Adopce chrtů - Greyhound Adoption Czech Republic

Adopce psů - greyhound, galgo, lurcher a podenco

Přejít na obsah

James Loskeran

Zde se dozvíte vše o adoptovaných pejscích v ČR. Zadejte profil svého pejska.

Re: James Loskeran

Příspěvekod Verda v 26 dub 2011 07:50

Tak to je telepatie, v sobotu si říkám, jak se má Loskeránek :)
Má pohodičku koukám!!!
Verda

Příspěvekod wild owl v 26 dub 2011 09:16

:113: Krásné pohodové fotky! :P

(Honzo, jedna technická - lze vkládat až 3 fotky na jeden příspěvek, po prvním se dole ukáže volba "další příloha" nebo tak nějak.)
Lída, greyové Jet, Boss a Tiny, podenco Luna, Dani a Tíma (Timanfaya) plus další ...
http://wildowl.webnode.cz/
http://wildowl.rajce.idnes.cz/
http://www.youtube.com/user/rejcka13?feature=mhum
wild owl

Příspěvekod Honza v 09 čer 2011 18:22

Ahoj,

tentokrát se hlásím, protože mám problém...
Můj pes se nikdy zrovna nekámošil s jinýma psama, jak už jsem asi i psal, docela na ně také vyjížděl. No proč ne, každý není společenský, zvlášť když Vás navíc jako psa chtějí ostatní psi přefíknout.
Takže jsem to neřešil, protože je jinak úplné zlato.

No ale dneska jel kolem nás venku pán na kole s malým chlupatým psem v košíku u řidítek, Jimmy ho zpozoroval, chtěl ho zas chytit, ale jak byl psík vysoko a nedostupný, tak Jimmy dostal nepochopitelný amok a kousnul pána do nohy!

Nic podobného se mi ještě za ten rok nestalo, na lidi byl Jimmy vždy hodný, v pohodě i s dětma, vyšších pánů se většinou spíš bojí, takže jsem to vůbec nečekal a nestihnul ani včas stáhnout vodítko.

Zkusím s tím něco vymyslet. Hlavní problém je teda asi v tom dost nekontrolovatelným vyjíždění po zvířatech. Ale nikdy bych nevěřil, že při tom kousne člověka.

Takže jestli máte někdo podobné zkušenosti, prosím o rady, co tak s tím nejlépe udělat, protože nechat to takhle dál plynout už zjevně asi nejde...

Honza
Honza

Příspěvekod Martina.vac v 09 čer 2011 18:31

Naši pesani jsou v poho, ale když někdo vezme psa nebo kočku do náručí (aby je zachránili, ale jinak si jich naši psi ani nevšimnou), mají temno v mozku a chtějí je sežrat...
Martina, Radek, Zuzana a Filip, Frank a Sonny, kocouři Merlin, Black a Chris, činčilák Viki, chameleón Hugo a agamy Agáta a Světlana
Martina.vac

Příspěvekod Magda v 09 čer 2011 19:05

Honzo tohle je na telefon, mám strašný fofr, ale zítra vám zavolám a probereme to. Musím vědět celkově jeho chování. Škoda že jste mu ze začátku nevysvětlil jak se má chovat k ostatním psům, musí je respektovat. Ozvu se zítra.
Magda

Příspěvekod Lenka Č v 09 čer 2011 21:22

záleží jak velkej kousanec nebo chňapanec?
Náš Goldík taky o víkendu exeloval.Přijela kámoška na kole,byla ještě za vrátky,Goldík prostrčil hlavu a chňapl jí za kalhoty(zapomněla jsem jí upozornit,že nesnáší kola)ale jak sebou trhla,Goldík jí udělal díry do kalhot.I zuby na kůži byly drobet vidět.Říká,hele on mě kousl?A já-ukaž teče ti krev?Netekla,takže vyloženě nekousl,ale po papuli stejně dostal a vyfasoval košík.Před tím u nás byla(bez kola) a normálně se od ní nechal pohladit.
Přitom naše holky tady lítají na kolách pořád a to mu nevadí,ale cizý člověk na kole,nebo pošťačka na kole-to se může zbláznit. :39:
Nikdy nemůžem vědět co se jim v danou chvíli odehrává v hlavě....někdy vzpomínka na ošklivou minulost=skrat?
a jak píše Magda,ty malý chlupatý musí respektovat.Náš Boban taky nemůže malý pejsky,ale mi jich na procházkách moc nepotkáváme a když vidíme malého pejska,chytnu Bobana za obojek s povelem nesmíš.
Věřim,že kdyby jsme měli možnost trénovat každý den,už by jsme to měli zmáknutý,Bobek je velice snaživej a chápavej :103:
Lenka,Michal a Matýsek+ grey Bob,afghán Barbucha Armani a Agátta hroznýšová a Emilie osminohá
Lenka Č

Příspěvekod pzlkovanova v 09 čer 2011 22:47

Honzo, určitě se zítra kdyžtak Magdě připomeň s tím telefonátem.. tohle chce probrat a popsat blíže po telefonu.. .ale dle mého názoru chtěl prostě chnapnout po tom psíkovi, ale nedosáhl na něj, tak se mu tam připletl páníček :(
ze své iniciativy by záměrně asi nechtěl kousnout....
pzlkovanova

Předchozí

Zpět na Adoptovaní