Adopce chrtů - Greyhound Adoption Czech Republic

Adopce psů - greyhound, galgo, lurcher a podenco

Přejít na obsah

Oscarek

Zde se dozvíte vše o adoptovaných pejscích v ČR. Zadejte profil svého pejska.

Re: Oscarek

Příspěvekod Martina.vac v 22 pro 2010 10:37

Leni, já jsem včera večer přemýšlela, kterej to pejsek byl takovej divoch, taky by mě zajímalo, jak to všechno zvládají.
Martina, Radek, Zuzana a Filip, Frank a Sonny, kocouři Merlin, Black a Chris, činčilák Viki, chameleón Hugo a agamy Agáta a Světlana
Martina.vac

Příspěvekod pupulu v 22 pro 2010 11:31

U Oskárka to nebylo vůbec jednoduché,po zdemolování kennelky už jsem začínala být v radách bezradná.až panička vymyslela nápad průchozích dveří pro pejsky.On totiž chce Oskárek ven hlavně když tam zaslechne jejich druhého venkovního pejska.Který je venku zvyklí,je z útulku a nešlo brát ho domů..
Udělali pánečkové tedy průchozí dveře a Oskárek se může kdykoli jít ven juknout co se děje.Když se dostatečně přesvědčí,že jeho pomoc kolega hlídač nepotřebuje jde zpátky do tepla.A od té doby to tak funguje a doma je klid a čisto.Snad už je to trvalé a bude to fungovat i nadále!!!
Dal nám,ale zabrat chlapec... {5;26}
pupulu

Příspěvekod wild owl v 22 pro 2010 11:37

Tak tohle je opravdu dobrá zpráva! :113: :41:
Lída, greyové Jet, Boss a Tiny, podenco Luna, Dani a Tíma (Timanfaya) plus další ...
http://wildowl.webnode.cz/
http://wildowl.rajce.idnes.cz/
http://www.youtube.com/user/rejcka13?feature=mhum
wild owl

Příspěvekod Dona v 22 pro 2010 13:26

:113: U nás mají psi také průchod ven, když nejsme doma. Dřív to měli pokaždé, teď už jen když jedeme pryč na celý dlouhý den. Dona se asi stejně válí na gauči a Lery určitě párkrát ven vyběhne, podívat se, co je nového.
Dona

Příspěvekod Zuzcha v 22 pro 2010 14:27

tak to je parádní vychytávka ""5-() ""4-() ""4-() ""4-()
Zuzka, Laura a jejich smečka Suri a Butch (greyhounds) a pan Šedivý
Zuzcha

Příspěvekod pzlkovanova v 22 pro 2010 14:48

Jo jo, pupulka, která si vzala tento "případ" na starost se tedy pořádně zapotila, stejně jako páníčci... Naštěstí se našlo toto řešení a snad už bude vše v pořádku ;)
pzlkovanova

Příspěvekod Lenka Č v 22 pro 2010 16:06

""4-() ""5-() a ty průchozí dveře jsou dobrej nápad,jsem dostala nápad,jdu schánět manžela :67:
Lenka,Michal a Matýsek+ grey Bob,afghán Barbucha Armani a Agátta hroznýšová a Emilie osminohá
Lenka Č

Příspěvekod baudischova v 16 led 2012 14:43

Tak jsem zase jednou objevila stránky fóra, tak tady musím nechat pár informací :) Oscarek se má dobře, má už tři vlastní gauče, my bohužel jen jeden :D Občas mám pocit, že je tady pán on a ne my, občas zase, že je to převtělené mimčo a ne pes :) jinak je zdravý, občas i poslušný a hlavně ustali neustálé bitky. Danny musel bohužel zpátky do útulky, jeho věčné utíkání začalo být problémové pro celou vesnici, navíc objevil kouzlo lovení slepis a ve vsi jich podezřele ubylo :cry: Ale s fibinkou si začli konečně rozumět, dokonce se snad mají rádi :-D Z Oscara je úplně jiný pejsek, nedávno jsem zavzpomínala na steré šílené časy a kde je jim konec. jen ta nenažranost mu zůstala, minule dokonce někde objevil tubu sklářského tmelu a celou ji zdolal, měli jsme pak na zahradě samá bílá hovínka :-D nechápu, kde ji objevil a co mu na tom chutnalo, ale hlavně, že mu neublížila. V těchto situacích jsem z něho trošku na infarkt a na veterinu už se bojím jezdit, pan doktor mu říká pes sebevrah :-D Teď když je mokro, tak hrozně rád lítá po zahradě a brzdí skluzem po zádech, občas to vypadá dost nebezpečně, zrovna nedávno ho zabrzdil až drátěnkový plot :-D navíc se naučil nový koniček, přenášení boty z jednoho místa na druhé, hlavně rano když člověk pospíchá, tak je fakt příjemné skákat po baráku po jedné noze. Průchod dveřmi pořád úspěšně funguje, jen máme teď problém, že párkrát proletěl tak rychle, až si odřel nožku a teď ne a ne se to zahojit. Když se mu na tom udělá strup, tak si ho vylíže. Zkoušela jsem všechno možné (Zavázat a překrýt oblečkem, přelepit, mažeme hojící mastičkou, ...) Ten zmetek totiž ví, že si to nemá lízat, takže celý den, když ho hlídám, tak si toho ani nevšimne a pak stačí jít na záchod a už to má zase do masa. Nemáte nekdo radu, nebo podobnou zkušenost?
baudischova

Příspěvekod Dona v 16 led 2012 15:23

Dobrý den. Psi jsou samoléčitelé a tak si většinou nenechají od nás poradit a domluvit. My jsme nedávno léčili úraz a ač je naše Dona vzorná pacientka, když šel dolů obvaz a zůstaly strupy, taky si to chtěla "léčit". Neexistuje nic lepšího a jednoduššího než je chrtí košík, takový ten s tou výplní. Bez toho se to bude léčit opravdu dlouho. Greyové jsou na košík ze své domoviny zvyklí, takže to není žádný stres. JO, není to ono, budou se o vás otírat a dožadovat se sundání, ale je to jediná volba, jak být brzo fit. {5;35}
Dona

Příspěvekod Verda v 16 led 2012 17:06

Dobře, že už Oscárek ví, že se doma neřve :)
Verda

PředchozíDalší

Zpět na Adoptovaní