Adopce chrtů - Greyhound Adoption Czech Republic

Adopce psů - greyhound, galgo, lurcher a podenco

Přejít na obsah

AMY [greyhounds Ireland]

Zde se dozvíte vše o adoptovaných pejscích v ČR. Zadejte profil svého pejska.

Re: AMY [greyhounds Ireland]

Příspěvekod Mon v 01 pro 2011 14:09

Včera odpoledne se Amy a Maxík tak dlouho handrkovali o pelíšek u ohně, až jsem tam na zkoušku šoupla ještě jeden...... dopadlo to takhle.....

{5;24}
Přílohy

DSC_0157a.jpg
(119.81 KiB) Zatím nestaženo
Mon, boxer Maxík, Lady Amy Greyhound, galgušky Olympia a Vincenta, pan šiperka Geoffrey od Prachovských skal, prcek šiperka Dassy Bohemia Animo (neboli Daphne) a naše šéfka Miška.
Mon

Příspěvekod Yvett v 01 pro 2011 21:01

Broučci sladký. Krásná fotečka Mony. ""4-()
Yvett, Columbo, Judy a teddy Jolly
Yvett

Příspěvekod catchie v 02 pro 2011 07:19

Celou roli toaleťáku?! :24: To jsou vtipalci :24: Ja nezapomenu na vecer, kdy jsme s pritelem klasicky sedeli na gauci a cumeli na telku, v tom pred televizi "hroooooozne nenaaaapadne" presel Fredak s roli toaletaku v tlame a nesl si ji do pelisku :lol: Muj zasah byl rychly, ale Fred mel nejak tuhle roli v merku, vyuzil nas nocni spanek a o roli se "postaral" holt az v noci :78: Na peliskum to chlupacum moc slusi - ten krb jim sama zavidim :113:
Štěně Nery a Felíska galgo Alfredo, galga Marisol a kobylka ČT Amanda; tzv. "víkendoví psíci" český teriér Taxis, kříženec Charlie; z lidské smečky: já (Katka) a partner Mirek :)
catchie

Příspěvekod Mon v 26 úno 2013 21:15

Ahojte lidi, tady Amy.... joj, až jsem se s mámou zděsila, jak dlouho jsem nenapsala.
Představte si, že mám novou ségru, galgu. Když jí máma přívezla, tak jsem málem vyprskla smíchy, protože jsem si fakt nebyla jistá, jestli to je chrt. Ona je oproti mě pidi a ještě je děsné chlupatá :78: Ještě že jsem držela tlamu, protože když to pak ségra Olympia rozbalila, tak jsem čuměla. Ona je hlavně nějaká terenní, ona běhá kolem celé chalupy, i v zady, kam já se bojím chodit, natož běhat. A taky je ségra... no, jak bych to řekla.... děfka. Ona je tak trapně na kluky, to je děs. Když přijedou kámoši Lakyn a Mišin, tak ona se normálně trapně vrhá na oba, kření se na ně a vrtí na ně tou svojí chlupatou zadnicí. A přitom je jeden grey, takže je můůůůj, ne???? A máma je taky trapná, protože místo aby se mě zastala, tak se s tetou tlemí a fotí. A pak se mi diví, že jsem naštvaná a jdu do pelíšku.
Ale jinak je ségra Oly dobrá, učí mě zajímavé věci, jako třeba chroustat propisky. To je bžunda, jen máma z toho nemá radost. A já jsem jí naučila mučit šiperky, takže máma kvílí, že šiperky nejsou chrtí lízátka, ale psi... no, nevím, nejsem si tak jistá, ale šiperkám se to moc líbí.
Mon, boxer Maxík, Lady Amy Greyhound, galgušky Olympia a Vincenta, pan šiperka Geoffrey od Prachovských skal, prcek šiperka Dassy Bohemia Animo (neboli Daphne) a naše šéfka Miška.
Mon

Příspěvekod westička v 27 úno 2013 00:20

Amy, to je dost, že si se ozvala :) Dlouho tady nebyly tvoje historky (na tu se spodním prádlem paničky se nedá zapomenout!) Pošli nám sem nějakou fotku tebe a Oly, všichni tě rádi uvidíme :)
"Za peníze si můžeš koupit docela dobrého psa, ale nekoupíš si zavrtění jeho ocasu."
westička

Příspěvekod Verda v 27 úno 2013 08:38

Ahoj Amy, už mi bylo smutno po veselém psaní :)
Našla jsem na webu inzerát...jedna roubenka poblíž Vás!! tak jsem zamilovaná :)
Verda

Příspěvekod Mon v 27 úno 2013 12:02

Koukejte, to jsem já se ségrou.... jako chrt je teda dost ftipná. Ale ona to vysvětluje tím, že je španělka a proto že je jiná...
Přílohy

a545815_447915418567584_559962675_n.jpg
(94.83 KiB) Zatím nestaženo
Mon

Příspěvekod Mon v 27 úno 2013 12:05

A tohle je ségra Olympia... koketa jedna.... :24:
Přílohy

aDSC_0188.jpg
Mon

Příspěvekod Mon v 27 úno 2013 12:07

A tohle jsem já a ségra Daphne, ta zase pro změnu pořád líbá mě... :113:
Přílohy

aDSC_0199.jpg
Mon

Příspěvekod Mon v 27 úno 2013 12:16

Ségra Oly je fakt zloděj, tady máma napřed zaplakala a pak popadla foťák... :24:
Přílohy

aDSC_0083.jpg
(65.14 KiB) Zatím nestaženo
Mon

PředchozíDalší

Zpět na Adoptovaní