Adopce chrtů - Greyhound Adoption Czech Republic

Adopce psů - greyhound, galgo, lurcher a podenco

Přejít na obsah

Tex - greyhound

Zde se dozvíte vše o adoptovaných pejscích v ČR. Zadejte profil svého pejska.

Re: Tex - greyhound

Příspěvekod Lidka v 09 črc 2013 21:33

Jééééé, Texíčku, zrovna nedávno jsem na tebe myslela co asi děláš a jak se máš,když jsem se zajímala o našeho pejska,tak jsem i o tobě hodně četla :-) úplně až do doby, co jsi vyhrál nový domov :-). Hurá, jsi šikovný pejsek,jsem ráda,že ses ozval a že se ti daří nosánku -fakt jsem si na tebe několikrát vzpomněla,jak se asi máš...... :-).Asi jsem to přivolala,měj se hezky a posíláme pohlazení..... :-)
Maldini už s námi není,...avšak poslal nám Tajgyho, jako jeho pohlazení ...
Tiger+L+J
Lidka

Příspěvekod kvetamama v 10 črc 2013 08:46

Krásné fotečky, hezké psaní. Texíčku, máš se moc fajn. A kamarádi jsou príma :-D
kvetamama

Příspěvekod TexI v 11 črc 2013 17:43

Měla bych sem o Texíkovi podávat zprávy častěji, ale od té doby, co ho mám, prakticky nepouštím počítač. A když už někdy u počítače doma sedím, přijde ke mně, nosánkem si hodí moji ruku na sebe, a hladíme a pusinkujeme. Bez diskuse. :-) A než zmenším fotky, abych je dala sem, to je pryč večer, tak to odkládám a radši se věnuju šmudlíkovi.
Kamarády má Texík jen mezi malými pejsky, kteří na něj sice nejdřív štěkají, ale pak si ho oblíbí. On si jich nejdřív nevšímá, a pak si je oblíbí taky. Ale jak potkáme velkého psa, Tex po něm vystartuje. Byla jsem docela překvapená, když to udělal poprvé. Naštěstí jsem ho udržela pěkně u sebe, a tvářila jsem se, že mám tohle jeho chování zmáknuté, ale přece jen se maličko obav ozvalo, když mi prolétlo hlavou, jak platím veterináře tomu druhému psovi.. :-) Přitom, Tex je tak jemňoučký, tulidýlko největší, ale velký pes ho v mžiku změní. A nejde o pobídku ke hře, jako když skáče na člověka za doprovodu těch "baskervillských" zvuků. :-) No, teď už to mám zmáknuté opravdu, zabavím ho, klidně mu něco povídám, takže mi jde u nohou, a setkání s potenciálním "útočníkem" neprobíhá nijak dramaticky. Celkově z něj psi tady mají spíš respekt (i přes uklidňování jejich páníčků, že je to přece hodný pejsek), ale pár jich ho má opravdu rádo.
Tak se mějte, musím jít hladit!
TexI

Příspěvekod jitka v 16 črc 2013 07:02

Dobré jitro Texi a Tvá hodná paničko. Naposledy jsme byli v kontaktu když Texovi nebylo dobře ale naštěstí to nebylo nic vážného. Jsem moc ráda, že jste zvládli náročné vytažení zoubků a čištění. Na fotkách vypadá Texík výborně, má moc hezkou elegantní postavu a lesklý kožíšek. Je skvělý, že máte i možnost občas odjet z Prahy na víkend na zahradu a že má Tex kamarády. Tak si hezky užijte dovolenou a posílejte fotky. Jo a moc děkuju že jste si udělali čas a poslali mi tolik fotek do mailu. Už se těšíme na další z prázdnin. ""9-() {5;35}
jitka

Příspěvekod TexI v 08 kvě 2014 19:49

Zdravíme všechny na setkání i ty, kteří dali přednost válení se v posteli a číhání na zajíce jako Texík. :-)
(Vzkaz od Texe: Žádám, aby panička respektovala, že hlavní náplní mého života je pobyt v denní a noční postýlce a stání na louce čítající desítky minut, při němž se plně soustředím na to, co se kolem mihne. S nějakými procházkami ať mě laskavě příliš neobtěžuje.) :-)
Přílohy

115.JPG
115.JPG (53.58 KiB) Zobrazeno 3083 krát

120.JPG
120.JPG (89.77 KiB) Zobrazeno 3083 krát

125.JPG
125.JPG (70.33 KiB) Zobrazeno 3083 krát
TexI

Příspěvekod TexI v 08 kvě 2014 19:51

A další číhání.. :-)
Přílohy

104.JPG
104.JPG (77.11 KiB) Zobrazeno 3083 krát

107.JPG
107.JPG (77.84 KiB) Zobrazeno 3083 krát

111.JPG
111.JPG (68.16 KiB) Zobrazeno 3083 krát
TexI

Příspěvekod TexI v 08 kvě 2014 19:56

Texíkova nová noční postel a stará denní i s nezbytným polštářkem. :-)
Přílohy

062.JPG
062.JPG (51.61 KiB) Zobrazeno 3082 krát

074.JPG
074.JPG (44.86 KiB) Zobrazeno 3082 krát

089.JPG
089.JPG (38.6 KiB) Zobrazeno 3082 krát
TexI

Příspěvekod Dáša Trojáková v 08 kvě 2014 20:01

Texík si hoví jako král :-). Má se báječně. Dvě velké postele jsou snad snem každého z nás :-D.
ObrázekPes je jediné stvoření, které vás miluje víc než sebe a jestli nejde po smrti do nebe, tak chci jít tam, kam půjde on...
Dáša Trojáková

Příspěvekod Lidka v 08 kvě 2014 23:07

Texíčku jsem ráda, že ses ozval kluku jeden,mám tě spojeného v té "várce", co jsme si brali pejska my, takže si tě dobře pamatuji, jak jsi byl smutný na videu, když si pro okolní pejsky přijeli páníčci a ty jsi smutně koukal a dokonce se ti zaleskly, jakoby slzičky... u tebe sem si toho všimla a dost mě to zasáhlo...jak jsem ti přála na tom videu rodinku .... a ejhle!!! :-) ty se máš, jako král !!! Dvě postele jako letiště a láskyplné zacházení...no to je parádička největší !!!! :-). Je ti dobře a děláš šťastné duše kolem sebe a to je to nejkrásnější, co si můžeme všichni od adopce přát...tak to má být.... měj se krásně a a zase se někdy ozvy...zahřálo mě to - pamatuji se na tebe....hodně štěstí chlapečku a páníčci jste zlatí !!! "1"-() .
Maldini už s námi není,...avšak poslal nám Tajgyho, jako jeho pohlazení ...
Tiger+L+J
Lidka

Předchozí

Zpět na Adoptovaní