Adopce chrtů - Greyhound Adoption Czech Republic

Adopce psů - greyhound, galgo, lurcher a podenco

Přejít na obsah

Harry - lurcher Ireland

Zde se dozvíte vše o adoptovaných pejscích v ČR. Zadejte profil svého pejska.

Re: Harry - lurcher Ireland

Příspěvekod pzlkovanova v 10 čer 2010 08:22

s dovolením vložím fotečky z radostného přivítání Harryho ..
Přílohy

IMG_0164.jpg
s paničkou :)
IMG_0164.jpg (107.78 KiB) Zobrazeno 1621 krát

IMG_0200.jpg
s páničkem
IMG_0200.jpg (125.97 KiB) Zobrazeno 1620 krát
pzlkovanova

Příspěvekod Verda v 10 čer 2010 08:53

Krásné fotečky! Pesani si musejí navyknout, že nemohou vykonávat potřebu jak se jim zachce.. Je třeba dobu pomalu prodlužovat. Maminy Majla vydrží v pohodě 8h, když to jinak nejde, ale můj Nibbler je horší - max 5h, musím si dávat pozor, zda třeba nejedl nějakou tyčinku ráno - pak mnohem víc pije a po 4h tam je louže jak rybník. nemyslím, že by to dělal schválně, prostě nevydrží. V pondělí dostal před odchodem do práce morkovou kost a za 4h mě uvítal bobek rozťapkanej po většině bytu - moje hloupost - je zvyklý po jídle ven...
My většinou jdem ven v sedm, pak jídlo, před osmou rychlé vyvenčení, v pauze na oběd (ve 12h) znova, do tří se mnou pobývá v práci, další jídlo a větší procházka, zahrada a venčení před spaním 22-23h...má to dobře zařízený :lol:
Verda

Příspěvekod Ivana Štefková v 10 čer 2010 08:58

Petro, moc Vám děkuji za fotky, moc Kráááásné, udělala jste mi velkou radost, ta druhá fotka ,kluci, budou asi na ploše, teď už dva moji miláčci.
Verdě díky za rady, teď mám doma syna, ale pak budou muset pomoci i moji rodičové, co bydlí v sousedství.
Jste zlaté.
Ivana Štefková

Příspěvekod Azzamína v 10 čer 2010 21:48

Zdravíme krasavce Harryho a páníčky...krásně všechno zvládáte...osamocení taky prostě patří ač ne zrovna do oblíbených činností smečky. Je potřeba pejsky zvykat na samotu, i kdyby to nemělo být pravidelně, abychom nakonec nebyly otroky svých pejsků. Nejlepší je postupné zvykání, hlavně v těch kratších intervalech, delší dobu už pejsek tolik nerozezná, jestli jste pryč 3 nebo 5 hodin. Každý to snáší jinak. Náš Soberano byl od začátku v pohodě, sice trochu popiskoval, ale pak si jde lehnout a spí. Náš původní chrt afghán Azzam měl se samotou velké potíže, byly s tím i velké problémy se sousedy, ale s příchodem chrtího kamaráda Sobíka jako když utne, kluci jsou spolu a v pohodě. Lehnou si a většinu času prospí, někdy dostanou něco na kousání.
S čůráním uvidíte, ale zdravý pejsek by měl vydržet těch max.8 hodin, než přijdete z práce. Občas je to forma protestu či stresu nějaká ta louže, jindy to, že ti pejsci na toto nebyli prostě zvyklí...až se naučí, že jste jeho doma, čůrat si tam nebude. Soberano je teda v tomto zlatý...když je to mimo zavedený režim, tak si řekne, pochází, kňučí a čučí na dveře. Je zlatíčko...ostatně jako všichni...těšíme se na další krásné fotky.
Azzamína

Příspěvekod pzlkovanova v 11 čer 2010 09:34

Ivčo, přidáte se na velkou procházku v ZOO? více info zde: viewtopic.php?f=63&t=968&start=80
pzlkovanova

Příspěvekod Veronika v 21 čer 2010 15:18

To by bylo fajn, kdybyste přijeli do zoo. Moc bych chtěla Harryho vidět.
Veronika, Martin, kočičky Matýsek, Macík, Máma, Mikuláš a zlatíčko Jim
Veronika

Příspěvekod Ivana Štefková v 21 čer 2010 19:30

Moc vám děkuji za pozvání, rádi bychom s Harrym přijeli, ale mám službu v nemocnici, takže je mi líto. Ale aspoň vám napíšu, jak to vedeme u nás na venkově. Harry si náramně zvykl, krásně projevuje radost, hraje si s Enny a nejvíc si užívá volnosti na zahradě u dědy na "dostihové dráze" je k nezastavení a doma laškuje jako neposlušné dítě. Úplně mu z očí čtete, jak je šťastný . Už tři dny doma nic neprovedl, myslím tím nevyčůral. našli jsme režim venčení, co mu vyhovuje. dnes jsme byli dopoledne všichni doma a vydržel s náma celých sedm hodin, pak jsem spíš nevydržela já a šli jsme ven, nepršelo!!! hurá.
Doma ikdyž má měkký pelíšek, tak znárodnil sedačku a moc se mu tam líbí. Už nemáme srdce ho odsud dostat, tak si k němu vlezem a mazlíme se tam všichni pospolu.
Mám už o dvě kila méně, brzy vstávám, chodím víc na čerstvém vzduchu, takže je prospěšný i po této stránce. Milují ho i moji rodiče, takže hlídání , když bude potřeba, tak klapne.
Tak se mějte v ZOO moc fajn a určitě se brzy sejdeme třeba poblíž Brna. Opakuji se, ale vám dík za Harryho. Iva
Ivana Štefková

Příspěvekod pzlkovanova v 21 čer 2010 20:43

Super zprávičky o Harrýkovi - škoda, že nedorazíte do ZOO, ale určitě se zase na nějaké akci brzy uvidíme :) ,, tak zdravíme krasavce {5;13}
P.S.: já jsem Tajgyho na sedačku taky nechtěla pouštět - no vydržela jsem déle než vy (cca 2-3 měsíce) ale teď už je sedačka samozřejmost - vždyť oni si to zaslouží {5;35}
pzlkovanova

Příspěvekod wild owl v 22 čer 2010 03:08

Jojo, klasika, nakonec jim dost dovolíme... mně se psi léta nesměli ani přiblížit k posteli - teď se mi tam většinou nacpou tři.
{5;24}
Lída, greyové Jet, Boss a Tiny, podenco Luna, Dani a Tíma (Timanfaya) plus další ...
http://wildowl.webnode.cz/
http://wildowl.rajce.idnes.cz/
http://www.youtube.com/user/rejcka13?feature=mhum
wild owl

Příspěvekod Ivana Štefková v 22 lis 2010 19:29

Ahojky všichni, hlásí se Harry. trošku se stydím, že jsem se dlouho nehlásil, ale znáte to, ten čas tak rychle plyne a už tady budou Vánoce. Dnes mám štěstí, panička je celý den se mnou doma a poctivě se věnuje fotkám a přetahuje je do pc, tak vám taky nějaké pošleme, aby jste věděli, že se mám moc fajn. Za dobu, co jsme se neozvali, se Ennynce narodilo osm štěňátek. ze začátku jsem byl trochu z nich mimo, ale postupně jsem si na ně zvykl, že teď když už jsou u svých nových pánečků, je mi po nich smutno.
A tak se občas domluvíme s Kačkou a Renatou (to jsou kolegyně, co mají Mags a Brendyho) a jdeme na nějaký společný výlet. Jen je mi v autě poněkud špatně a paničce to hezky poblinkám. no asi musím jezdit hladový. Zajímavé je, že na zpáteční cestě je to už v pohodě.
Moc děkuji paní Lacinové, že mě dala do mé rodinky, jsem tu moc spokojený a mám se fakt super. Baštím Orijen a vařené masíčko ,co mi vozí Slávek přímo z jatek, taky vitamínky a sem tam dobroty. Jsem totiž pořád hubený a tak mi dopřávají, abych se na zimu trochu obalil. Ale zima mi nebude, ode dneška mám nový zimní kabátek s kapuckou, tak se už těším na sníh a pořádnou zimu. Snad mi neumrznou paciny. Máte někdo něco na nožky?
Vy všichni pesani, co si budete číst můj pozdrav, se mějte moc a moc dobře, užívejte si toho blaha, kterého se nám dostalo díky adopci. Na všechny se moc a moc těším na příštím setkání v Novém roce 2011.Zdraví vás Harry a Iva
Ivana Štefková

PředchozíDalší

Zpět na Adoptovaní