Adopce chrtů - Greyhound Adoption Czech Republic

Adopce psů - greyhound, galgo, lurcher a podenco

Přejít na obsah

Sala šumava

Zde se dozvíte vše o adoptovaných pejscích v ČR. Zadejte profil svého pejska.

Re: Sala šumava

Příspěvekod mrazík v 24 čer 2010 19:58

To Sala ani moc nežebrá ,ale všechno krom granulí si sahrabe na zahradě,kde jí to v noci sežerou kočky.Sla je asi divnej greyhound.Lákám jí večer do ložnice do postele...nic.Přijde očichá postel a jde si lehnout na podlahu ke zdi a je spokojená Vodu nejradši chlastá z rybníka,očistou vodu nemá zájem {5;15} {5;38}
mrazík

Příspěvekod Lenka Č v 24 čer 2010 20:23

tak to chce k ní druhýho greye a uvidíte pak už bude normální {5;24}
Lenka,Michal a Matýsek+ grey Bob,afghán Barbucha Armani a Agátta hroznýšová a Emilie osminohá
Lenka Č

Příspěvekod Magda v 25 čer 2010 06:15

Tak já vás uklidním, Amy to trvalo také déle, přijela se Salou, a už asi týden spí s námi, takže ona Sala přijde, a ještě budete mít hlavu v pejru jak jí z postele dostat :lol:
A Bouček, ten nespal v posteli nikdy, Abbejka taky nemá zájem, zato Lašenka ta si lehne klidně i na nás a ráno nechce vstávat. :shock:
Magda

Příspěvekod luckah v 25 čer 2010 06:21

Já se musím přidat - naše Danuzi ze začátku taky do postele vůbec... a teď je tam prakticky první, jakmile se otevřou dveře do ložnice :) A oba jsou tak roztahovační, že začínám přemýšlet, jak je z té postele vystrnadit na pelechy :))
Lucka, Michal, duo černoušků Jack a Danuzi a útulkář Bobeš
luckah

Příspěvekod Zuzík v 26 čer 2010 13:43

Tommovi trvalo více jak dva měsíce, než vylezl na gauč a lehl si do postele. Ale stačilo, aby přijela babička, kterou si neuvěřitelně oblíbila a bylo jasno. Ta ho nalákala k sobě a teď to dělá neustále. Nebojte, vše přijde :-) :-)
Zuzka, Luďěk, dětičky Ben a Anička, číči Zrzek, Sisa, Minie a Buclík a zlatíčko Tommy s bláznivým Aminem + sem tam nějaké to psisko navíc
Zuzík

Příspěvekod mrazík v 26 čer 2010 19:58

Ne,to já se nebojím,jen že jsem slyšel jací jsou gaučáci.To Sala dneska měla plavecký den.Na zahradě mám rybník a dneska tam pořád plavala kačena.Sala celé dopoledne lítala okolo.a snažila se přijít na to jak ji ulovit.Dlouho se jí to nedařilo tak za ní hupla a zase nic,tak si udělala plavecké kolečko, vylezla a byl klid. {5;26}
mrazík

Příspěvekod Lenka Č v 28 čer 2010 14:23

:lol: chytrá holka,ta ví,jak se nejlépe osvěžit :3:
Lenka,Michal a Matýsek+ grey Bob,afghán Barbucha Armani a Agátta hroznýšová a Emilie osminohá
Lenka Č

Příspěvekod mrazík v 27 črc 2010 21:22

Hlásí se Sala ze šumavy.Sala je uplně v pohodě,přez den chrápe na gauči.Po mém příchodu mi pět minut skáče na hlavu a pak si jde odpočnout.K večeru si jde lehnout ke vratům na dromadu písku odkud sleduje provoz na návsi.Když už jí to nebere tak si jde zaběhat na její závodní okruh kolem rybníka.Tam lítá co vydrží,pak se odplazí na gauč a konec provozu. {5;34} {5;35}
mrazík

Příspěvekod pzlkovanova v 27 črc 2010 21:27

:lol: supre náplň dne :) ..zdravíme Salušku a těšíme se na nějaké foto {5;13}
pzlkovanova

Příspěvekod Lenka Č v 27 črc 2010 21:43

takhle přesně se chová šťastný chrt :113: :103:
Lenka Č

PředchozíDalší

Zpět na Adoptovaní