Adopce chrtů - Greyhound Adoption Czech Republic

Adopce psů - greyhound, galgo, lurcher a podenco

Přejít na obsah

Bowie (Bowmers Magno) a Kitty (Noreview Kitty)

Zde se dozvíte vše o adoptovaných pejscích v ČR. Zadejte profil svého pejska.

Bowie (Bowmers Magno) a Kitty (Noreview Kitty)

Příspěvekod Lynx v 28 čer 2010 14:32

Tak a je to…už mám taky „doma“…
moc tomu slovu nerozumím, ale je to za dveřmi, kde je hodně místa, koberec, klid a jenom můj pelíšek (teda dva), moje misky, moje hračky a moje panička s pánečkem. {5;19}

Jsem tady týden a už se tolik nebojím. Páneček a panička jsou pořád tady a to mám rád. Jezdíme na výlety a na návštěvy, takže jsem zjistil, že mám také dvě babičky a spoustu tetiček a také dvě menší paničky a jednoho pánečka, který je skoro stejně velký jako já. A všichni mně chtějí drbat a dostávám psí dobrůtky, to mám taky rád.
Na začátku jsem byl moc nervózní a ještě jsem dostal jiné granule a byla z toho pěkná honička. Než se panička naučila, že jí říkám, že potřebuju jít ven, je z koberce obraz jak od Dalího. :24: Pátý den už jsme ale chodili každou hodinu a tak jsme jeli s paničkou k vetovi pro injekci. To nemám rád, ale piškotek od hezké sestřičky to spravil a navíc mi hned bylo líp.

Dneska v noci, už jsem dokonce spal až do pěti. Jinak jsem se budil, bylo mi smutno a trošku jsem se bál a brečel. Panička nebo páneček vždycky vstali a snažili se mi vysvětlit, že v noci se spí. Ale to já přece vím, jen mi bylo smutno, že je tma a že mně nikdo nehladí.
Mám rád ranní procházky. Nikdo venku není (to proto vstávám dřív, třeba v sedm hodin už je venku plno a hodně chlapů – ty vůbec nemám rád :? , kromě mého pánečka), všechno voní, poletujou ptáci a já mám klid. A pak jdeme „domů“, zase za ty dveře, ráno vždycky spěchám, protože bude dlabanec. Ze začátku jsem strašně hltal, bál jsem se, že mi to někdo sní (jako dřív) a musel jsem být vždycky úplně sám. Ale pak jsem si všimnul, že pánečci mají svoje misky se svými granulemi a že moje miska je jen moje. Tak teď už baštím i když je páneček v kuchyni se mnou. To víte, že hned, jak jsem měl čas, podíval jsem se co mají v miskách páneček a panička. {5;26} Moc mi to nechutnalo. Z těch velkých hranatých věcí s dvířky, kterým se říká „skříňka“ a „lednice“ (to jsou ale legrační jména), mi moc chutná tvrdý chleba navoněný máslem. Ten dostávám jen někdy. Ale včera jsem s pánečkem vařil jejich granule a měl jsem i rajče a jablko a kousek palačinky a taky dobrý.

Jo a to vám ještě musím říct. Včera jsme byli všichni na chalupě a byl tam taky Jim. Říkám Jim, protože už jsme kámoši. Nejdřív jsem nevěděl, co s ním mám dělat, je malý a strašně protivně štěkal, tak jsem si ho nevšímal. Ale pak mi panička řekla, že je nalezenec a že má taky předkus, úplně jako já (jen trochu menší, Jim by se mi celý vešel do tlamy). Tak jsem ho nechal, aby si mě prohlídnul a pak už s ní byla docela legrace (koukněte na fotku).
A včera při venčení mi skoro před nosem přeběhl zajíc. Měl štěstí, že jsem byl zrovna zaneprázdněný, ale já si na něj někde příště počkám. {5;36}
Taky jsem se vyfotil, jak jsem dostal okusovací kostičku. Tu mám rád. {5;39} Dostal jsem jí, že prý jsem byl na výletě moc hodný. Tak to nechápu, já jsem přece vždycky hodný. :21: Budu jim to ještě muset znovu vysvětlit. Naštěstí hrozně rychle se učí. :lol: :10: :lol:
Teď jdu ještě pro drbání a trochu si před procházkou zchrupnu. Tak se všichni mějte, aspoň tak dobře jako já. Zase se ozvu.
Přílohy

pohoda po obídku.JPG
pohoda na chalupě po oblídku
pohoda po obídku.JPG (138.02 KiB) Zobrazeno 2658 krát

nový kámoš.JPG
nový kámoš, je legrační
nový kámoš.JPG (118 KiB) Zobrazeno 2659 krát

s kostičkou.JPG
s kostičkou, moje nejoblíbenější
s kostičkou.JPG (73.26 KiB) Zobrazeno 2656 krát
Katka, Lubor, štěstíčko Bowie a sladká Kitty
Lynx

Re: Bowie (Bowmer Mango)

Příspěvekod pzlkovanova v 28 čer 2010 14:49

Tak Boučku, konečně doma viď :) .. no pěkně si to užíváš a neboj budeš už napořád {5;13}
Zdravíme tvojí smečku a těšíme se na nějaké to společné shledání ""5-()
pzlkovanova

Příspěvekod Magda v 28 čer 2010 14:56

No, Boučku, to jsem ráda, že už si nechal paničku aby taky písla jak se máš. Hele nesmutni, třeba až se přestěhujete do baráčku dostaneš kamaráda aby ti nebylo smutno. :lol:
Je fajn, že jsi ještě páníčkům nevybral odpadky a že si pěkně počkáš co dostaneš do misky, moc tě zdravíme a posíláme pohlazení a pac
Abbeyka a smečka.
Magda

Příspěvekod pupulu v 28 čer 2010 16:47

Ahojky Boučku,já koukám kdo to je.Nový profil a pejska na fotce jsem nepoznala....A tak si říkám kde se tady ten pejsek vzal!?! :oops: A teď už to vím,moc ti to sluší.Jsi velký fešák a jak si to pěkně užíváš v nové rodince! {5;13} Moc tě zdravíme a užívej si to doma!!! {5;17}
pupulu

Příspěvekod Lenka Č v 28 čer 2010 18:33

krásně si to užíváš v nové rodince :113:
Lenka,Michal a Matýsek+ grey Bob,afghán Barbucha Armani a Agátta hroznýšová a Emilie osminohá
Lenka Č

Příspěvekod Zuzcha v 28 čer 2010 18:37

Bowie, moc jsi na nás v Chrastavě zapůsobil a přejeme ti v novém domově spoustu lásky a štěstí a co nejmíň chlapů "2"-()
Zuzka, Laura a jejich smečka Suri a Butch (greyhounds) a pan Šedivý
Zuzcha

Příspěvekod Jana v 29 čer 2010 12:54

Tak krásný a spokojený život Boučkovi a jeho rodince!!!! Moc Vám to všem sluší! ""9-()
Agir a Keliška a Jana ze Dvorů
Jana

Příspěvekod yaniik v 30 čer 2010 22:40

Ahoj fesaku,
pripinam take svuj pozdrav. Doufam, ze si k nam prijedes brzo zase pro kosticku :-). Jsem rada, ze bude mit Edie chrtiho kamarada, protoze tady u nas, jak mu nikdo nestaci pri litani, tak uz se s nim nechce nikdo ani kamaradit, hehee {5;34}
Musime brzo provest spoledne venceni ;-).
"Ten, kdo řekl, že štěstí se nedá koupit, zapomněl na štěňata."
yaniik

Příspěvekod L + L v 10 srp 2010 14:19

Dneska přijel na krátkou návštěvu BOuček. Vyladěný, vysmátý - spokojený.
Chlapů se ještě bojí, ale dvakrát týdně navštěvuje "psí školičku", kde
získává sebevědomí.

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek

{5;34}
Klikněte a podívejte se na další naše nová videa, je jich už více než 450 !!!:
video.html
L + L
Administrátor

Re: Bowie (Bowmers Magno) a Kitty (Noreview Kitty)

Příspěvekod Lenka Č v 08 led 2011 15:55

dám sem Boučkovi a Kittynce nějaké fotečky z dnešní návštěvy

DSCN0132.JPG
Bouček
DSCN0132.JPG (98.91 KiB) Zobrazeno 2226 krát
Lenka,Michal a Matýsek+ grey Bob,afghán Barbucha Armani a Agátta hroznýšová a Emilie osminohá
Lenka Č

Další

Zpět na Adoptovaní