Adopce chrtů - Greyhound Adoption Czech Republic

Adopce psů - greyhound, galgo, lurcher a podenco

Přejít na obsah

Sala šumava

Zde se dozvíte vše o adoptovaných pejscích v ČR. Zadejte profil svého pejska.

Re: Sala šumava

Příspěvekod Rosťa-OV v 13 čer 2010 20:56

ja bajaja , už VÍM...sem ji viděl na fotce v nabídce...moc hezky vybarvená holčina !!!! a to ostatní se podá,chce to času kapku a zvykne si a otrká vůči těm pesum jinym.....tak ať se máte spolu moc fajně !
Rosťa-OV

Příspěvekod Girlie v 13 čer 2010 21:23

Tenhle problém se s trachem z jiných psů jsme si také prodělali. I když doma ve smečce byla v pohodě, tak při procházkách Sky učůravala strachy, když se za plotem objevil jezevčík. Pomohl cvičák a spolešnost cizích psů, kteří nám dělali společnost. Časem se nejen zbavila strachu z nich, ale dokonce neměla problém ukázat, že si nehodlá nechat všechmo líbit.
Girlie

Příspěvekod mrazík v 19 čer 2010 18:21

Zdraví sala ze šumavy.Sala už je v pořádku,nekašle ani nechrčí,nejradši lítá venku v dešti,nebo honí kočky.jesi chcete vidět nové fotky sali tak se kouknete na www.salasumava.estranky.cz http://www.salasumava.estranky.cz/fotoa ... cddd1.html {5;35}
mrazík

Příspěvekod pupulu v 19 čer 2010 18:26

Krásné stránky má Salinka a vypadá moc spokojeně! {5;13} {5;1}
pupulu

Příspěvekod Magda v 19 čer 2010 21:38

Užívá si to holka klasicky po chrtovsku, gaučing je nejlepší. :lol:
Magda

Příspěvekod mrazík v 21 čer 2010 21:09

Jojo gaučing to je nejlepší chtí sport {5;23} Další sport Saly je lov sousedovo koček,zatím neůspěný.Sala si dnes již podruhé zaplavala v rybníce,šla se napít uklouzla po mokrej trávě a bylo plavecké kolečko.Taky se jí nelíbí černá folie proti plevelu na skalce,jak někde kousek kouká ze země hnedse ho snaží vyhrabat,no dílo!!. {5;26} Dalsí oblíbené místo Saly je kuchyně,nikdy byvh nevěřil jak vysoko došáhne,všechno musíbejt neustále zavřený a schovaný ,jinak máme smůlu.Taky co se týče krmení ,at se dá saly cokoli jiného než granule,hned si to letí zazrabat a je jí jedno jestli rohlík nebo kost. {5;15}
mrazík

Příspěvekod Petra v 22 čer 2010 08:06

{5;24} vítejte mezi rodinamy, které se konečně naučily uklízet kuchyň
{5;32} nejste v tom sami
Petra

Příspěvekod wild owl v 22 čer 2010 09:40

:24: Jo a stejně, až už budete umět perfektně všechno jídlo uklízet, se vám stane třeba to, že necháte návštěvu u stolu s bábovkou, odeběhnete pro něco - a návštěva půjde za vámi, nepoučena, že jídlo se navrch nesmí nechat. Nebo připravíte plato vajíček pro příbuzné z města, a sestřenka, místo aby počkala u vajec a malého dítěte doma, se vypraví za vámi koukat na dojení (tenkrát z 30ti vajec jich zůstalo celých 8). A také pozor na máslo, mně když se k němu posledně dostali, někam si ho kus někdo z nich schoval nebo zapadlo a našli ho později - výsledek je několik mastných fleků na podlaze v kuchyni (broušení prken nás čeká po skončení ostatních stavebních úprav, tak to zatím nedramatizuji).
{5;24}
Lída, greyové Jet, Boss a Tiny, podenco Luna, Dani a Tíma (Timanfaya) plus další ...
http://wildowl.webnode.cz/
http://wildowl.rajce.idnes.cz/
http://www.youtube.com/user/rejcka13?feature=mhum
wild owl

Příspěvekod Petra v 22 čer 2010 09:50

výborné je, když z chlebíčků zbyde petržel a kapie... ((10:))
Petra

Příspěvekod Magda v 22 čer 2010 10:40

Tak u nás je to tvrdý chléb, uzmutý v nestřežené chvíli, který schraňuju pro sousedy, a skořápky od vajec, které Amy včera natahala do postele. Na sporáku už nic nenechávám, nejlepší byla včera Abbejka, která viděla jak vařím polévku, a vyndala jsem kuřecí kosti na linku, vzhledem k tomu, že jsem tam byla, nedovolili si psi nic, nicméně Abbejka došla za manželem k pc a žďuchala do něj, tak na mě volal, že chce asi ven, odvětila jsem, že právě všichni z venku přišli, tak se manžel zvedl a následoval Abbejku která ho vedla, hádejte kam?
Do kuchyně, k lince, hlavu položila na linku a žalovala, že já nedám, tak ať to páníček vyřeší, kdybych to neviděla, neuvěřím...
Jasně, že spolu s Abbejkou tam stála celá smečka, no tak jsem jim to tedy obrala, a kosti jsem musela jít vyhodit hned, neboť bych se smečky nezbavila.
Vychcánci jsou to všichni, chytré hlavičky... :lol:
Magda

PředchozíDalší

Zpět na Adoptovaní