte vše o adoptovaných pejscích v ČR. Zadejte profil svého pejska.

Re: SURI (Sue - Kereight Dawn) & BUČ ( Sparkys Michael)

Příspěvekod Verda v 15 srp 2011 07:46

A když barfoval, tak měl zoubky ok?
Verda

Příspěvekod Zuzcha v 15 srp 2011 18:47

Takhle holky, on byl celoživotně na chrtích granulích, ty zuby má spíš špatné geneticky (odhalené krčky, ustupující dásně) mezi jedním a druhým zubem a dásní má takové díry, které se zanesly kamenem že to nakonec vypadalo že má pilu jako žralok. To určitě není barfem.
Surinka jako každý druhý adopťák přijela taky se zubním kamenem. Ale na čištění utz došlo až nyní.
Co se těch kostí týče, vet si taky myslí, že to tím barfováním spíš není, že to už měl. Přeci jen, měla jsem ho neco přes půl roku když se to stalo, to by se tak rychle do tohoto stádia nedostalo.
Dono, koupila jsem si jakmile vyšla knížku o barfu od Novosádlový, digi váhu a jedu teď na gramy přesně, abych měla klid. Přidávám také vit. C aby se vápník lépe vstřebával. V těch min. co jim přidávám totiž není a tak co já vím, třeba v tom zimním ovoci a zelenině bylo Céčka málo ... kdo ví.
Až do něj vet bude podruhé vrtat a vyndavat mu ty šrouby a pokud budou kosti stále tvarohové, nechám mu udělat krevní testy, zda nejde o nějaké onemocnění.
Zuzka, Laura a jejich smečka Suri a Butch (greyhounds) a pan Šedivý
Zuzcha

Příspěvekod Dona v 15 srp 2011 20:09

Tak to jo. S tou knížkou - sice jsem tu na ní dávala odkaz - ale ještě jí nemám :oops: . Hlavně ať se dá Butch co nejdříve dokupy a nic to není... {5;17}
Dona

Příspěvekod Zuzcha v 09 říj 2011 11:47

Ahoj chrtí nadšenci :)
Adopce Delly mě tak rozradostnila, že se tu musím taky s mýma chrtama mihnout {5;34} {5;34}
Máme se skvěle, oba psi jsou zdraví, hraví a klidní {5;15}
Těšíme se až bude Dellinka v MB a pojedeme ji navštívit na zahradu :). Zatím si na to pořádně odpočineme
Přílohy

říjen 11 003.jpg
říjen 11 003.jpg (122.87 KiB) Zobrazeno 1817 krát
Zuzcha

Příspěvekod Magda v 09 říj 2011 12:26

Super fotka, Zuzana má takhle vyfoceného Bedříška a Jenny nám se takové foto nikdy nepovedlo. U nás si lehají na sebe :P Jinak budoucí páníčci nezmínili, že se znáte, vybírali mezi Pam a Dellou, vzhledem ke kočičkám jsem doporučila mladší a tvárnější a kupodivu i klidnější Dellu. Tak doufám, že jsem se nesekla, ale naučili se to jiní naučí se to i Della. Probrali jsme obě povahy a když Della šla ukázat jak jí jsou putna malí pejsci, bylo rozhodnuto :P
Magda

Příspěvekod Zuzcha v 09 říj 2011 12:45

u nás se zase vedou jen tyhle polohy :))
Magdi já je ještě ani osobně neznám, ale už měsíc komunikujeme přes tu mou kolegyni z práce, posílala jsem jim fotky jak Suri zvládla soužití s kocourem apod. Vím, že vlastně původně chtěli Santi, ale nějak jim tesně před nosem spadla do rezervace. V sobotu jsem trnula a čekala na zprávy a byla si jistá, že jakmile přijdou k Vám mezi chrty, tak je osloví min. polovina z nich a bude fuk že to není Santi :). Mám z toho velkou radost :)
Zuzcha

Příspěvekod Magda v 09 říj 2011 12:58

Zuto, Santi jsem jim rozmluvila já. Ona potřebuje parťáka a zkušeného chrtaře aby ji vedl a vychoval. Je to tele, ničitelka a jak je sama doma tak jodluje. Dveře nám zničila hned po příchodu k nám za půl hoďky. Sice se už dost uklidnila, ale s faraonem stejně starým jí bude lépe. Jsem pána upozornila, že si užije, no a páníčci Delly když Santi viděli, tak se jim moc líbila, nicméně když předvedla své kousky, byli rádi, že jsem jim to rozmluvila :lol:
Magda

Příspěvekod Zuzcha v 09 říj 2011 17:03

aha, no takže vlastně všechno dopadlo jak mělo :)
Zuzcha

Předchozí

Zpět na Adoptovaní