Adopce chrtů - Greyhound Adoption Czech Republic

Adopce psů - greyhound, galgo, lurcher a podenco

Přejít na obsah

Tony greyhound - Ireland

Zde se dozvíte vše o adoptovaných pejscích v ČR. Zadejte profil svého pejska.

Re: Tony greyhound - Ireland

Příspěvekod Verda v 14 čer 2010 09:00

Péťo, jsi úžasná, děkujem! Já moc nevěřila, že to vyjde, když jsem se zájemci poprvé mluvila ""4-()
Verda

Příspěvekod Petula v 14 čer 2010 09:13

Jste úžasně sehraný team ""5-()
Byla jsem u telefonického rozhovoru Verdy a s novými páníčky a moc držela palce, aby to všechno vyšlo. Mám velkou radost, že má Tony svou rodinku ""4-()
Peťula, Pája, Majla, Nera, Valina a šéfová Amy, Pongo (žijící ve Španělsku)+ přímé příbuzenstvo Verdy :-)

Zásadní životní otázka dne:
Chcete muže nebo psa?
Odpověď:
Záleží, jestli si chcete nechat posrat koberec nebo celý život...
Petula

Příspěvekod pzlkovanova v 14 čer 2010 18:39

Takže zprávičky od pana Bekkera o Tonym jsou velice pozitivní :113: Teď mi pán volal a říkal, že jsou s Toníčkem moc spokojeni, noc byla klidná, Tony nebyl ani moc nervózní a spinkal nejdřív s paničkou v posteli a pak se přemýstil na zem.. dneska byl na prochajdě a pán s ním jel dokonce vláčkem na nákup - říkal že se to Tondovi moc líbilo.... Takže super !!! ""5-() o víkendu za nimi zajedu na návštěvu, takže zase podám nějaké zprávičky...

jinak přikládám link na fotečky ze včerejška, kdy jsme Toníka vezli do nového domova ...viz novinky 13.6.2010 http://ticklemetiger.wbs.cz/Novinky.html
pzlkovanova

Příspěvekod Lenka Č v 14 čer 2010 20:00

krásné fotečky :113: páníci jsou na fotkách moc simpatický lidičky a dojala mě fotka jak tam páník mazlí Jacoba,na páníkovi je vidět,jak mu hafík strašně chybí,toník se bude mít krásně,vlastně už se má :105:
Peti,kde jste vzali s Magdou ty zelený šátky,pesanům to s nima moc sluší a já chci taky pro kluky :3:
Lenka,Michal a Matýsek+ grey Bob,afghán Barbucha Armani a Agátta hroznýšová a Emilie osminohá
Lenka Č

Příspěvekod pzlkovanova v 14 čer 2010 20:49

Ano, věřím, že se Toník bude mít moc fajn :)
Leni, šáteček jsem okopíravala od Magdy :65: .. já jsem ho koupila v galanterce asi za 55 kč a na to je nažehlená ta nažehlovačka s greyhoundem..
jinak si myslím, že by vůbec nebyl špatný nápad v rámci adopce nechat vyrobit takovéto šátky s motivem GACR a nějaký nápis jako " jsem adoptovaný greyhound " .. myslím, že by to všichni hrdě nosili a byly by zase nějaké drobné penízky pro GACR z prodeje :3:
pzlkovanova

Příspěvekod Lenka Č v 15 čer 2010 13:41

jj,včera mě to taky napadlo,to by nemělo chybu,kdyby každý hafík měl svuj šáteček :3:
taky půjdu prošmejdit galanterku,moc se mi to líbí :113:
Lenka,Michal a Matýsek+ grey Bob,afghán Barbucha Armani a Agátta hroznýšová a Emilie osminohá
Lenka Č

Příspěvekod pzlkovanova v 21 čer 2010 20:24

V sobotu jsme se byli s Tajgym podívat za Toníkem - vede se mu dobře, páníčkové s ním nemají sebemenší problém :) .. pán s Tonym se k nám dokonce přidají na prochajdu do ZOO {5;13} .. paní nemůže, delší chůze jí dělá problémy, ale alespoň s páníčkem se setkáte :)
a tady pár foteček ze soboty:
Přílohy

T2.jpg
T2.jpg (57.85 KiB) Zobrazeno 1169 krát

T1.jpg
T1.jpg (39.83 KiB) Zobrazeno 1169 krát

T3.jpg
T3.jpg (44.07 KiB) Zobrazeno 1169 krát

T4.jpg
T4.jpg (54.04 KiB) Zobrazeno 1169 krát
pzlkovanova

Příspěvekod Lenka Č v 21 čer 2010 20:53

no toje supr,že půjdou s námi do zoo ""4-()
Lenka Č

Příspěvekod wild owl v 22 čer 2010 03:03

Tonda to taky vyhrál, má před sebou nádherný život. Fotka s panem Bekkerem, objímajícím psa (to byl Jacob?) to jasně dokázala už u Lacinů. :113:
Oni jsou ti hafani všichni krásní a milí a jejich fotky také, ale tahle je podle mě naprosto bezkonkurenční.
Lída, greyové Jet, Boss a Tiny, podenco Luna, Dani a Tíma (Timanfaya) plus další ...
http://wildowl.webnode.cz/
http://wildowl.rajce.idnes.cz/
http://www.youtube.com/user/rejcka13?feature=mhum
wild owl

Příspěvekod pzlkovanova v 10 črc 2010 21:17

Dneska jsem se zase jela podívat na Toníka - no moc mu to seklo! Už má pryč skoro všechnu nahnědlou podsadu a je z něho černý lesklý fešák {5;13} .. tak jsem mu dneska ještě dopřála masáž třezalkovým olejíčkem {5;16}
Jinak je pěkně namotanej ná pánečka... už je pěkně zklidněný, když jsem přijela, tak krásně hajal vedle židle pánečka a chladil se na dalždičkách... ale je pravda, že když jde ven tak je to takovej "janek" což i pán potvrdil... vypadá to, že asi moc nikde nebyl zvyklý chodit, spíš byl někde zavřený, je vytřeštění z aut, kol, když někde něco slyší a tak... ale časem se to určitě spraví :)
Vypadá to , že se má fajn prdelka {5;35}
pzlkovanova

PředchozíDalší

Zpět na Adoptovaní