Adopce chrtů - Greyhound Adoption Czech Republic

Adopce psů - greyhound, galgo, lurcher a podenco

Přejít na obsah

Tanja - lurcher Ireland

Zde se dozvíte vše o adoptovaných pejscích v ČR. Zadejte profil svého pejska.

Tanja - lurcher Ireland

Příspěvekod L + L v 24 srp 2012 22:39

Do naši velké chrtí rodinky dnes přišla fenka

TANJA

narodila se 12.12.2004 , přijela 17 nebo 18.prosinec 2007 do Prahy k p.Mirič.
Tanja žije v Jihlavě v rodiném domku společně dnes již psím staříkem 16let Piňdou,
který jí zdatně ještě sekunduje na procházkách.
Je drobnější a menší než greyhound.

Tanja s Pinďou
Obrázek

Tak Tě TANJO i s Pinďou, Evou, malým 5-letým chlapcem
a 16-ti měsíčními dvojčátky (také chlapci) vítáme mezi námi
Klikněte a podívejte se na další naše nová videa, je jich už více než 450 !!!:
video.html
L + L
Administrátor

Re: Tanja - lurcher Ireland

Příspěvekod Eva Finková v 25 srp 2012 11:39

Dobrý den, je škoda, že se nepodařilo přetáhnout veškeré příspěvky ze starého fóra, tolik jsem tehdá toho o Tanje napsala, jaké udělala pokroky , když přijela z Irska tak u nás byla asi 2měsíce a dala jsem jí na tzv.převýchovu k p.Eichlerovi do Zlína,který měl zkušenost již s jedním chrtem a to ze zářijového transportu ,ale nejsemn si jistá jestli to byl Swift Cruise-musím dohledat - pouze jsem chtěla Tanju pouštět z vodítka,bylo mí líto, že ona by měla chodit na vodítku a její kamarád Piňda chodil na volno a i když to byly pro nás útrpné 2měsíce co u něj byla, udělala obrovské pokroky a dodnes chodíme na volno :113: samozřejmě jí musím hlídat poočku,když jsou u lesa nějaké srny a zajíci , tak jí musím chytit a dát na vodítko, jinak samo s náhubkem i když je to zlatíčko a nikdy ani nezavrčela,ale to co se tady píše tak všechno také prožila-všeho se bála jak v domacnosti tak i venku.
Dříve jsem byla také navštívit Hilenu v Mostě, tak nevím zda tu ještě je-musím si přečíst adopťáčky a pak jsem byla i v Kadaňi tam měla paní myslím 2,ale už je to 4roky takže musím vzpomínat
přidám nějaké foto Táničky

Obrázek
Eva Finková

Příspěvekod L + L v 25 srp 2012 11:58

Hilena se občas zastaví na kus řeči a Vlasta z Kadaně také.
Klikněte a podívejte se na další naše nová videa, je jich už více než 450 !!!:
video.html
L + L
Administrátor

Příspěvekod Nikola.Mull v 25 srp 2012 15:11

Zdravíme Tanju i s její paničkou! Kdyby měla chuť tak někdy až budeme mít zase Mostecký sraz, tak se můžete stavit. Minule tam s námi byla i Romča - Hilena :-)
Miláček greyhoundí princezna Urla, bývalý dočásek Dream a v Německu Rhyna, Melody a Stacy.
Nikola.Mull

Příspěvekod Yvett v 26 srp 2012 07:07

Jé tolik radosti kolem seba dva pejsky a tři děti. :P {5;15} Mít pejsky na volno je také můj sen. Snad se nám to také za nějaký čas podaří.
Yvett, Columbo, Judy a teddy Jolly
Yvett

Příspěvekod Eva Finková v 26 srp 2012 07:37

Dobrý den,
a to máme ještě 2 kočindy-teda ted už jen jednu Terezku , o Kukynku jsme letos v květnu přišli-někdo ji srazil autem. V zimě,když spí doma tak si chodí lehat do pelíšku k Tánuli- takový se z nich stali kámoši a to se nemohli vystát. Táňa obě holky honila kolem baráku jen je viděla.
Eva Finková

Příspěvekod KEESSIINNKKAA v 28 srp 2012 17:45

Jé,my Tě Tanjo moc a moc vítáme,jsi velká krasavice a těší Nás,že přibyl další lurcher,těch tu totiž moc není:-)hm....Náš Casper byl taky v jednom z těch prvních transportů,mám dojem,že v tom úplně prvním...jsem to četla někde na netu...takže asi jo.
Pes je úžasný tvor,který je schopný věrnosti až za hrob.Od dobře vedeného psa by se mohl leckdo učit jak žít.
KEESSIINNKKAA

Zpět na Adoptovaní