Adopce chrtů - Greyhound Adoption Czech Republic

Adopce psů - greyhound, galgo, lurcher a podenco

Přejít na obsah

Ashley greyhound

Zde se dozvíte vše o adoptovaných pejscích v ČR. Zadejte profil svého pejska.

Re: Ashley greyhound

Příspěvekod Martina.vac v 05 zář 2013 11:59

Já to chápu a beru to. Jsem holt idealista, tak budu dál předpokládat, že se lidi budou chovat zodpovědně. Nejen k sobě, ale především k druhým. Pa
Martina, Radek, Zuzana a Filip, Frank a Sonny, kocouři Merlin, Black a Chris, činčilák Viki, chameleón Hugo a agamy Agáta a Světlana
Martina.vac

Příspěvekod tytynka v 05 zář 2013 13:30

Jo Láďa to pěkně napsal,a je na každém z nás jak se ke svým miláčkům budem chovat. :) Můj chlap by taky nejraději Harryska nechal proběhnout na poli,když vidí v jeho pohledutu tu touhu po rozběhnutí se,ale já bych to nikdy nedovolila. {5;35} Táňa
tytynka

Příspěvekod Lidka v 05 zář 2013 17:22

Tolik tady toho bylo napsáno a s většinou se ztotožňuji.....
Je to jen a jen o odpovědnosti k psovi,kterého jsem si vzala.Já, když kouřím,tak si ničím život sama,protože jsem nezodpovědná k sobě,ale za psa zodpovídám a rozhoduju jaké riziko mu zvolím za něj.. A v tom je ten rozdíl.
On spoléhá na mé vedení a je v mém područí a jaké mu bude nastaveno riziko přežít - to záleží na páníčkovi. Když ho vypustím u kraje propasti a on tam spadne,že letěl za veverkou,tak za to nemůže pes,ale na 100% já.
Takže jednoduchá odpověď- ať si každý páníček zváží jestli láska k jeho psovi je natolik silná,že páníček potlačí chutě dokazovat si jestli coursing jeho "vysloužilý" přítel přežije právě teď bez zranění.(Sami píšete,že mohou mít skrytá zranění,proto byli třeba vyřazeni,jinak by závodili ti mladší ještě teď v zámoří) Proč riskovat? Je tolik způsobů,jak tzv.psa "utahat",ale ono je jednodušší ho vypustit na sprintérskou trať a dokud se nic nestane,tak si tím dokazovat,že to bude něco!!! On bezhlavě poletí,když ho tam nastrčím,byl na to zvyklý a má to rád...
Ale my bychom měli mít všichni rozum, proto jsme si je brali a bereme,aby žili a hlavně dožili zasloužený závodnický život. Tam za mořem za ně taky rozhodovali jiní,zda nechat ještě chvíli,nebo utratit...
A my jsme je vysvobodili z té hrůzy čekání na smrt,tak proč mám teď na to zapomenout a kochat se tím,že tentokrát to ten můj mazlíček doběhl bez zlámané nohy!!! To je pašák a mu se to tak líbí....!!!
Každý ať si to přebere sám v sobě proč si pejska vlastně vzal...

Zlatý citát pro nás páníčky,teď právě vhodný...

"Stáváš se navždy zodpovědným za to, co jsi k sobě připoutal..."

(Antonie De Saint Exupéry)
Maldini už s námi není,...avšak poslal nám Tajgyho, jako jeho pohlazení ...
Tiger+L+J
Lidka

Příspěvekod jesterka v 05 zář 2013 18:27

Liduško, souhlasím, je tolik jiných způsobů jak je příjemně unavit a při tom neriskovat ...
Zdenka, Martin, podenčí slečna Tíťa, čistokrevný vořech Alík, důchodce kocourek Čestr a hejno rybiček
http://www.fler.cz/tita-shop
jesterka

Příspěvekod jirinaligocka v 27 zář 2013 11:48

Tak abyste viděli, že taky chodime na vylety, tak jedna fotka z vyletu do beskyd... i hřiby jsme našli
Přílohy

Fotografie0123.jpg
jirinaligocka

Příspěvekod Verda v 27 zář 2013 12:33

Ashley má krásné chlupaté kámoše!
Verda

Příspěvekod Dáša Trojáková v 27 zář 2013 14:30

No krása!!! Já mít dvě bordery na vdítku, tak jedu po břiše :-D a Charlie taky... Takže smekám :-)
ObrázekPes je jediné stvoření, které vás miluje víc než sebe a jestli nejde po smrti do nebe, tak chci jít tam, kam půjde on...
Dáša Trojáková

Příspěvekod jirinaligocka v 27 zář 2013 14:37

No, oni mě všichni krásně táhli, do kopce to šlo parádně, s kopce to už bylo horší, musela jsem vypřáhnout největšího tahouna borderku Connii . Ale zvládli jsme to! :D
jirinaligocka

Příspěvekod Dáša Trojáková v 27 zář 2013 14:48

Já dneska byla vzteky bez sebe z ní :-D Charlie chudák jen koukal, protože jsem si vzala jedno vodítko :-D Chodila jako malá převážně navoln... na cvičáku poslouchá a pak je jak čert... Dneska se prava s jednou fenou přes plot a já než jsem jí servala z toho plotu, tak jsem měla plný chomáč v ruce a vytahanou ruku !! :-D
ObrázekPes je jediné stvoření, které vás miluje víc než sebe a jestli nejde po smrti do nebe, tak chci jít tam, kam půjde on...
Dáša Trojáková

Příspěvekod Lidka v 27 zář 2013 20:47

Ashley a paničko a ostatní pejsi :-) vaši.
Moc vám to sluší rodinko :-). A líbí se mi,že jste se s našimi názory tzv. dobře a kamarádsky poprala a neuzavřela jste se "mamčo psí" do sebe.... :-),že tady proběhla debata a názory,s kterými jste se patrně až tak moc neztotožňovala...,to se mi líbí,že jste se ozvala v tom našem psím klábosení,že jste taky správná ženská a máma psí...-máte jich těch psích srdíček víc než my někteří ostatní...za to metál...,ale hlavně za to,že naše komunikace
se nezavřela, protože některé rady a názory ostatních jsou (alespoň pro mě velmi ceněné)...ze zkušeností těch,co už obdobné zážitky prožili....
Vůně lesa,modré nebe,kapky rosy na trávě a vlhký čumík vedle sebe...to je přece ono, co my všichni tady chceme...
Mějte se hezky. :54:
Maldini už s námi není,...avšak poslal nám Tajgyho, jako jeho pohlazení ...
Tiger+L+J
Lidka

PředchozíDalší

Zpět na Adoptovaní