Adopce chrtů - Greyhound Adoption Czech Republic

Adopce psů - greyhound, galgo, lurcher a podenco

Přejít na obsah

Harry - lurcher Ireland

Zde se dozvíte vše o adoptovaných pejscích v ČR. Zadejte profil svého pejska.

Harry - lurcher Ireland

Příspěvekod L + L v 06 čer 2010 21:04

Harry je asi dvouletý drobnější lurcher, hravý a přitulný, má rád společnost lidí i ostatních psů, nemá žádný problém ve smečce ani při venčení.
Harry přijel 5. června 2010 po ose do Chrastvy.

Ivana:
Harry už je doma a na pelíšek si velmi rychle zvykl. Krásně poslouchá a vrací se na své místečko hned a rád.
Noc byla trochu divoká, v jednu v noci jsme uklízeli dvě řídké hromádky na koberci a počůranou skříňku, nad ránem jsme vyli jako na úplněk a od sedmi hodin jsme venčili. Přes den jsme pilně trénovali venčení a zkoušeli jsme i chvilku být sám v domě. Byli jsme na zahradě, tak nás neustále kontroloval, jestli tam opravdu jsme.
Seznámil se se sousedovými pejsky, dokonce jsem u dědy na zahradě zkusili běhat. Harry vedl, mě padaly pantofle. Trochu se bojí sejít schody, ale s obojkem a na vodítku mu to jde moc dobře. Za úspěchy se odměnil kuřecímu stehýnky, které zbyly po obědě na stole, mě varovali, že krade. no k večeři byly jen brambory.
Teď spí, je vyčesaný a vytřený vlhkým hadříkem. moc si to užíval.
Než zalezeme do pelíšků, půjdem ještě ven a pak všichni do postýlek. vám všem velké uznání a díky.
Dobrou noc

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Klikněte a podívejte se na další naše nová videa, je jich už více než 450 !!!:
video.html
L + L
Administrátor

Re: Harry - lurcher Ireland

Příspěvekod Verda v 07 čer 2010 09:44

Harry, vítámě Tě! Krásné fotečky {5;13}
Verda

Příspěvekod Tereza T v 07 čer 2010 09:48

Harry má dost nezvyklou barvu, je mnohem hezčí, než na těch prvních fotkách. A ta uhrančivá očiska. Krasavec. ""5-()
Tereza, Igor, Štěpánek, Mareček a Robinek a dále lurcherka Annie, kočka Micka a skinny Kikinka
Tereza T

Příspěvekod wild owl v 07 čer 2010 10:19

Jojo, je to opravdu krásný pejsek. Tak ať se ti tu daří, chlapče. :P :103:
Lída, greyové Jet, Boss a Tiny, podenco Luna, Dani a Tíma (Timanfaya) plus další ...
http://wildowl.webnode.cz/
http://wildowl.rajce.idnes.cz/
http://www.youtube.com/user/rejcka13?feature=mhum
wild owl

Příspěvekod Návštěvník v 07 čer 2010 10:20

Harry je skutečně nádherný pesan. I my se přidáváme a přejeme krásný život v novém domečku.
""5-()
Návštěvník

Příspěvekod Azzamína v 07 čer 2010 10:29

Zdravíme nové příchozí:) Harry byl můj favorit, než "vyhrál" Soberano...i přesto jsem se pořád na něj chodila koukat, kdy už dostane svou rodinku...je opravdu nádherný, je v něm cosi zvláštního...první dny zvládáte skvěle...jen tak dál...za pár dní se vše naučí...co mohu říct z naší zkušenosti, k tomu, aby se Soberano u nás cítil opravdu doma bylo zapotřebí cca 2 měsíců. Pozorujeme to den za dnem...kdy předtím byl třeba nervozní z nějaké cesty či výletu, což už teď není...uvidíte jak to budete mít s Harrynkem...těšíme se na další fotky...
Azzamína

Příspěvekod Kačka v 07 čer 2010 16:24

Ahoj Herryčku! :) Jsi opravdu překrásný pesánek! Přejeme ti s tvojí novou rodinkou jen samou radost a štěstí :54: , jak znám tvou paničku jistě ti bude moc dobře, udělá pro tebe všecko co může! Moc vám to spolu na fotkách sluší!!! {5;13} Tak ty sis dával kuřecí stehýnka, no to musela být dobrota, příště jistě dostaneš celé kuře ""-1() :24: Když bude mít panička čas, tak ve středu po práci bychom tě přišly navštívit, Minnie se tě už nemůže dočkat! {5;35} Tak jsem přemýšlela jestli jste nemohli být v Irsku spolu, že byste se jako znali? :39: To by bylo krásné shledání, no však uvidíme, tak pa, buď hodný chlapeček, nezlob paničku a snaž se jí poslouchat, uvidíš určitě za to vždycky něco kápne! :21: :69:
Mags, Daronek, Kačka, Michael a Minnie která v našich srdcích navždy zůstane
Kačka

Příspěvekod Veronika v 07 čer 2010 18:19

Gratulujeme Harrymu k nové rodince, je kouzelný.
Veronika, Martin, kočičky Matýsek, Macík, Máma, Mikuláš a zlatíčko Jim
Veronika

Příspěvekod Ivana Štefková v 10 čer 2010 07:47

Ahojky všem, kdo nám fandí. Máme za sebou další dny, měla jsem dovolenou, tak nám bylo krásně. Sice asi nezvykle teplo, my človíčci jsme na to čekali jak na smilování, ale Harrymu bylo až příliš teplo. Poznával prostředí na zahradě a moc se mu tam líbilo. Už z něj vykukuje krásný rošťák a projevuje radost.
má už své rituály, po schodech jen s páníčkem na vodítku, na zaťukání přijde k misce a na povel se vrátí na své místo. u dědy na zahradě ukazuje, co umí. Je jak vítr, sprint na krásné zelené zahradě si nesmírmě užívá.
S hygienou je v pohodě, doma už nic nevyvedl, jen trochu zvracel, ale prý je to normální, že se čistí.
Včera přijela Kačka s Minnie a hned byli kámoši, samá pusina a legrace. večer byl dostatečně unaven, tak spal celou noc, ani ráno před šestou se mu nechtělo. Dnes bude poporvé dopoledne sám a celý den beze mně. Jak to dopedlo vám napíšu zase příště. A přidám fotky. Azase díky všem, že jste. Iva ""5-()
Ivana Štefková

Příspěvekod pzlkovanova v 10 čer 2010 08:18

Super Ivčo, že se vám s Harrym takhle daří.. a nebojte nic, kdyby náhodou dnes až přijdete něco vyvedl při jeho premiéře, nepropadejte panice - vše se časem urovná.. s nějakými nehodami se prostě musí počítat..
Ale třeba to zvládne na jedničku krasaveček jeden {5;13}
pzlkovanova

Další

Zpět na Adoptovaní