Adopce chrtů - Greyhound Adoption Czech Republic

Adopce psů - greyhound, galgo, lurcher a podenco

Přejít na obsah

AMY [greyhounds Ireland]

Zde se dozvíte vše o adoptovaných pejscích v ČR. Zadejte profil svého pejska.

Re: AMY [greyhounds Ireland]

Příspěvekod Mon v 27 úno 2013 12:20

Nevím, co jsou akvabely, ale tady jsme prej byly jako akvabely.... co akvabely, ona se mi jen chtěla nasáčkovat na moje místo ke kamnům. To je totiž moje místo, a jakmile venku padá ten bílý bordel, ve kterém tak nerada ťapu, tak se z něj nehnu. A Oly to nechápe. No, máma vlastně taky ne,protože tuhle mi šáhla na hlavu a prohlásila, že se musí ujistit, jestli náááááhodou nedoutnám... :109:
Přílohy

aDSC_0092.jpg
(60.87 KiB) Zatím nestaženo
Mon, boxer Maxík, Lady Amy Greyhound, galgušky Olympia a Vincenta, pan šiperka Geoffrey od Prachovských skal, prcek šiperka Dassy Bohemia Animo (neboli Daphne) a naše šéfka Miška.
Mon

Příspěvekod Nikola.Mull v 27 úno 2013 15:31

Amy je tak krásná čubinka :-)
Miláček greyhoundí princezna Urla, bývalý dočásek Dream a v Německu Rhyna, Melody a Stacy.
Nikola.Mull

Příspěvekod westička v 27 úno 2013 21:42

Na ty první fotce vypadá Amy fakt šťastně ze ségry :D Jsou nádherný obě holky :)
"Za peníze si můžeš koupit docela dobrého psa, ale nekoupíš si zavrtění jeho ocasu."
westička

Příspěvekod Mon v 27 úno 2013 22:42

Ale jo, ona tu sice remcá, ale Oly má fakt ráda a holky jsou boží, když začnou závodit. Myslím, že to Amy dost prospělo, protože se konečně odvázala a tuhle si na mě i lehla. Sice mi loktem málem zlomila žebro, ale lehla si mi do náruče :113:
Mon, boxer Maxík, Lady Amy Greyhound, galgušky Olympia a Vincenta, pan šiperka Geoffrey od Prachovských skal, prcek šiperka Dassy Bohemia Animo (neboli Daphne) a naše šéfka Miška.
Mon

Příspěvekod lanzpodenco v 27 úno 2013 23:09

Super novinky..taky jsem si říkala, kde jsou veselé historky z lesa:) :)
Oly je krásná...i se svojí chlupatou zadnicí:)
My a psi:D
lanzpodenco

Příspěvekod westička v 27 úno 2013 23:15

tak to ti závidím.. Shaggy si ke mě lehá jen v noci, když o tom jako nevim - i když mu musím zvednou peřinu, aby se mi mohl stulit k břichu a aby náhodou chudáček v pelíšku nenastydl :D Ale jinak mu mazlení a natož chování nic moc neříká :(
"Za peníze si můžeš koupit docela dobrého psa, ale nekoupíš si zavrtění jeho ocasu."
westička

Příspěvekod Mon v 27 úno 2013 23:54

Amy je s mazlením strašně legrační. Strašně dlouho nic, a najednou je to "mámo, teď hned, já musím!!!!!" A pak letí myš, knížka, mobil, a nebo se probudím ve 4 ráno a nade mnou stojí chrt a nadšeně funí....

{5;24}
Mon

Příspěvekod westička v 28 úno 2013 01:33

To je pošuk :) Tady se trhá povlečení a prostěradla a když je čím, tak tady taky lítají věci, ale naštěstí jen psí, nebo moje bačkora :) :) :)
westička

Příspěvekod akras v 28 úno 2013 06:11

To jsem se po ránu pobavila {5;24} a fotky jsou nádherné !!!
Pierrek se také netulí,ani v noci do postele ke mě nejde, on se přitulí jen když by z toho mohlo něco kápnout a to se u toho tváří jak,kdyby ho mučili :roll: Teď co mám ještě i Zuzanku,tak se chodí pomazlit,ale pořád to není pořádné pomazlení, jen takové jako připomenutí se,že ho také mám, žárlivka jeden :-)
Šárka,morčák Berťas,králičí dáma Chlupatá,adopťáček Pierre a Zuzka
akras

Příspěvekod Petula v 28 úno 2013 08:22

Ahoj Amy, jelikož jsem také Irka - malinko šmrncnutá lurcherka:-), (a prvoadoptovaná chrtice u nás doma), tak Ti musím písnout. Koukám, že Tvoje španělská ségra je také éro. A to si představ, že já mám doma španělky dvě! Copak ta první, ta, kdom toho, že s sebou propašovala 9 štěňat, tak je v pohodě, ale, to, co panička dotáhla na podzim? To na Tvou ségru nemá :-) Víš, co ona ukradala z kuchyně naposledy? Zmrzlou housku a než aby ji posluště odevzdala, tak ji v celku spolkla. No, fuj. To já, ač jsem holka z ulice, tak se často i jídla bojím....zrovna včera, panička donesla ohromné hovězí kosti - no, uf, zalezla jsem co nejdál, co kdyby, mě ta kost ublížila! A co myslíš ta Valérie? - ocumlávala a prasila pelechy kostma (i tou mojí), celý večer.
Pozdravuj paničku a všechny Tvé chlupaté kámoše
Majla
Peťula, Pája, Majla, Nera, Valina a šéfová Amy, Pongo (žijící ve Španělsku)+ přímé příbuzenstvo Verdy :-)

Zásadní životní otázka dne:
Chcete muže nebo psa?
Odpověď:
Záleží, jestli si chcete nechat posrat koberec nebo celý život...
Petula

PředchozíDalší

Zpět na Adoptovaní