Adopce chrtů - Greyhound Adoption Czech Republic

Adopce psů - greyhound, galgo, lurcher a podenco

Přejít na obsah

Ashley greyhound

Zde se dozvíte vše o adoptovaných pejscích v ČR. Zadejte profil svého pejska.

Re: Ashley greyhound

Příspěvekod jirinaligocka v 29 zář 2013 11:42

To jste napsala mooc hezky,...a k těm výletům-- podzim je na vycházky do lesa nejlepší,alespoň pro mě, není moc horko, ani moc zima (ale jen když neprší,déšť nemusim)...mějte se všichni krásně a užijte si s "nosanama" pěkný podzim.
jirinaligocka

Příspěvekod jirinaligocka v 06 pro 2013 15:16

Hezký den přeju všem, chci se vás zeptat na takový problem. Od začátku co mám Ashleye, mívá občas takový divný třes ve svalech, myslela jsem si původně, že to je stres,až si zvykne, tak přestane, ale on to má pořád!! což je divný. Nemá to nic společnyho se zimou,ani s aktivitou. Prostě se mu zničeho nic začne třást určitý sval,nebo i část těla,nekdy i celej, jako by měl nějakou křeč, nebo co. Ani když ho hladím tak se nezklidní a je takovej celej ztuhlej.Pak to samo najednou zmizne,přestane. Bojim se, jestli ho něco nebolí? A jestl i jo, jak mu pomoci? Může to mít souvislost s urazem? Určitě měl na dráze,(si já myslím) protože má ulomený špičák a zdeformovaný paspárek, na který si nedá sahnout bez protestů.Nebo to je psychika? Ale v tom případě co dělám špatně?? Nevím , co si mám o tom myslet.Co vy na to?? Zrovna teďko,leží a třepe se jako sulc.Takové jemné chvění to je.Co to může být?
jirinaligocka

Příspěvekod Betynečka v 06 pro 2013 15:23

Hezký den, Jiřino, zkuste mu podávat tak měsíc B-komplex a kdyby obtíže přetrvývaly i potom, tak jedině navštívit veterináře. Držím palečky, aby byl brzy fit.
"Buď si cestu najdu, nebo si udělám vlastní."
Podenco mallorquin Betynečka adopťáčci greyhound Angie , whippet Vendelínek a galgo Dorotka, labutěnka Ellis a naháčka Čiki, Tervík - turbík Cookie, malý knírač Cassie a irský setr Apolena
Betynečka

Příspěvekod jirinaligocka v 06 pro 2013 15:45

Děkuji, zkusím,... no on je fit, až na ty třasy...trvá to jen chvilku, ale i tak mám obavy, jestli mu něco není.Není to normální přece.?
jirinaligocka

Příspěvekod Lidka v 06 pro 2013 16:47

Ahoj Jiři,
náš Maldini to měl jednou - ztuhnul od krku a celá přední polovina i s nohama se mu scvrkávala v křeči - ležel a třepal se...vylekala jsem se ,ale už jsem věděla, že to někteří psi mohou mít. Masírovala jsem mu ty napjaté svaly a taky přední nohy,které se mu chvěly jak pod elektrickým proudem. Asi tak za 5 min to přešlo,ležel,odpočíval a za půl hodiny už chodil po bytě normálka...Přisuzovala jsem to jeho rychlému trysku po zahradě ten den, kde si lítá sám jak chce a zvolí si sám tempo taky jaké chce....takže jsem si říkala, že má normální křeč z toho běhu...lítá dál, ale naštěstí už se to znovu neobjevilo...tak nevím...je pravda, že vylekaní jsme byli všichni...
Když to má Ashley tak často, tak bych se asi poradila s vetem....myslím na vás..a držím pěsti, ať je to jenom absence nějakých vitamínů.... :54: :54: :54: .
Maldini už s námi není,...avšak poslal nám Tajgyho, jako jeho pohlazení ...
Tiger+L+J
Lidka

Příspěvekod Dáša Trojáková v 06 pro 2013 17:10

Rowley to má prý vždycky, když si dá dostih, tak má třes, ale pak zas dobrý.... snad to bude Ashley v pohodě ...
ObrázekPes je jediné stvoření, které vás miluje víc než sebe a jestli nejde po smrti do nebe, tak chci jít tam, kam půjde on...
Dáša Trojáková

Příspěvekod jirinaligocka v 06 pro 2013 19:37

Nojo, jenže Ash to nemá po běhání, ale třeba jen když leží, doma, z ničeho nic.... ale jen chvilku, nekdy déle, někdy míň....ja s nim u veta byla, nic na něm neshledal špatnyho... spíš na mě koukal jak na blba,co si to vymyšlím, připadala jsem si jak psí hypochondr... zkusim přidat ty vitaminy.Ale netřepe se moc, jenom fakt maličko,chvějou se mu svaly,nejde to rozmasirovat, je celou dobu ztuhlej,na hlazení nereaguje dobře v tom stavu.
jirinaligocka

Příspěvekod Verda v 07 pro 2013 12:09

také bych zkusila ten b.komplex...
Verda

Příspěvekod kvetamama v 07 pro 2013 18:02

Jelikož to není vteřinové chvění, ale trvá trochu déle, tak bych to zkusila natočit a ukázala vetovi, ať se vyjádří. Třeba by mimo B-komplexu přidal ještě hořčík. Ony se takovéhle stavy, kdy to není evidentně těžká křeč, špatně vysvětlují, proto by to bylo jednodušší, kdyby to viděl.
kvetamama

Předchozí

Zpět na Adoptovaní