Adopce chrtů - Greyhound Adoption Czech Republic

Adopce psů - greyhound, galgo, lurcher a podenco

Přejít na obsah

Sue greyhoundice

Zde se dozvíte vše o adoptovaných pejscích v ČR. Zadejte profil svého pejska.

Sue greyhoundice

Příspěvekod Verda v 03 zář 2012 09:23

Jméno: Sue
Závodní jméno: SHE'S EXCEPTIONAL
Barva: Modrá
Datum narození: 7. dubna 2008

Rodina....vhodná k dětem, malým pejskům, s kočičkami je situace spíše nejistá.

Sue je drobná milá greyhoundice, svoje velká nadšení projevuje před miskou s jídlem Je šikovná na vodítku, jako každý grey miluje mazlení, hlazení a péči o kožíšek.
Odběhala 49 závodů.

Sue přijela 1.9.2012 a nyní žije se svou rodinkou v Praze :)

Její původní téma: viewtopic.php?f=98&t=11173
Přílohy

DSC_0012.JPG

DSC_0011.JPG
Verda

Re: Sue greyhoundice

Příspěvekod Verda v 03 zář 2012 09:47

Sue:
Přílohy

sue2.jpg

sue1.jpg

sue.jpg
Verda

Příspěvekod monika v 03 zář 2012 10:35

Tak Sue byla dnes poprvé sama doma, tedy ne sama, ale s Agátou.....:-). Vše proběhlo v pořádku, nic nezničila, soused tvrdil, že nic neslyšel, tak snad to bude ok.
Jinak po schodech už běhá nahoru i dolů, pěkně baští, i když granule samotné moc nee, tak je zalévám vývarem...
Celou noc už spala na svém pelíšku v obýváku, jen se párkrát přišla podívat za náma do ložnice a pak si zase lehla.....
Venčila jsem naposledy večer po deváté, potom až ráno cca v 7. Hned se vyčůrala i vykadila, je moc šikovná, fakt čeká až na ven....
Teď si Agáta donesla uzlík, tak jí ho házím, Sue kouká, co dělá, ale sama k němu jen čuchla a nic...je vidět, že nejsou zvyklí si hrát...:-(
Tak snad se to zlepší, až si víc zvykne, holka jedna šikovná...
Monika, Agáta-bulteriérka a Sue-greyhoundice
monika

Příspěvekod Verda v 03 zář 2012 10:59

Uvidíte ohromné posuny, nejprve týden po týdnu, pak budou další změny... Můj nibek se uvolnil a začal hrát asi až po půl roce! Někteří rovnou...
Verda

Příspěvekod monika v 03 zář 2012 11:47

Už se těším...
Jen jsem lehce nervózni s toho, jak pořád leží na pelíšku, protože jsem zvyklá od Agáty, že je mi pořád za zadkem, hamtá mi po nohách, já o ní zakopávám....a Sue leží na pelíšku, přijde se občas podívat, nastaví kebulku k podrbání, zavrtí ocáskem a zase pěkně leží....mám pořád pocit, že jí něco musí být, že to není normální..:-)).
Jestli jsou chrti opravdu takoví normálně, tak si dovedu představit jich mít i víc...na vodítku krásně chodí, ne jako líná Agáta, kterou musím za sebou táhnout, aby se alespoň vykadila, než uteče zpět do baráku....je to fakt ohromný rozdíl :-)
monika

Příspěvekod Verda v 03 zář 2012 12:02

Pelíšek je její jisté místečko, cítí se tam bezpečně :) Zrovna nedávno mi přítel říkal, jestli si pamatuju, když Nibb přijel a jen tak pasivně ležel (na gauč začal chodit asi až za rok)... Takže jen potřebují čas se rozkoukat a zjistit, že už nikam bez Vás nepojede a vždy se vrátí domů...pak bude jistější a jistější a tím i více uvolněná :)
Verda

Příspěvekod V+G v 03 zář 2012 20:32

Naše Soli je také velice klidná a přitom vím,že je šťastná a spokojená.Prostě má ráda svůj klid....také se příjde pohladit a pomazlit,vítá když příjdem,nebo se točí u dveří,když se chystáme ven,ale jinak je v pelíšku,na gauči,nebo na koberci,ale v obýváku,to je její bouda :-)....někteří prostě takoví opravdu jsou,tak buďte rádi a užívejte si to.Také bych Solinek mohla mít doma pět a šlo by to,ale všichni takoví nejsou,už nevím,kde jsem četla,jaké mají drama s vypravováním ven,jak celá smečka jančí a skáče jeden přes druhého a lítají boty a prostě blázinec.......Soli na povel strčí nosan do obojku a jde se.....je to prostě poklad a Sue tak vypadá,taky bude zlatíčko :-)
Solista+Cherie a jejich lidi....Věra+Venda+Martina
V+G

Příspěvekod monika v 03 zář 2012 20:41

Opravdu je to zlatíčko, ani o ní nevíme....jen na to nejsem zvyklá...
Třeba se ještě rozkouká.....
Vypozorovala jsem, že je krmili asi večer, to začne pobíhat, poskakovat, i na linku mi skočila....tak jí dávám večer, už hezky baští, vyjede misku okamžitě...
Já to myslelal spíš obrazně, že bych jich mohla mít víc..dovedu si představit ten masakr, než konečně s těma pěti kouskama opustí byt...:-)).
Ale přijde mi, že jeden pes jiného plemene (třeba naše bulina) vydá jako dva chrti...
monika

Příspěvekod Morganka v 04 zář 2012 01:24

Tak to je pes od psa-my máme dva nosany ten první Morgan to je neskutečnej ďábel a druhej-Rebel-o tom zas říkám,že je to nejvíc nejhodnější pes.Přejeme spoustu radosti s princeznou je krásná a ty pokroky co bude dělat -je úžasný to pozorovat :103: :113:
Morganka

Příspěvekod Nikola.Mull v 04 zář 2012 10:23

My to tak taky máme, naše Rhyna je totální kliďas, je tichá, člověk o ní neví, netáhne na vodítku a Melody je totální poděs, když se jde ven tak se přes ní člověk nedostane jak skáče a vyvádí, táhne a je divočejší prostě.. :-) Ale milujem je obě! :-P
Miláček greyhoundí princezna Urla, bývalý dočásek Dream a v Německu Rhyna, Melody a Stacy.
Nikola.Mull

Další

Zpět na Adoptovaní