Adopce chrtů - Greyhound Adoption Czech Republic

Adopce psů - greyhound, galgo, lurcher a podenco

Přejít na obsah

Sue greyhoundice

Zde se dozvíte vše o adoptovaných pejscích v ČR. Zadejte profil svého pejska.

Re: Sue greyhoundice

Příspěvekod monika v 26 led 2013 15:20

Děkujeme, já si Angie pamatuju, ta byla jak medvídek....Suinka má holý celý hrudník až do podpáždí, bříško taky - má tam tedy sem tam pár chlupů, ta stehna a jak jsem psala, už jí to kapku začíná řídnout i ve slabinách....snad Biotin zabere, dáváme ho zatím týden, tak uvidíme, na tu štítnou radši dojedeme...
Nikolo, díky, no snad zaroste, stresy žádné nemá, Silvestr byl tochu horší- poříští rok asi odjedu na chalupu, tady v Praze jsou všichni jak na palici, práskaj celej den a i 1.potom taky...
Nastrkala bych jim ty rachejtle do řiti...
Zrovna včera tu byla tchýně a když se k ní Sue otočila zadkam tak se jevila, jak je plešatá...:-))
Monika, Agáta-bulteriérka a Sue-greyhoundice
monika

Příspěvekod vegetka v 02 úno 2013 17:54

Dobrý den Moniko,nám strašně pomohl na osrstění přípravek Giom je to český výrobek http://petshop.vetcentrum.cz/cz/zbozi/1 ... kocky-200g
dokonce nám zarostlo trochu i bříško i když jen chmýřím ono to bříško u greyů nebude nikdy zarostlé a původně jsem to koupila protože hodně línala-teď je línání fakt minimální a ještě jí to narostlo takže super.mějte hezký den Lucka a Ivynka {5;12}
vegetka

Příspěvekod monika v 02 úno 2013 19:45

Díky, ano, to je právě to, co jsem Suince koupila.
Bere dvě tbl denně, tak snad jí ta plešatá prdka zaroste, tu jednu půlku má skoro holou...a ten hrudník má taky pěkně holý....
Zrovna jsem se dívala na fotky a video z příjezdu v září a to byla normálně chlupatá..všechno jí to vypadalo až u nás...
je to pleška plešatá a já jí asi ušiju trenýrky, aby jí venku nemrzla prdka...
Zdravíme Ivinku {5;35}
monika

Příspěvekod monika v 22 bře 2013 09:28

Zdravím všechny a chci se zeptat ohledně obojku, či spot-on proti klíšťákům....
Četla jsem, že greyové mají mít přírodní, ale koukám, že spousta lidí zde dává i normální chemické spot-ony i obojky, tak teď nevím, co koupit, chtěla bych spíš nějaký spot-on za krk.....jaké máte prosím zkušenosti? Díky
monika

Příspěvekod Nikola.Mull v 22 bře 2013 12:59

my máme zkušenost jen jednu sezónu a to jsme dali normálně spot -on mam dojem že to byl ten scalibor nebo tak nějak, ale nemělo by se to protože chrti jsou citlivější na takový věci a mohli by mít nějakou reakci, prostě to neni nejvhodnější. Možností je určitě mnoho ale klíště stejně chytili, protože nic neni 100%
Miláček greyhoundí princezna Urla, bývalý dočásek Dream a v Německu Rhyna, Melody a Stacy.
Nikola.Mull

Příspěvekod monika v 22 bře 2013 19:03

Jj, právě, já vím, píše se to, ale zase jsme koukala v diskusích, že lidi normálně používají chemické obojky a tak..Mám totiž pocit, že to přírodní snad ani moc nefunguje...Tak uvidíme..zkusím něco přírodního, schválně jak to bude fungovat...
Mmch s Urličkou jste velké šikulky, koukala jsem na video jak krásně poslouchá...ale je to teda kus ženský, nebo jestli se mi to zdá...je veliká?
monika

Příspěvekod Nikola.Mull v 22 bře 2013 19:48

určitě je mnohem větší než Suinka protože Sui je dost malinká, Urla má 70cm v kohoutku pro porovnání, moje Rhyna má 64cm, Melody asi 65cm. Dream měla 68cm, takže Urla je moje zatim největší, asi jako bývají kluci no :-) Ale taky se musí vzít v potaz že já mam 160cm :D Ale je to moc šikovná a hodná holka :-) v ničem ta velikost nevadí, myslela jsem že jí nedam do vlaku protože jí neunesu a ona si tam dokázala vyskočit sama ani jsem nestihla reagovat a už byla ve vlaku :D
""-2)
Miláček greyhoundí princezna Urla, bývalý dočásek Dream a v Německu Rhyna, Melody a Stacy.
Nikola.Mull

Příspěvekod Verda v 23 bře 2013 18:38

já také dávala klasickou kapičku za krk a nad ocas... myslím frotline..
Verda

Příspěvekod monika v 24 bře 2013 08:39

Díky, tak to je super, taky dáme kapičku a uvidíme...
Urlička je moc krásná, mně se líbí velicí psi...ale manžel, když na transportu viděl něčí fenu greye- dosti velikou, tak se zhrozil, protože měl nevím proč pocit, že greyové jsou malí, asi tak jako vipeti....takže jsem byla ráda, že je Suinka tak malinká...
Ale mým snem je mít velikého greye..ale to až někdy v budoucnu..
monika

Příspěvekod Verda v 24 bře 2013 08:50

tak to kdyby viděl dillona by nevěřil! ten má tak 40kg :)
Verda

PředchozíDalší

Zpět na Adoptovaní