Adopce chrtů - Greyhound Adoption Czech Republic

Adopce psů - greyhound, galgo, lurcher a podenco

Přejít na obsah

AMY [greyhounds Ireland]

Zde se dozvíte vše o adoptovaných pejscích v ČR. Zadejte profil svého pejska.

Re: AMY [greyhounds Ireland]

Příspěvekod akras v 28 úno 2013 10:12

{5;24} zmrzlou housku, to měla jak hodně tuhou zmrzlinku {5;24}
koukám, že se tedy doma rozhodně nenudíte ;)
Šárka,morčák Berťas,králičí dáma Chlupatá,adopťáček Pierre a Zuzka
akras

Příspěvekod Petula v 01 bře 2013 09:37

Amy, to jsem zase já, Majla ....představ si, že panička dneska vypátrala, že jsme byly spolu v útulku. Já jela domů v březnu 2010 a ty pár měsíců po mně, v červnu :-)
Tak pac a pusu
{5;17}
Peťula, Pája, Majla, Nera, Valina a šéfová Amy, Pongo (žijící ve Španělsku)+ přímé příbuzenstvo Verdy :-)

Zásadní životní otázka dne:
Chcete muže nebo psa?
Odpověď:
Záleží, jestli si chcete nechat posrat koberec nebo celý život...
Petula

Příspěvekod Mon v 21 kvě 2013 17:47

No teda, faaakt? To je paráda!!

{5;17}
Mon, boxer Maxík, Lady Amy Greyhound, galgušky Olympia a Vincenta, pan šiperka Geoffrey od Prachovských skal, prcek šiperka Dassy Bohemia Animo (neboli Daphne) a naše šéfka Miška.
Mon

Příspěvekod Mon v 21 kvě 2013 17:58

Čau lidi a chrti, to jsem zase jednou já, Amy 8-)

Omlouvám se, že jsem se flákala, ale měla jsem plně paciny práce. Máma totiž před měsícem přivezlo galgušku Vincentu, a všem nám sáhodlouze vysvětlovala, že je u nás jen na čas, a že se jí hledá domov. Jenže my jsme se ségrou Oly mámu převezly, my jsme Vincentě poradily, jak se má chovat a naučily jí spoustu věcí a máma byla jasná. Stejně od začátku tvrdila, že se k nám Vincenta hodí a že je mi moc podobná. No je, ale já jsem krásnější, že jo. Každopádně jsem se párkrát pokusila na to hřešit, zkusila jsem, jestli máma náhodou není slepá a sežrala jsem Vincente véču. Jenže máma slepá není a řekla mi, že jsem kráva. Nejsem, když už, tak jsem cow, ne?? No každopádně máma před týdnem Vincente významně sundala obojek dočasu a dala ji jeden z domácích obojků a to už mi to bylo jasný, že máme novou ségru a že máma vyměkla. Máme z toho s Olympii radost, s Vincentou je psina. Jen by měla přestat být ze všeho nadšená, protože permanentně mlátí ocasem jako vrtulí a když někdo stojí za ní, tak prostě dostane přes čenich....

""7-()
Přílohy

576736_658783674147423_91581801_n.jpg
Amy a Vincenta v jejich letní rezidenci... když je vedro, tak si Amy chodí lehnout do kotců a Vincenta se přidala. Olympia měla plné paciny práce se sekáním trávy, proto chybí :)
(64.09 KiB) Zatím nestaženo
Mon, boxer Maxík, Lady Amy Greyhound, galgušky Olympia a Vincenta, pan šiperka Geoffrey od Prachovských skal, prcek šiperka Dassy Bohemia Animo (neboli Daphne) a naše šéfka Miška.
Mon

Příspěvekod Verda v 22 kvě 2013 07:38

jééé, gratulace k přírůstku!
Verda

Příspěvekod Petula v 22 kvě 2013 08:04

Moc gratulujeme :-)
(galgů není nikdy dost!!!)
:8: :8: :8:
Peťula, Pája, Majla, Nera, Valina a šéfová Amy, Pongo (žijící ve Španělsku)+ přímé příbuzenstvo Verdy :-)

Zásadní životní otázka dne:
Chcete muže nebo psa?
Odpověď:
Záleží, jestli si chcete nechat posrat koberec nebo celý život...
Petula

Příspěvekod akras v 22 kvě 2013 08:10

Veliká gratulace k nové chlupatince ve smečce ""4-() "1"-()
Skvělé povídání {5;24} musela jsem se smát {5;24}
Šárka,morčák Berťas,králičí dáma Chlupatá,adopťáček Pierre a Zuzka
akras

Příspěvekod Mon v 22 kvě 2013 09:38

Holky chrtice mě prostě doběhly, neměla jsem šanci, bylo to spiknutí

{5;24}

Galga Vincenta vlastně měla dočas u mojí kamarádky, ta ale musela pryč, a tak jsem řekla, že si Vincentu na ty dva týdny vezmu sem. Jenže Vincenta tu vplula do smečky jako tu všechny znala odjakživa, že jsme řekly, že dočas doklepe u mě, protože u kamarádky by byla jedináček. Jenže ty tři se daly dohromady takový způsobem, že jsem se rozhodla, že jedna galga navíc už mě fakt nevytrhne. Úsměvné je, že kdybych bývala plánovala dalšího galga, tak by vypadal úplně jinak, i když barvu kožíšku jsem přestala řešit, ale ona se mi prostě opět přikutálela černobílá krasavice. První dva dny jsem v tom opravdu měla maglajz, protože jsem Vincentě původně dala jeden obojek Amy, a měla jsem pocit, že vidím dvojitě :24: To právě byla ta situace, kdy se Amy vrhala Vincentě do krmení a Viníšek je taková trouba, že Amy prostě uhnula a misku jí nechala. Tak jsem Amy vysvětlila, že ona by se podělala, kdyby jí někdo strčil čenich do krmení, a byl klid :21: Momentální konstelace smečky Amy maximálně vyhovuje, začíná se chovat jako galga :25:
Mon

Příspěvekod wild owl v 22 kvě 2013 12:51

Moni, tvoje zprávy z roubenky jsem vždycky ráda četla. :-D Máš taky pořád veselo!
Lída, greyové Jet, Boss a Tiny, podenco Luna, Dani a Tíma (Timanfaya) plus další ...
http://wildowl.webnode.cz/
http://wildowl.rajce.idnes.cz/
http://www.youtube.com/user/rejcka13?feature=mhum
wild owl

Předchozí

Zpět na Adoptovaní